Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chrzanoo - oskarżony przez BidoN


Bubrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:  Chrzanoo
Data i godzina zdarzenia:  Dzisiaj, 20:00
Pełen opis sytuacji: Tak jak widać na nagraniu. Jechałem autostradą, nagle pan komendant postanowił pojechać pod prąd na sygnałach (co potrafię zrozumieć). Niestety doszło między nami do kolizji, po czym policjant, jak gdyby nic, postanowił pojechać dalej, nie zostawiając za sobą ani jednego słowa, co jest niedopuszczalne.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://youtu.be/oUeM_Kns-ss 

(nie mogę usunąć pogrubienia tekstu)



Ja, BidoN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez BidoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I Chrzano_o

Faktycznie tak jak widać na nagraniu, zawróciłem w miejscu, w którym nie powinienem i skróciłem sobie pod prąd w celu rozłożenia blokady na pościgu. Nie powinienem był tego zrobić i przyznaję się do winy.

Co do nie zostawienia ani jednego słowa. Byliśmy w trakcie działań pościgowych w strefie DM, w takim momencie przede wszystkim skupiam się na działaniach. Wiem, że napisałeś później do mnie wiadomość na /pm, jednakże pościg trwał na tyle długo, że zwyczajnie po ludzku zapomniałem o tym. 

Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację. 

Decyzja należy do Zarządu.

Dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin