Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kellus oskarżony przez nawojSKUNI


nawojSKUNI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Kellus
Data i godzina zdarzenia: 27.12 godz, 21:21
Pełen opis sytuacji: Zaczynając od początku, miałem pościg z którego uciekłem, po czym pojechałem naprawić samochód, zatankować i odstawić na bazę w Marina, LS i wyszedłem z gry, po czym wchodzę na 4lif'a i siedzę w więzieniu na 3h i 20 min, przecież nie zostałem złapany, nikt nie spisywał mi mandatu, a policji nie miałem w pobliżu przez cały czas naprawy samochodu i tankowania. 
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nie mam nic poprostu opisałem sytuację i chce żeby odniósł się do tego @Kellus (można sprawdzić logi)


Ja, nawojSKUNI zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez nawojSKUNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer I Kellus. Dostałem polecenie od dowodzącego o wsadzeniu ciebie do więzienia oraz naliczeniu minut x2, gdy uciekłeś mieliśmy w planach sprawdzanie Pana pojazdu w MDT lecz po znalezieniu tablicy rejestracyjnej w logach przeze mnie której szukałem maksymalnie do 10\15 sekund Pan wyszedł już z serwera oraz pojazd zostawił w przechowywalni. Po za tym nie odłożył Pan pojazdu na bazę zapewne nie naprawiając i tankując ponieważ nie miałby Pan na to czasu, poleciał Pan z piskiem opon do przechowywani pozostawiając pojazd i wychodząc od razu z serwera. Jak mamy rozpocząć jakiekolwiek działania w kierunku do Pana skoro Pan wychodzi z serwera po ok. 20\35 sekundach od zgubienia pościgu? Dodając, czas który przedstawiłem tak jak pisałem jest przedstawiony na oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak macie podjąć jakiekolwiek działania co do mnie skoro nie ma mnie na serwerze, i nie wiem jakim cudem ten czas mógł wynosić 20/35 sekund skoro zgubiłem was w SF obok kopki, przecież nawet chcąc dojechać do przecho zajęło by to dużo więcej czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nawojSKUNI napisał:

No właśnie jak macie podjąć jakiekolwiek działania co do mnie skoro nie ma mnie na serwerze, i nie wiem jakim cudem ten czas mógł wynosić 20/35 sekund skoro zgubiłem was w SF obok kopki, przecież nawet chcąc dojechać do przecho zajęło by to dużo więcej czasu ...

Zajęło by to zbyt dużo czasu? Sam się zdziwiłem że znalazłeś się już w przechowywalni, lecz myśląc racjonalnie można wywnioskować po tym co robiłeś na pościgu czyli taranowanie,skakanie,jazda po mocnym offroadzie że zapewne skoczyłeś z góry obok the farm i pojechałeś przez offroad prosto do los santos, sandking nie ma niskiego zawieszenia, dodatkowo miał Pan hydre więc offroad nie był żadnym wyzwaniem dla Pana. Mogła również być taka opcja że wskoczył Pan na barierki na wysokości Easter Tunnel'u i wyskakując na SF pojechał Pan w stronę przechowywalni hashburry/financial. Są to tylko przypuszczenia, lecz i tak nie miał pan prawa od razu wychodzić z serwera po "zgubieniu" nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kellus napisał:

Zajęło by to zbyt dużo czasu? Sam się zdziwiłem że znalazłeś się już w przechowywalni, lecz myśląc racjonalnie można wywnioskować po tym co robiłeś na pościgu czyli taranowanie,skakanie,jazda po mocnym offroadzie że zapewne skoczyłeś z góry obok the farm i pojechałeś przez offroad prosto do los santos, sandking nie ma niskiego zawieszenia, dodatkowo miał Pan hydre więc offroad nie był żadnym wyzwaniem dla Pana. Mogła również być taka opcja że wskoczył Pan na barierki na wysokości Easter Tunnel'u i wyskakując na SF pojechał Pan w stronę przechowywalni hashburry/financial. Są to tylko przypuszczenia, lecz i tak nie miał pan prawa od razu wychodzić z serwera po "zgubieniu" nas.

Ciekawe, możesz mi powiedzieć kogo taranowałem, lub gdzie skakałem po offroadzie jeździłem bo miałem Sandkinga, no samochód do tego przeznaczony więc nie widze problemu...Za dużo próbujesz się domyślać a za mało faktów podajesz, jak sam powiedziałeś są to tylko przypuszczenia, i nie wyszedłem od razu, swoją drogą czy jest ustalony czas po którym mogę wyjść z serwera po pościgu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nawojSKUNI napisał:

Ciekawe, możesz mi powiedzieć kogo taranowałem, lub gdzie skakałem po offroadzie jeździłem bo miałem Sandkinga, no samochód do tego przeznaczony więc nie widze problemu...Za dużo próbujesz się domyślać a za mało faktów podajesz, jak sam powiedziałeś są to tylko przypuszczenia, i nie wyszedłem od razu, swoją drogą czy jest ustalony czas po którym mogę wyjść z serwera po pościgu ?

No teraz powiem Panu że mnie Pan zaskoczył, czyli jak ma Pan Sandkinga to może pan taranować, odwalać, skakać? Nie pojęte... Naprawdę. Przeczytaj to co napisałeś oraz przeanalizuj całą skargę to zrozumiesz. Powinieneś się domyślić że chcemy wykonać jakiekolwiek działania według Pana. Powtarzam, dostałem polecenie od dowodzącego aby umieścić cię w jailu oraz dać na pana minuty x2. Za dużo próbuje się domyślić? Podaje możliwości które mogłeś wykonać podczas owego pościgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2021 o 00:44, nawojSKUNI napisał:

po czym pojechałem naprawić samochód, zatankować i odstawić na bazę w Marina, LS i wyszedłem z gry

W dniu 28.12.2021 o 09:19, nawojSKUNI napisał:

chcąc dojechać do przecho zajęło by to dużo więcej czasu

Ściema, ściema, ściema...

Logi mówią jasno... Wyszedłeś z serwera o godzinie 21:14:06, gdzie funkcjonariusza zgubiłeś max dwie minuty wcześniej.


19 godzin temu, nawojSKUNI napisał:

swoją drogą czy jest ustalony czas po którym mogę wyjść z serwera po pościgu ?

Nie jest ustalona, jednak wyjście chwile po zgubieniu nie daje możliwości podjęcia działań, co jest równoznaczne z ucieczką z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin