Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na wybielacz - oskarżony przez The0N3AndMany


The0N3AndMany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 


  Nick funkcjonariusza: wybielacz
    Data i godzina zdarzenia: 20.12.2021
    Pełen opis sytuacji: Potencjalna "ucieczka przed policją" Dnia 20.12.202. 22.12.2021 około godziny 23 zostałem objechany przez 5 pojazdów SAPD po czym jeden z "detektywów" wygarnał mi wpis z bazy policji w której to widniała ów ucieczka przed policją. Jako swoje alibi daje pełen obrys dnia 20.12 w którym to godzin popołudniowe spędziłem pracując natomiast wieczorem przesiadywałem cały czas na ocean flats wraz ze znajomymi obchodząc święta. Domagam się dowodu w postaci zdjęcia bądź jakiejkolwiek innej formy na to że ów "ucieczka" miała miejsce. Mile widziane jakiekolwiek odszkodowanie za bez zasadną odsiadkę 30minutową w więzieniu dillmore. Jeżeli to nie wystarczy to chętnie odegram RP obrady sądowej wraz ze swoimi świadkami i adwokatem.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: brak, domagam się wyjaśnień i dowodów mojej winy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective I wybielacz 

Zacznijmy od tego, że sam wpis został nadany dnia 21.12.2021r., a nie jak twierdzisz 20.12.2021r. Pościg twój odbył się około godziny 1:30 21.12.2021r., nie spojrzałem na godzinę i przez co byłem pewny, że wciąż jest 20.12.2021r. temu wpisałem ten dzień. Lecz sam wpis został nadany słusznie za "Ucieczkę przed SAPD", nakazałem CI się zatrzymać z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Nie zatrzymałeś się do kontroli tym samym rozpoczynając pościg. W trakcie pościgu widoczne były bind'y o nakazaniu się zatrzymania, lecz ciągle tego nie uczyniłeś. W pewnym momencie wjechałeś na Spawn Ocean Flats, gdzie w tamtym momencie znajdowała się masa graczy. Wjeżdżałeś tam dobre parę razy. W pewnym momencie sam RCON Zbyk, wytepał Ci pojazd na przechowalnie. Zapytałem jednego z członków zarząd co mam uczynić w takim przypadku - ten nakazał nadać wpis i tak uczyniłem. 

 

Pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór, słowa funkcjonariusza pokrywają się z logami.

@wybielacz - na kolejny raz staraj się sprawdzać datę, aby unikać takich niedopatrzeń.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin