Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life - Motywy MTA| Jak prawidłowo podmienić wygląd MTA oraz radar[F11]


MatowskiQSH.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Witam was serdecznie drodzy gracze serwera 4Life.
Przychodzę do was z poradnikiem w którym dowiecie się jak prawidłowo zmienić wygląd MTA oraz podmienić radar[F11]
Dodatkowo dodaje wam autorski motyw MTA który jest w dwunastu wersjach kolorystycznych, znajdzie się również coś dla frakcji.
 


Zacznijmy od tego że głównym twórca motywu który wam dzisiaj udostępniam jestem ja, cała oprawę graficzną wykonałem osobiście.
Ikonki przy napisach zostały zapożyczone z innego motywu którego autora niestety nie znam.
Z tego miejsca również chciał bym podziękować jednemu z grafików redakcji Patryk99 za drobne doradzenie w kilku kwestiach estetycznych.


Wygląd

Spoiler

H3TS1ld.png


Style kolorystyczne

>>Kliknij tutaj<<


Pobieranie

>>W celu pobrania kliknij tutaj<<


Mapy

>>Link do pobrania map<<

 


Instrukcja podmiany motywu MTA:SA

1.Pobieramy motywy z linku powyżej.
2.Wypakowyujemy motywy na pulpit i wybieramy motyw który chcemy dodać do swojego mta.
3.Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę MTA:SA na pulpicie, następnie klikamy w "Otwórz lokalizację pliku"
4.Następnie otwieramy folder z motywem.
5.Przenosimy folder "Skins" oraz "MTA" do plików waszej gry i zamieniamy wszystkie!
6.W plikach gry to koniec, możecie zamknąć folder i przejść do MTA:SA
7.Uruchamiamy MTA:SA
8.Przechodzimy do USTAWIEŃ.
9.Przechodzimy do zakładki "interfejs"
10.W róbryce "Skórka" wybieramy folder z kolorem który chcemy.[Skórka zmienia wygląd cgui który komponuje się z resztą grafik]
11.Akceptujemy wybór i wychodzimy z ustawień. Wchodzimy na serwer 4Life i cieszymy się grą z nowym wyglądem MTA!


Instrukcja podmiany radaru[F11] MTA:SA

1.Pobieramy mapy z linku powyżej.
2.Wypakowywujemy mapy na pulpit i wybieramy mapę która chcemy mieć w swoim mta.
3.Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę MTA:SA na pulpicie, następnie klikamy w "Otwórz lokalizację pliku"
4.Następnie przechodzimy do folderu MTA:SA>cgui>>images - podmieniamy grafikę pod nazwą "RADAR
5.Zamykamy folder i przechodzimy do gry i cieszymy się nowym radarem z dzielnicami.
 


Myślę że poradnik jest zrozumiały i każdy sobie poradzi z pobraniem owych plików i ich podmiana.
Również mam nadzieję że spodobają wam się motywy oraz radary a wasze MTA stanie się odświeżone dzięki nim.
 

 

Edytowane przez Matowski998_FR
Edit: Naprawiony błąd w radarze 1 oraz 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin