Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na GhostTownPL - oskarżony przez arsoNthecreator


arsoNthecreator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: GhostTownPL (jednostka inicjująca przy pościgu)
    Data i godzina zdarzenia: 12/02/2021 19:15 - 19:50
    Pełen opis sytuacji: Postanowiłem wejść sobie do gry, poszukać gry dla oficerów no i grę znalazłem, jednostka SWAT rozpoczęła za mną pościg, powód pościgu był jasny - osoba uzbrojona. Jeździłem zgodnie z zasadami roleplay, prowadziłem sobie pościg no i po skończonym pościgu Pan @GhostTownPLstwierdził, że moje RP jest patologiczne przez to, że dwa razy zahaczyłem o strefę DM o dosłownie kawałek od strony East Beach. Po skończonym pościgu zostałem skuty skryptowo, zostałem zabrany do radiowozu i się dowiedziałem właśnie o całej sytuacji że supervisor @MFifapodjął wspolną decyzję wraz z GhostTownPL że ma zostać mi podliczony mandat, nie miałem zamiaru się kłócić i po prostu przyjąłem bo co miałbym powiedzieć, że gramy to dalej mimo tego że oni nie chcą? Nie - nie będę tak robił. Właściwie to nie chcę się za bardzo tutaj rozpisywać bo logi dosłownie wszystko wyjaśnią, jeśli oskarżeni odniosą się do tej skargi to będę kontynuował dalszą część mojej wypowiedzi i napiszę wszystko od początku do końca jeśli będzie to aż tak bardzo potrzebne, ale co według mnie jest najważniejsze - wyjaśniłem to sczegółowo.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Spoiler

[2021-12-02 19:39:05] [Output] : * Na skutek, że jest młody to po prostu zemdlał; wystraszył się lss. (arsoNthecreator) (tutaj sie skończyła można powiedzieć moja gra
[2021-12-02 19:40:00] [Output] : Kiemon. [199]: Halo, słyszy mnie Pan?
[2021-12-02 19:40:10] [Output] : * Gdzie przenieśli go? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:41:14] [Output] : Kiemon. [199]: ((( Decyzją supervisora to już koniec RP, normalnie mamy przejść do podliczania mandatu)))
[2021-12-02 19:41:40] [Output] : arsoNthecreator [517]: ((Mogę wiedzieć czyja to była decyzja? Mfifa?
[2021-12-02 19:41:46] [Output] : Kiemon. [199]: ((( Zgadza się))
[2021-12-02 19:41:59] [Output] : arsoNthecreator [517]: ((Dziękuję, w takim razie przejdźmy do tego co nakazał supervisor))
-- Teraz wkleje logi z samego RP, z tego co grałem.
[2021-12-02 19:23:41] [Output] : * Co z jednostką SWAT po uderzeniu o słupek? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:24:00] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( nie było kolizji zatrzymalismy się )) (tutaj kolizja była o słupek co było wyraźnie widać jak jednostka SWAT uderza o słupek i jedzie dalej jakby nigdy nic, ale GhostTown stwierdził że nic nie było, OK - może desynch)
[2021-12-02 19:30:19] [Output] : * Na skutek opancerzenia, patriot większość przyjął na pancerz - można jechać dalej. (arsoNthecreator) (po wytraceniu mnie z ruchu)
[2021-12-02 19:30:34] [Output] : * radiowóz po uderzeniu w sciganego uszkodzony zderzak oraz pushbar zdatny do jazdy, (Nieznajomy_6569) (oni tez zagrali, OK)
[2021-12-02 19:32:00] [Output] : * arsoNthecreator korzystając z okazji, że nieopancerzona jest P1; zlapał za AK-101, wychylił się przez okno..
[2021-12-02 19:32:06] [Output] : * ... i oddał strzały w jednostkę P1. (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:32:13] [Output] : * Jakie szkody wyrządził? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:32:18] [Output] : * Zrobił to przy około 35 km/h. (arsoNthecreator) (tutaj oddałem sobie strzały korzystając z tego, że nie ma opancerzonej na P1 jak widać)
[2021-12-02 19:32:23] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( podczas jazdy? ))
[2021-12-02 19:32:36] [Output] : arsoNthecreator [517]: ((tak, tak, celowałem jedną ręką na oślep jednak zwolniłem))
[2021-12-02 19:32:58] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( licząc odrzut ak-101 to ręke by ci złamało i bron by ci wypadła )) (oddałem tutaj trzy pojedyńcze strzały gdzie zagrałem dalej)
[2021-12-02 19:33:22] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( to nie bron krótka ani pistolet maszynowy tylko karabin szturmowy ))
[2021-12-02 19:33:27] [Output] : arsoNthecreator [517]: ((Nie była to seria, były to max trzy pociski - grajcie))
[2021-12-02 19:34:07] [Output] : * Strzały trafiły w przednią szybę uszkadzając ją, przez co funkcjonariusz ma utrudnioną.. (Kiemon.)
[2021-12-02 19:34:38] [Output] : * [...] widoczność, oraz jeden strzał trafił w górną belkę radiowozu, w wyniku czego dźwięk.. (Kiemon.)
[2021-12-02 19:34:56] [Output] : * [...] syren jest lekko zniekształcony. (Kiemon.)
[2021-12-02 19:35:06] [Output] : * Czyli dwa strzały w szybe, przebiły ją czy jedynie uszkodziły? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:35:12] [Output] : * I jeden w belke, tak? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:35:58] [Output] : * W wyniku strzałów w przednią szybę kule przebiły ją, tym samym uszkadzając. (Kiemon.)
[2021-12-02 19:36:14] [Output] : * Co z odłamkami szkła? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:36:22] [Output] : * Wpadły one do radiowozu? (arsoNthecreator)
[2021-12-02 19:36:59] [Output] : * Szkło nie wpadło do środka, ponieważ jest ono bezpieczne. (Kiemon.) (tutaj Kiemon fajnie zagrał, OK - idźmy dalej)
[2021-12-02 19:37:51] [Output] : * arsoNthecreator wysiada z pojazdu, podejmuje się ucieczki pieszej. (tutaj już ucieczka piesza, no i tutaj był ostatni raz gdzie **zahaczyłem** o DM)






 


Ja, arsoNthecreator zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective II MFifa, Supervisory Staff, kłaniam się.

Warunków rozpoczęcia pościgu nie znam, nie było mnie przy tym całym zamieszaniu jedynie otrzymałem krótki opis, jednakże nie jest to ważne. O warunkach twojego pościgu "RP" warto powiedzieć, ponieważ są one dosyć ciekawe. Opancerzenie pojazdu jest dodatkowym ciężarem, który musi "nosić" ze sobą samochód, więc jakim prawem uchronił on go przed uszkodzeniami po manewrze? Na moje rozumowanie powinien je pogłębić.

Spoiler

[2021-12-02 19:31:01] [Output] : * Na skutek opancerzenia, patriot większość przyjął na pancerz - można jechać dalej. (arsoNthecreator)


Nie jestem jakimś znawcą broni, jednak z krótkiej rozmowy z Ghostem dowiedziałem się, że ciężki karabin szturmowy, w jednej ręce nie wróży celnych strzałów - bynajmniej ja to tak zrozumiałem. Finalnie przejdę w zasadnie do najważniejszej kwestii, która przesądziła o tym, że pościg nie mógł być zaliczony do pościgu RP. Dwukrotne wkroczenie na strefę DM. Raz pojazdem no dosyć delikatne od delikatnej strony tej, w której ciężko o graczy jednak DM to DM. A żeby tego było mało... Po przebitej oponie skierowałeś się prosto na DM, wbiegłeś na DM pieszo w zasadzie od głównej strony, gdzie pod ostrzałem zostałeś zakuty i wyprowadzony z DMa. Podczas tej akcji na DMie, kiedy to ruszyliśmy za tobą część z naszych funkcjonariuszy zginęła.

Reasumując, 2x wjazd na DM, całkowicie zdyskwalifikował Twój pościg z RP. Owszem przepraszałeś za wtargnięcie na strefę, jednak miałeś możliwość ucieczki w inne strony, nawet tej pieszej. DM to nie był ostateczność tylko Twój wybór.

W zasadzie to wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie. Wypowiedziałem się tutaj jako osoba, która wspólnie podjęła tę decyzję.
Pozdrawiam. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Sergeant I GhostTownPL względem całej sytuacji dostaliśmy wezwanie względem zauważenia broni podczas zatrzymania drogowego do dotarciu na miejsce rozpoczęliśmy działania pościgowe, podczas których Pan wjechał na strefie Bezprawia, gdzie jasno i klarownie zostały wydane odpowiednie środki do szybkiego zakończenia Pościgu po wielokrotnym uderzaniu w pojazd ścigany zero reakcji z Pana strony tylko po jednym Pan odegrał mówimy o tym, że Pojazd jest opancerzony jak dobrze wiem Patriot nie jest opancerzony drugie złamanie zasad Role Play to odegranie strzałów z jednej ręki z broni typu Karabinek Szturmowy AK-101 który posiada kaliber 5,56 mm i odrzut spory osoby bez wyszkolenia wprawnego nie są w stanie opanować strzelania z oparcia barku, a co dopiero strzelania z jednej ręki co jak odpisałem w systemie ooc "[2021-12-02 19:32:58] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( licząc odrzut ak-101 to ręke by ci złamało i bron by ci wypadła ))" a co do próby wparcia nam kolizji napisałeś dokładnie tak [2021-12-02 19:24:22] [Output] : * Co z jednostkÄ… SWAT po uderzeniu o sĹ‚upek? (arsoNthecreator) to odpowiedz moja, kiedy jechałem za tobą skręciłeś i zatrzymałem się, do 0 po czym ruszyłem za tobą i odpisałem tobie [2021-12-02 19:24:42] [Output] : Nieznajomy_6569 [?]: (( nie byĹ‚o kolizji zatrzymalismy siÄ™ )) i odpisałeś mi na to tak [2021-12-02 19:25:00] [Output] : arsoNthecreator [517]: ((U mnie jebneliscie o slupek, dobra nvm - kontynuuje )) więc jak dla mnie to RP zakończyło się pierwszym wjazdem na strefę Bezprawia, więc wydałem odpowiednie zgody dziękuję tylę od mnie oczekujemy tylko i wyłącznie na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko jest to serwer RPG i wszystko odgrywałem, nie ważne jak ale odgrywałem. Głównie tutaj chodzi mi o nazwanie mojego RP patologicznym, nie wiem czemu tak i chce to wiedzieć. regulaminy nie regulują tego, że wjazd na DM jest równoznaczny ze skreśleniem pościgu RP na 0RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin