Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Katastrofa lotnicza tuż przed Garver Bridge


Molleto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LxUgdvd.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Molleto Redakcji 4Life News. Dziś opiszę wam tragedią lotniczą która, miała miejsce tuż przed Garver Bridge.

7LTyHZF.png

Dnia 18.12.2021 około godziny 16:05 a w grze o 1:00 w nocy doszło do katastrofy samolotu pasażerskiego marki Shamal, w którym znajdował się tylko pilot. Na miejscu pojawiło się wielu służb, aczkolwiek pierwsza była Straż Pożarna po pojawieniu się ich przeszli do działania. Pierwszym celem było ugaszenie pożaru silników oraz zabezpieczenie cieknącego paliwa z prawego skrzydła samolotu. Następnie pojawiła się na miejscu frakcja SAPD zabezpieczająca niedaleką autostradę oraz frakcja SAMD, która zajęła się poszkodowanym @PAWELOS1122. Niestety jest to kolejny jego wypadek, gdyż nie dalej niż 2 tygodnie temu ten człowiek również przeżył ciężki wypadek, który bliżej opisał mój redakcyjny kolega @Czesio_Mucha. Zapraszam do owego artykułu, jednak kontynuując, jako ostatni na miejscu zdarzenia pojawili się członkowie frakcji SARA, którzy po całej akcji mieli zabrać samolot z miejsca zdarzania i zabezpieczyć go.

7LTyHZF.png

Nasza redakcja pojawiła się tuż po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zajęciu się poszkodowanym przez zespół medyczny. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Przybyłe na miejsce służby SARA zajęły się zabraniem samolotu, a oto kilka zdjęć jak to wyglądało.

7LTyHZF.png

vBGKs7e.jpg

7LTyHZF.png

hdaEmZe.jpg

7LTyHZF.png

70VMBr5.jpg

7LTyHZF.png

EtTsekV.jpg

7LTyHZF.png

TWX4A4P.jpg

7LTyHZF.png

pkdgnzi.jpg

7LTyHZF.png

Po zabezpieczonej akcji postanowiłem dowiedzieć się więcej. W tym celu przedstawię Wam niżej krótki wywiad z członkiem frakcji SAFD @Gora106.

7LTyHZF.png

M - Molleto
G - Gora106

5D4B3bb.png

 

M:Witam z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z Redakcji 4Life News.
G:Witam serdecznie, Młodszy Aspirant Gora106 z frakcji San Andreas Fire Department.

M:Czy jest pan w stanie udzielić mi wywiadu?
G:Oczywiście, sytuacja na miejscu została opanowana i akurat mogę poświęcić chwilę.

M:To świetnie właśnie do sytuacji chciałem przejść, więc zacznijmy od tego, co się stało i ilu mamy poszkodowanych?
G:Doszło do katastrofy samolotu z nieznanych przyczyn. Na pokładzie znajdował się tylko pilot samolotu. Jego stan jest ciężki, jednakże mamy nadzieję, że wyjdzie z tego cało.

M:Jakie służby pojawiły się na miejscu zdarzenia?
G: Przyjechaliśmy jako pierwsi, bezzwłocznie wezwaliśmy SAPD do zabezpieczenia miejsca oraz SAMD do ew. poszkodowanych. Wezwaliśmy także służby SARA, w celu zabrania samolotu.

M:Rozumiem. A na czym polegało wasze zadanie na miejscu zdarzania?
G:Na miejscu zdarzenia napotkaliśmy samolot z płonącymi silnikami oraz wyciekiem paliwa z prawego skrzydła. Musieliśmy działać szybko, aby nie doszło do zapalenia się paliwa. Także dużym utrudnieniem było drzewo, w które samolot uderzył. W międzyczasie samolot zaczął się przechylać, co zmusiło nas do zabezpieczenia go, a potem ścięcia. Naszym zadanie również było bezpieczne wyciągnięcia załogi samolotu. Na szczęście był tylko pilot.

M: Ode mnie to tyle dziękuje za poświęcony czas. Miłego dnia życzę i dowidzenia.
G: Miłego dnia.

7LTyHZF.png

FjmDYtT.jpg

7LTyHZF.png

Z naszych informacji wynika, że poszkodowany wyszedł już ze szpitala i wraca do pełnego zdrowia. To tyle w tej relacji dziękuję za czytanie i pozdrawiam.

Podziękowania dla: @Gora106 @Szlemek @PAWELOS1122.

7LTyHZF.png

ln7FbQL.png

Autoryzował: @MateuszXQ

LxUgdvd.png

 

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin