Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Informacje CS:GO Turniej 4life!


bartkooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plus dodam że mecz który ja grałem z moją drużyną był troche nie fer ponieważ pierwszą rundę wygraliśmy a w drugiej kazali nam się dać zabić a my iż gdyż to powiedział bartkoo tak zrobiliśmy i nie mieliśmy w trzeciej rundzie hajsu a oni grali na fulu i właśnie przez to przegraliśmy mecz bo wszystko jest "fer" ;-;

Jeszcze jeden taki komentarz i nie zagrasz w żadnym innym turnieju organizowanym przeze mnie. Po 1 nie zarzucaj mi tego, bo było po równo i każdy miał takie same szanse a nawet jeśli byśmy grali tak jak mówisz z tą 1 rundą to i tak byście przegrali bo było 16-9 więc co by wam ten punkt zmienił? Przestań człowieku spamować do mnie na steam i daj mi spokój.

 

 

Co do godzin, ludzie, do was jak do słupa. Było ustalone na początku, że dziś będzie przerwa z racji tego, że jest niedziela meczyk wiadomo, to nie! Bo wy chcecie grać normalnie dzień w dzień. No więc spoko ustawiłem wam tak grafik, trudno jeśli któraś drużyna się nie pojawi i nie znajdą się rezerwy to po prostu dyskwalifikacja i koniec zabawy bo to już jest za dużo, wszystko nie tak. Ciekawe jak wy byście mieli ustawić mecz dla 40 osób tak, żeby każdemu pasowało. Trochę wyrozumiałości i następnym razem zastanówcie się dwa razy co piszecie.

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Mecz przesuwam na godzinę 23:15, zbiórka od razu po finale EURO 2016.

Edytowane przez bartkooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden taki komentarz i nie zagrasz w żadnym innym turnieju organizowanym przeze mnie. Po 1 nie zarzucaj mi tego, bo było po równo i każdy miał takie same szanse a nawet jeśli byśmy grali tak jak mówisz z tą 1 rundą to i tak byście przegrali bo było 16-9 więc co by wam ten punkt zmienił? Przestań człowieku spamować do mnie na steam i daj mi spokój.

 

 

Co do godzin, ludzie, do was jak do słupa. Było ustalone na początku, że dziś będzie przerwa z racji tego, że jest niedziela meczyk wiadomo, to nie! Bo wy chcecie grać normalnie dzień w dzień. No więc spoko ustawiłem wam tak grafik, trudno jeśli któraś drużyna się nie pojawi i nie znajdą się rezerwy to po prostu dyskwalifikacja i koniec zabawy bo to już jest za dużo, wszystko nie tak. Ciekawe jak wy byście mieli ustawić mecz dla 40 osób tak, żeby każdemu pasowało. Trochę wyrozumiałości i następnym razem zastanówcie się dwa razy co piszecie.

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Mecz przesuwam na godzinę 23:15, zbiórka od razu po finale EURO 2016.

A nie dało by się na jutro na 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden taki komentarz i nie zagrasz w żadnym innym turnieju organizowanym przeze mnie. Po 1 nie zarzucaj mi tego, bo było po równo i każdy miał takie same szanse a nawet jeśli byśmy grali tak jak mówisz z tą 1 rundą to i tak byście przegrali bo było 16-9 więc co by wam ten punkt zmienił? Przestań człowieku spamować do mnie na steam i daj mi spokój.

 

 

Co do godzin, ludzie, do was jak do słupa. Było ustalone na początku, że dziś będzie przerwa z racji tego, że jest niedziela meczyk wiadomo, to nie! Bo wy chcecie grać normalnie dzień w dzień. No więc spoko ustawiłem wam tak grafik, trudno jeśli któraś drużyna się nie pojawi i nie znajdą się rezerwy to po prostu dyskwalifikacja i koniec zabawy bo to już jest za dużo, wszystko nie tak. Ciekawe jak wy byście mieli ustawić mecz dla 40 osób tak, żeby każdemu pasowało. Trochę wyrozumiałości i następnym razem zastanówcie się dwa razy co piszecie.

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Mecz przesuwam na godzinę 23:15, zbiórka od razu po finale EURO 2016.

Za przeproszeniem chyba cie coś ...

Nie lepiej zagrać jutro o 20 lub 21 ??? Bo naprzyklad chciałbym być i grać wraz z drużyną ale dziś wieczorem pasuje a jutro do 20 mnie nie ma więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin