Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SzarY* - oskarżony przez ModereK


vvg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: @SzarY*
    Data i godzina zdarzenia: około 00:00
    Pełen opis sytuacji: Podjechałem, pod 2 radiowozy które zatrzymały jakiegoś gracza postanowiłem ze pomogę mu bo czemu nie, no to wsiadł i zaczeliśmy uciekać pojechałem na DMA chwilę tam poczekałem następnie wyjechałem z DM a za mną radiola, ponownie wjechałem na DMA i gdy jechałem w stronę spawna jeszcze na DM to gracz ReN. mnie zabił oraz przebił oponę, wtedy tepłem się na DM zpowrotem i niestety dostałem Network Trouble. Ponownie wbiłem i się zapytałem na /g czy wywaliło serwer, dostałem info ze wywaliło 2/3 Serwera, wtedy zobaczyłem blip mojego auta poza DM, odrazu tam pobiegłem a tam auto z blokada na koło chwilkę tam postałem SARA zabrało auto a ja pobiegłem przed DM na stacje i nagle tepa mnie do więzienia odrazu zaczełem pisać do SzarY* z czego SzarY* stwierdził ze ReN* to mój kolega i specjalnie mnie zabił, z czego ja go nawet nie znam. I zaczełem się pytać dlaczego jestem w więzieniu, lecz nie wyjaśnilismy tego dlatego postanowiłem napisać skargę.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: LOGI:

[Output] : * Zostałeś zabity przez gracza ReN..

[Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a na strefę DM.

[Output] : >> ReN. [9]: czego nie rozumiesz ze sapd mnie goni

[Output] : ● Znalazłeś/aś się w strefie bezprawia!

[Output] : << ReN. [9]: sr ja nie widziałem żadnego sapda

[Output] : * Zabiłeś gracza Seqqu (respekt +8)
[Output] : << ReN. [9]: aby ciebie jak jechałeś to strzelałem XD

[Output] : >> ReN. [9]: sapd dm
[Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a na strefę DM.
[Output] : << ReN. [9]: aha no to sr

 

Potwierdzenie tego ze nie tylko mnie wywaliło:

 

[Output] G> ModereK (18): tylko mnie wywalilo?

[Output] : G> przemokoks (86): ModereK nie tylko ciebie a 2/3 serwa wywaliło

 

Tutaj potwierdzenie ze zabrali mi moje auto:

[Output] : Kennzzi. [83]: Witam, Police Officer I Kennzzi. S.A Police Department
[Output] : Kennzzi. [83]: Ten merit

[Output] : Genil [49]: Tego białego bierzemy?
[Output] : Kennzzi. [83]: za 2300
[Output] : GO> Juziuu (84): Sprzedam Buffalo 1.6 Posiada Felgi i licznik Offki pm
[Output] : Genil [49]: PrzyjÄ…Ĺ‚em.

[Output] : ModereK [18]: co merit

A tutaj więzienie, wsadzone przez PID:

[Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza SzarY*.
[Output] : â’ľ PowĂłd: Ucieczka przed PD + celowe zabicie siÄ™ + wjazd na DM +zabĂłjswto Officera
[Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 116 minut/y.

 

Tutaj dalej była prywatna konfa pomiędzy mną, a SzarY*

                                                                                                                                                             

Ja, ModereK zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer SzarY*. Więc tak jak napisałeś wyglądała cała sytuacja. Wsadziłem Cię przez PID z polecenia Supervisora @SNowRC3, który dowodził pościgiem. Zostałeś wsadzony za celowe zabicie się, zabił Cię jak już pisałeś gracz Ren. Przez zamieszanie zapomniałem Ci doliczyć tych 40 minut za celowe zabicie się, powinieneś siedzieć 40 minut dłużej. Z mojej strony to tyle, jedyny błąd jaki u siebie widzę to nie doliczenie tych 40 minut. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, i czytając to co napisałeś stwierdze, ze to wina (według mnie) SNowRC3 ponieważ według mnie głupotą było polecenie wsadzenia mnie przez PID, gdy siedze na serwie w dodatku obok SAPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective I SNowRC3.

Zaczynając słowem wstępu, poprawie trochę funkcjonariusza @SzarY*, ponieważ dostał ode mnie polecenie by "wrzucić" Cię przed PID do więzienia za relog, a nie za celowe zabicie się. Finalnie i tak nie otrzymałeś dodatkowych minut więzienia. Myślę, że każdy jest człowiekiem i ma prawo popełnić błąd, który mam nadzieję, mu wybaczysz.

11 godzin temu, ModereK napisał:

Pełen opis sytuacji: Podjechałem, pod 2 radiowozy które zatrzymały jakiegoś gracza postanowiłem ze pomogę mu bo czemu nie, no to wsiadł i zaczeliśmy uciekać pojechałem na DMA chwilę tam poczekałem następnie wyjechałem z DM a za mną radiola, ponownie wjechałem na DMA i gdy jechałem w stronę spawna jeszcze na DM to gracz ReN. mnie zabił oraz przebił oponę, wtedy tepłem się na DM zpowrotem i niestety dostałem Network Trouble. Ponownie wbiłem i się zapytałem na /g czy wywaliło serwer, dostałem info ze wywaliło 2/3 Serwera,

Myślę, że wszystko się zgadza z wyjątkiem jednego ważnego faktu, po tym jak gracz ReN. zabił Cię, wróciłeś od razu na dm, zabiłeś jednego funkcjonariusza, po czym zostałeś powalony oraz zakuty co widać to tu - https://imgur.com/a/usXpPmt

Dzięki temu, iż zostałeś zakuty, bez problemu mogliśmy "wrzucić" twoją osobę przez PID do więzienia.

11 godzin temu, ModereK napisał:

Ponownie wbiłem i się zapytałem na /g czy wywaliło serwer, dostałem info ze wywaliło 2/3 Serwera, wtedy zobaczyłem blip mojego auta poza DM, odrazu tam pobiegłem a tam auto z blokada na koło chwilkę tam postałem SARA zabrało auto a ja pobiegłem przed DM na stacje i nagle tepa mnie do więzienia

Z racji, iż od razu po tym, jak @Chrzano_o powalił oraz zakuł twoją osobę, otrzymał komunikat, iż wyszedłeś z serwera. Nie dostałem, żadnej informacji od Ciebie o tym, że otrzymałeś NT, dlatego decyzja była oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając, dzięki twojemu zdjęciu które wstawiłeś na imgura dowiedziałem się ze kiedykolwiek byłem zakuty ponieważ w tym momencie gdy funkcionariusz mnie zakuwał miałem czerwony napis na ekranie ''Network Trouble'' dlatego nawet nie wiedziałem ze byłem zakuty dlatego odrazu po powrocie na serwer zapytałem się na /g czy wywalilo serwer, ponieważ nie miałem dowodu ze to nie ja wyszedłem, tylko dostałem NT tak więc raczej myślę ze to mój błąd ze nie powiadomiłem cię o NT, dziękuje za wytłumaczenie sprawy. Dopisując prawdopodobnie gdybym lekko pozniej dostał NT, to widziałbym funkcionariusza który mnie powala wtedy odrazu napisałbym do kogoś z SAPD lecz nieszczęscie chciało zebym tego nie robił.

Edytowane przez ModereK
Większe wytłumaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sytuacja, bo ani żaden funkcjonariusz nie zawinił, ani również Ty, bo Network nie wystąpił z Twojej winy, tym bardziej, że ostatnio były ostatnio problemy na serwerze.

Nie jestem w stanie nic zrobić, funkcjonariusze wykonali swoją pracę prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin