Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na @Broqq - oskarżony przez papryka22


ZaczarowanyMurzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagany tytuł wątku:
Skarga na @Broqq - oskarżony przez papryka22
Wymagana treść wątku;
    Nick funkcjonariusza: @Broqq
    Data i godzina zdarzenia: 21.12.2021 ok. 22-23
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz łamie KRD min. taranując i przekraczając prędkość.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: imgur.com/a/xliCrez   imgur.com/a/Tlk6zYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Broqq.

Zaczynając od zajechania drogi. Jasne jest to mój błąd,  źle obliczyłem odległość miedzy naszymi pojazdami. Jednak zostałeś przeproszony za tą sytuację oraz przelałem pieniądze za ewentualną naprawdę pojazdu.

20 Grudnia 2021, 23:23      Broqq  
 
papryka22
 
Kwota transakcji: 100,00 PLN

Co do przekroczenia prędkości to nie masz racji. Jako jednostka nieozankowana mogę poruszać się w mieście 120km/h a poza 160km/. 

 

Pozdrawiam i czekam na wypowiedź zarządu. 

 

Edytowane przez Broqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Broqq nie jesteś jedynym użytkownikiem dróg, Twoim obowiązkiem podczas wykonywania jakichkolwiek manewrów jest zachowanie ostrożności - tutaj ewidentnie tego zabrakło.
Na przyszłość staraj się unikać takich sytuacji, ostrzeżenie.

@papryka22 z drugiego zamieszczonego dowodu wynika, że funkcjonariusz wyprzedzał Cię przy prędkości ( Twojego pojazdu ) +/- 80km/h, zapewne nie przekroczył on 120km/h. Zgodnie z zasadami wewnątrz frakcyjnymi nie złamał on zasad KRD.

Funkcjonariusz przekazał Ci potencjalne koszta naprawy.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin