Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Informacje CS:GO Turniej 4life!


bartkooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plus dodam że mecz który ja grałem z moją drużyną był troche nie fer ponieważ pierwszą rundę wygraliśmy a w drugiej kazali nam się dać zabić a my iż gdyż to powiedział bartkoo tak zrobiliśmy i nie mieliśmy w trzeciej rundzie hajsu a oni grali na fulu i właśnie przez to przegraliśmy mecz bo wszystko jest "fer" ;-..

...teraz już za puźno nie dadzą nam zagrać jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden taki komentarz i nie zagrasz w żadnym innym turnieju organizowanym przeze mnie. Po 1 nie zarzucaj mi tego, bo było po równo i każdy miał takie same szanse a nawet jeśli byśmy grali tak jak mówisz z tą 1 rundą to i tak byście przegrali bo było 16-9 więc co by wam ten punkt zmienił? Przestań człowieku spamować do mnie na steam i daj mi spokój.

 

 

Co do godzin, ludzie, do was jak do słupa. Było ustalone na początku, że dziś będzie przerwa z racji tego, że jest niedziela meczyk wiadomo, to nie! Bo wy chcecie grać normalnie dzień w dzień. No więc spoko ustawiłem wam tak grafik, trudno jeśli któraś drużyna się nie pojawi i nie znajdą się rezerwy to po prostu dyskwalifikacja i koniec zabawy bo to już jest za dużo, wszystko nie tak. Ciekawe jak wy byście mieli ustawić mecz dla 40 osób tak, żeby każdemu pasowało. Trochę wyrozumiałości i następnym razem zastanówcie się dwa razy co piszecie.

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Mecz przesuwam na godzinę 23:15, zbiórka od razu po finale EURO 2016.

Bartko dało by nam to że był by wynik inny bo my przez kolejne rundy gralismy eco przez te wasze fer zachowanie. Wynik był by 3:0 dla nas i wtedy byscie wy mieli fula i to by mogło wszystko zmienić a nie ku**a że my musieliśmy forsować od 3 rundy przez kolejne 3 wynik był 5:1 i wtedy zagralismy fulla ale niestety udało nam sie połowe skończyć 6:9 dla was a w TT to już bylismy załamani tym co odjebaliscie i już nikomu nie chciało się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartko małe pytanko mam nie możesz 7 i 8 na jutro o 14 proszę cie bądź dobry  bo mało osób będzie z team 8 prawdopodobnie a to będzie nie fer jak my zagramy zobaczę jeszcze kto będzie może 2 z rezerwy sie nam przyda jak nie przełożysz oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin