Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chrzano_o - oskarżony przez flvgx


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: @Chrzano_o
    Data i godzina zdarzenia: 30.11.2021, około 13:10
    Pełen opis sytuacji: Witam, chciałem odsiedzieć swoje wpisy, ale funkcjonariusz nie chciał mi na to pozwolić, to zacząłem kopać radiowóz żeby mnie zakuł i policzył mandat za utrudnianie pracy. Tak jak chciałem - dostałem 60 minut za dwa wpisy + 39 minut za mandat 3900PLN + 20 minut za utrudnianie pracy SAPD. Teraz przejdźmy do prostej matematyki, której funkcjonariuszowi brakuje - 60 minut + 20 minut + 39 minut = 119 minut. Gdy napisałem funkcjonariuszowi: wyjmij kalkulator młody, odpisał że zapewnia mnie, że jest ode mnie starszy, po czym napisał, że zachowuję się jak gówniarz. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Chrzano_o.
Ⓘ Powód: madnat+wpisy+utrudnianie sapd
Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 129 minut/y.


Ja, flvgx zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez flvgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rRM09iB.png Chrzano_o, witam.

Tak, przyznaję się, popełniłem błąd przy zliczaniu minut.

Co do mojej niechęci wsadzenia Ciebie do więzienia w ramach odsiadki za wpisy. Przeszkadzałeś mi przy dopełnianiu obowiązków przy osadzaniu twojego kolegi, któremu z resztą towarzyszyłeś w trakcie pościgu. Skakałeś po radiowozie, używałeś animki "pale" opierając się o radiowóz, czy później także kopałeś w jego przedni zderzak, wsiadałeś do niego mimo moich poleceń, abyś zaprzestał takich działań. Swoją drogą to bardzo ciekawe, że chciałeś poddać się dobrowolnie odsiadce po czym uciekałeś przede mną, gdy zdecydowałem Cię osadzić. Bieganie wokół radiowozu i "zabawa" w kotka i myszkę jest dobrowolnym poddaniem się? W trakcie sprawdzania twojej kartoteki, ale także wcześniej przy zatrzymaniu kolegi prowokowałeś mnie tekstami w stylu: "może zacznij myśleć", bo w natłoku spamu nie zauważyłem wiadomości od twojego kolegi, czy też później pod więzieniem. O tym już nie wspomniałeś w skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chrzano_o napisał:

rRM09iB.png Chrzano_o, witam.

Tak, przyznaję się, popełniłem błąd przy zliczaniu minut.

Co do mojej niechęci wsadzenia Ciebie do więzienia w ramach odsiadki za wpisy. Przeszkadzałeś mi przy dopełnianiu obowiązków przy osadzaniu twojego kolegi, któremu z resztą towarzyszyłeś w trakcie pościgu. Skakałeś po radiowozie, używałeś animki "pale" opierając się o radiowóz, czy później także kopałeś w jego przedni zderzak, wsiadałeś do niego mimo moich poleceń, abyś zaprzestał takich działań. Swoją drogą to bardzo ciekawe, że chciałeś poddać się dobrowolnie odsiadce po czym uciekałeś przede mną, gdy zdecydowałem Cię osadzić. Bieganie wokół radiowozu i "zabawa" w kotka i myszkę jest dobrowolnym poddaniem się? W trakcie sprawdzania twojej kartoteki, ale także wcześniej przy zatrzymaniu kolegi prowokowałeś mnie tekstami w stylu: "może zacznij myśleć", bo w natłoku spamu nie zauważyłem wiadomości od twojego kolegi, czy też później pod więzieniem. O tym już nie wspomniałeś w skardze.

Okej, ale powiedz mi co ma do tego wcześniejsze zatrzymanie gracza jacobhoi w San Fierro oraz pościg, który się odbył? Skarga jest o złe podliczenie minut.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, flvgx napisał:

Okej, ale powiedz mi co ma do tego wcześniejsze zatrzymanie gracza jacobhoi w San Fierro oraz pościg, który się odbył? Skarga jest o złe podliczenie minut.

 

Przyznałem się do postawionego zarzutu. Przedstawiłem tylko całą sytuację, żeby nie było niejasności, co do tego co napisałeś na końcu skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chrzano_o napisał:

Przyznałem się do postawionego zarzutu. Przedstawiłem tylko całą sytuację, żeby nie było niejasności, co do tego co napisałeś na końcu skargi.

Co teraz chcesz z tym zrobić? Przez twój matematyczny trudny błąd siedzę dłużej w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin