Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Opinie graczy serwera o wydarzeniu Świątecznym


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie, w ten świąteczny dzień cała ekipa Redakcji 4Life News pragnie wam przedstawić materiał dotyczący Świąt Bożego narodzenia na serwerze
W tej części materiału pragniemy przedstawić wam opinie graczy na temat Świąt na serwerze!

Zapraszamy do przeczytania!

5D4B3bb_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Pierwszą częścią materiału będzie przekazanie opinii pracowników frakcji. Opowiedzą nam oni o zmianach we swoich frakcjach oraz wypowiedzą się o wydarzeniu "Frakcyjne Boże Narodzenie"

San Andreas Police Department

S - @Sheeker
M - @MFifa

S: Witam, z tej strony Sekretarz Redakcji Sheeker z Redakcji 4Life News. Chciałbym zapytać, czy mógłbym Panu zadać kilka pytań dotyczących zmian świątecznych we frakcji, do której należysz?
M: Jasne.
S: Jak długo należysz już do frakcji SAPD?
M: Do frakcji SAPD należę od lipca 2020 roku.
S: Czy opowiesz nam coś na temat zmian wprowadzonych na okres świąteczny w Waszej frakcji? Jeśli jakieś są, to jak je oceniasz? Z racji, iż należysz do frakcji już ponad rok, to mógłbyś porównać obecne zmiany z tymi sprzed roku?
M: Zmiany można rzec, że praktycznie każdego roku są takie same. Odkąd pamiętam zawsze mamy zmniejszoną normę minut i normę na plusa. Dodatkowo w tym roku doszła możliwość jazdy pojazdem od wyższej rangi. Pod względem przywilejów świątecznych te święta są bardziej obfite niż te zeszłoroczne.
S: Co uważasz o organizowanym wydarzeniu "Frakcyjne boże narodzenie", które już po raz kolejny jest na serwerze? Czy jest coś, co byś w nim zmienił lub dodał?
M: Wydarzenie samo w sobie jest bardzo dobre, daje radość i czasem dreszczyk emocji. W zeszłym roku nie odbyło się bez wyśmiewania. Jedyne co bym zmienił to termin lub ilość minut, jednak święta to czas, który powinniśmy spędzić z rodziną, a nie przy komputerze.
S: Dziękuje za poświęcony mi czas, pozdrawiam i życzę radosnych świąt!
M: Nie ma za co, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

San Andreas Fire Department

P - @Polixon
A - @AdrianeQ82

P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Polixon z Redakcji Prasowej 4Life News. Chciałbym zapytać, czy mógłbym Panu zadać kilka pytań dotyczących zmian świątecznych we frakcji, do której należysz?
A: Jak najbardziej, proszę pytać.
P: Jak długo należysz już do frakcji San Andreas Fire Department?
A: Do frakcji dołączyłem w lutym 2020 roku, więc niebawem wybije 2 lata, odkąd dołączyłem do SAFD.
P: Czy opowiesz nam coś na temat zmian wprowadzonych na okres świąteczny w Waszej frakcji? Jak je oceniasz? Jak to wygląda, porównując do zeszłego roku? Rok temu było lepiej, czy w tym roku?
A: W okresie świątecznym zostało dodane parę nowości do frakcji, jest to między innymi: nowy pojazd, nowy system struktury korespondencji wewnątrz frakcyjnej oraz długo oczekiwany model, oraz skrypt deski ortopedycznej. Co do zeszłego roku, nie pamiętam wiele o nowościach, więc mogę stwierdzić, iż nie było w tamtym okresie nic "wow" co wbiłoby mi się w pamięć. Więc mogę stwierdzić, że w tym roku nowości są bardziej interesujące.
P: Co uważasz o organizowanym wydarzeniu "Frakcyjne boże narodzenie", które już po raz kolejny jest na serwerze? Czy jest coś, co byś w nim zmienił lub dodał?
A: Osobiście podoba mi się zamysł całego wydarzenia, jest to okazja do zwiększenia aktywności gry we frakcji, zgarnięcie zarobku z minut oraz możliwość zdobycia ciekawych nagród. Co do zmiany, to aktualnie nie przychodzi mi nic do głowy.
P: Dziękuje za poświęcony mi czas, pozdrawiam i życzę radosnych świąt!
A: Również dziękuje oraz życzę wesołych świąt.

San Andreas Medical Department

S - @Sheeker
Z - @Zreti*

S: Witam, z tej strony Sekretarz Redakcji Sheeker z Redakcji 4Life News. Chciałbym zapytać, czy mógłbym Panu zadać kilka pytań dotyczących zmian świątecznych we frakcji, do której należysz?
Z: Pewnie, chętnie odpowiem.
S: Jak długo należysz już do frakcji SAMD?
Z: Do frakcji SAMD należę od marca bieżącego roku.
S: Czy opowiesz nam coś na temat zmian wprowadzonych na okres świąteczny w Waszej frakcji? Jeśli jakieś są, to jak je oceniasz?
Z: W ostatnim okresie zmian było wiele, m.in wprowadzone zostały nowe pojazdy, takie jak na przykład pojazd koronera, nowe quady oraz pojazdy do przewozu krwi i organów, czy ogólnodostępny plan szpitala. Zmniejszono nam również normę, a także odświeżono pojazdy jednej z podjednostek. Wszystkie te nowości, czy też urozmaicenia oceniam na wielki plus.
S: Co uważasz o organizowanym wydarzeniu "Frakcyjne boże narodzenie", które już po raz kolejny jest na serwerze? Czy jest coś, co byś w nim zmienił lub dodał?
Z: Osobiście całe wydarzenie uważam za bardzo przemyślane oraz miłe urozmaicenie służby pracowników frakcji w tym wyjątkowym okresie. Co do zmian lub dodatków, z mojej strony nie ma żadnych.
S: Dziękuje za poświęcony mi czas, pozdrawiam i życzę radosnych świąt!
Z: Również bardzo dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam i także życzę wesołych oraz pogodnych świąt!

San Andreas Road Assistance 

- @Sheeker
d - @darken*

S: Witam, z tej strony Sekretarz Redakcji Sheeker z Redakcji 4Life News. Chciałbym zapytać, czy mógłbym Panu zadać kilka pytań dotyczących zmian świątecznych we frakcji, do której należysz?
d: Jasne, proszę pytać :D
S: Jak długo należysz już do frakcji SARA?
d: Wstąpiłem do szeregów frakcji SARA ostatniej zimy. Udało mi się zdać egzamin i pracowałem w niej przez ok. 5 miesięcy, po czym odszedłem z powodu braku czasu. Bodajże w lipcu ponownie dołączyłem do frakcji i od tego momentu dalej w niej jestem.
S: Czy opowiesz nam coś na temat zmian wprowadzonych na okres świąteczny w Waszej frakcji? Jeśli jakieś są, to jak je oceniasz?
d: Pewnie! Główne aktualizacje, jakie zostały wprowadzone we frakcji to nowa baza, która prezentuje się wyśmienicie. Również zostały dodane nowe skiny dla pracowników, przedmioty wizualne i parę mniejszych poprawek. Wpuszczone zmiany zdecydowanie odświeżyły naszą frakcję oraz uatrakcyjniły w niej pracę.
S: Co uważasz o organizowanym wydarzeniu "Frakcyjne boże narodzenie", które już po raz kolejny jest na serwerze? Czy jest coś, co byś w nim zmienił lub dodał?
d: Według mnie jest to świetne rozwiązanie, aby zmotywować i umilić robotę pracownikom frakcji. Na chwilę obecną nie mam żadnych pomysłów na realne zmiany, które mogłyby zostać wprowadzone jako urozmaicenie w owym wydarzeniu.
S: Dziękuje za poświęcony mi czas, pozdrawiam i życzę radosnych świąt!
d: Nie ma problemu, również życzę wesołych świąt!

Transport of San Andreas

P - @Polixon
T - @Tusin

P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Polixon z Redakcji Prasowej 4Life News. Chciałbym zapytać, czy mógłbym Panu zadać kilka pytań dotyczących zmian świątecznych we frakcji, do której należysz?
T: Witam, z tej strony Starszy Szofer Tusin z Transport Of San Andreas. Tak może pan pytać, słucham.
P: Jak długo należysz już do frakcji Transport of San Andreas?
T: We frakcji Transport of San Andreas jestem już rok i 3 miesiące.
P: Czy opowiesz nam coś na temat zmian wprowadzonych na okres świąteczny w Waszej frakcji? Jak je oceniasz? Jak to wygląda, porównując do zeszłego roku? Rok temu było lepiej, czy w tym roku?
T: Szczerze mówiąc, jest podobnie jak w tamtym roku, ponieważ tak samo, jak wcześniej będą darmowe kursy w dniach 24, 25, 26. Według mnie jest to świetny prezent dla graczy. Została również zorganizowana przez zarząd wigilia frakcyjna, która bardzo mi się podobała. Były w niej również dodatkowe konkursy dla pracowników. Zostały dodane nowe pojazdy frakcyjne, które posiadają silniki elektryczne i uważam, że był to bardzo dobry pomysł, ponieważ na pewno poprawi to aktywność pracowników i przyjemność z wożenia klientów.
P: Co uważasz o organizowanym wydarzeniu "Frakcyjne boże narodzenie", które już po raz kolejny jest na serwerze? Czy jest coś, co byś w nim zmienił lub dodał?
T: Według mnie jest to super wydarzenie, ponieważ pracownicy są zmotywowani do pracy na służbie oraz dodatkowo na święta dostają prezenty. Nic bym nie zmieniał w tym wydarzeniu, dla mnie jest wszystko okej.
P: Dziękuje za poświęcony mi czas, pozdrawiam i życzę radosnych świąt!
T: Dziękuję również oraz życzę miłych spokojnych i radosnych świąt.

5D4B3bb_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Kolejną częścią będzie przedstawienie wam opinii graczy.

PpmU1v9.png

K - @Kizownik4071
U - @ultraknur2000

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kizownik4071 z redakcji 4Life News, czy udzielisz mi wywiadu dotyczącego eventu świątecznego?
U: Witam z tej strony V-lider organizacji Zelazni oczywiście
K:Zbierasz laski świąteczne?
U: na razie nie ale mam zamiar
K: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
U: wiem że sie dostaje za laski pieniądze
K: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
U: fajnie że wprowadzili bo jest taki klimat świąt
K: Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
U: tak
K: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
U: Jeszcze nie

K - @Kizownik4071
P - Pemar

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kizownik4071 z redakcji 4Life News, czy udzielisz mi wywiadu dotyczącego eventu świątecznego?
P: Witam, z tej strony Pemar, gracz serwera 4life
K: Zbierasz laski świąteczne?
P: Tak szukałem lasek świątecznych, ale nie zbyt mi to dobrze szło.
K: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
P: Nie, nie dowiedziałem się jaka jest nagroda, a jaka jest jeśli można wiedzieć?
K: Zostawiamy to jako tajemnicę, aby umilić zbieranie ich - Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów  świątecznych?
P: Bardzo mi się podoba, polepsza to klimat świąteczny, lepiej się gra
K: Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
P: Tak udało mi się go skończyć, nie miałem problemów z znalezieniem weroniki, bo od razu znalazłem futboliste. Oceniam ten event na 9/10.
K: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
P: Nie, mam tylko tego mikołaja narazie.

K - @Kizownik4071
d - @drain2k

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kizownik4071 z redakcji 4Life News, czy udzielisz mi wywiadu dotyczącego eventu świątecznego?
d: Witam. Tak z miłą chęcią.
K: Zbierasz laski świąteczne?
d: Mam zamiar je zacząć zbierać po ukończeniu eventu.
K: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
d: Szczerze to nie. Podejrzewam 15k, tak jak wcześniej.
K: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
d: Ze śniegu oraz handlingu jestem bardzo zadowolon. Elementy świateczne również mi się bardzo podobają.
K: Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
d: Nie. W tym momencie jestem w trakcie robienia go.
K: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
d: Posiadam jedynie skin Mikołaja.

K - @Kizownik4071
H - @HuskyKleePL

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kizownik4071 z redakcji 4Life News, czy udzielisz mi wywiadu dotyczącego eventu świątecznego?
H: Tak
K: Zbierasz laski świąteczne?
H: Oczywiście zbieram
K: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
H: Tak wiem
K: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
HL: Bardzo fajna jest tak świątecznie pasuje pod klimat
K: Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
H: Jeszcze nie
K: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
H: Jeszcze nie

K - @Kizownik4071
s - sikora^

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kizownik4071 z redakcji 4Life News, czy udzielisz mi wywiadu dotyczącego eventu świątecznego?
s: Tak
K: Zbierasz laski świąteczne?
s: Oczywiście
K: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
s: Nie
K: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
s: Bardzo fajna wprowadza klimat świąteczny bardziej chce się grać
K: Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
s: Jeszcze nie
K: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
s: Nie

M - @Molleto
P - @PanSzczepan

M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z redakcji 4news czy jest pan w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
P:Oczywiście, z przyjemnością
M:Świetnie także zaczynamy, zbierasz laski świąteczne?
P:Szczerze mówiąc narazie nie znalazłem żadnej ale poluję na nie
M:Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
P: Wiem że jest warta wysiłku włożonego w ich poszukiwania 
M: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
P: Miasto jest kolorowe, a patrol to sama przyjemność, jednak nieco utrudniona przez trudne warunki drogowe
M: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
P: Jeszcze nie
M: Dobra od mnie to tyle dziękuje za wywiad 
P: Dziękuję również, pozdrawiam

M - @Molleto
K - @Kellus

M:Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z redakcji 4news czy jest pan w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
K:Witam, tak nie ma problemu
M:Świetnie także zaczynamy, zbierasz laski świąteczne?
K: Zbieram lecz są trudne to znalezienia bo są dobrze ukryte i niewielkie
M: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
K: Niestety nie wiem.
M: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
K: Śniegu nie używam ponieważ zlewa mi się np. licznik ze śniegiem, jeżeli chodzi o śnieg i elementy świąteczne no to bardzo ładne.
M: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
K: Nie, mam tylko elfa, bałwana, mikołaja.
M:Dobra od mnie to tyle dziękuje za wywiad
K:Również dziękuje i miłego dnia życzę

M - @Molleto
L - @Luzak098.UwU

M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z redakcji 4news czy jest pan w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
L: Oczywiście, będzie to dla mnie przyjemność
M:Świetnie także zaczynamy, zbierasz laski świąteczne?
L: Można powiedzieć, że dopiero wróciłem na serwer i próbuję się skupic na evencie fabularnym. Po doznaniach z dyniami raczej wolę miec  spokój.
M: Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
L: Nie wiem
M: Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
L: Śnieg jako tako mam wyłączony, bo jaży w oczy, ale elementy świąteczne nadają wspaniały nastrój
M: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
L: Widziałem tylko jednego skina świątecznego Mikołaja, ale wolę mieć swojego CJ 
M:Dobra od mnie to tyle dziękuje za wywiad 
L:Do zobaczenia!

M - @Molleto
f - @frytka6

M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z redakcji 4news czy jest pan w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
f: Oczywiście.
M:Świetnie także zaczynamy, zbierasz laski świąteczne?
f: Zbieram. Ciężko idzie narazie dwie mam.
M:  Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
f:  Nie, nie znam nagrody za 100 lasek.
M:Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
f:  Bardzo mi się podoba. Super drifty każdym autem.
M Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
f: Niestety nie. Weroniki jeszcze nie znalazłem, ale jak kocha to wróci.
M: Masz już wszystkie skiny świąteczne?
f: Tak. Używam bałwanka.
M: Dobra od mnie to tyle dziękuje za wywiad
f: Nie ma za co 

M - @Molleto
y - @ymyes_

M:Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z redakcji 4news czy jest pan w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań? 
y:Tak
M:Świetnie także zaczynamy, zbierasz laski świąteczne?
y:Nie, ponieważ jest to dla mnie zbyt nudne
M:Zdajesz sobie sprawę, jaka jest nagroda za 100 lasek?
y:Z tego co słyszałem od miejscowych to mała gotówka coś pokroju 1.000pln
M:Jak podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu oraz elementów świątecznych?
y:Nadaje bardzo fajny klimat
M:Czy udało ci się skończyć event fabularny o tematyce świątecznej?
y:Jak najbardziej był on bardzo satysfakcjonujący
M:Masz już wszystkie skiny świąteczne?
y:Znalazłem dwa skiny: CJ jako mikołaj oraz elfa.
M:Dobra od mnie to tyle dziękuje za wywiad
y:Również dziękuję, Życzę wesołych świąt jak i sukcesów w biznesie
M:Dzięki 

5D4B3bb.png

Tyle z pierwszej części materiału, jutro ukaże się następna, a zarazem ostatnia część. 
W imieniu całej Redakcji 4Life News pragnę życzyć każdemu wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Materiał wykonali: @Blender. @Sheeker @Polixon @Molleto @Kizownik4071.

5wNnuaX.png

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin