Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na @Chrzano_o - oskarżony przez Biskup.rokpoi.


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Chrzano_o
    Data i godzina zdarzenia: 05.01.2022 około 22 20
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz zaczął do mnie strzelać oraz zakuł mnie do radiowozu mimo tego że nie brałem udziału w pościgu oraz nie odwalałem.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/daeTEPc

Ja, Biskup.rokpoi zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I Chrzano_o.

Zacznijmy od tego, że nie strzelałem do Ciebie z ostrej amunicji, a jedynie z paralizatora. Po drugie w aucie, które goniliśmy były 4 osoby, które przy strefie DM wysiadły z auta po wykonaniu manewru box i pobiegły w stronę DM, biegałeś między nimi, nie widziałem wszystkich nicków, przez co zostałeś mylnie posądzony o uczestnictwo w ucieczce. Po trzecie zamiast przedstawić dowód od razu i dogadać się z nami, zacząłeś od grożenia mi skargą w wiadomości prywatnej co uznałem za próbę wykręcenia się od ewentualnej odpowiedzialności, gdyby okazało się, że w Twojej kartotece widnieją wpisy. Po czwarte, po przeanalizowaniu powtórki przez funkcjonariusza @Animo. wypuściliśmy Cię bez żadnych problemów, więc nie wiem w jakim innym celu niż nabijanie reputacji na forum jest napisana ta skarga.
 

Pozdrawiam, miłej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to tak nawet nie przeprosiłeś za całe zajście tylko twój kolega mnie przepraszał za ciebie co było po prostu słabym zachowaniem z twojej strony. Taka sprawa nie powinna mieć w ogóle miejsca. Powinieneś dostać karę za stracone minuty mojego cennego życia których już nie odzyskam ale to tylko decyzja zarządu więc poczekamy na werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem ponieważ nie chciało mi się wychodzić z gry i wycinać nagranie myślałem że mnie od razu wypuścisz jednak oczywiście musiałem czekać na to jakiś czas. Mam nadzieje że chociaż teraz mnie za to przeprosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Biskup.rokpoi napisał:

Nie chciałem ponieważ nie chciało mi się wychodzić z gry i wycinać nagranie myślałem że mnie od razu wypuścisz jednak oczywiście musiałem czekać na to jakiś czas. Mam nadzieje że chociaż teraz mnie za to przeprosisz.

Po czym siedząc w grze, stojąc obok mnie czekającego na lawetę przyciąłeś nagranie i zdążyłeś napisać skargę, a laweta SARA nie zdążyła jeszcze dojechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnia moja wypowiedź w tej skardze. Odnośnie braku szacunku. Jeśli tak bardzo Cię to boli to przepraszam, ale nie wypowiadaj się o braku szacunku z czyjejś strony skoro sam nie potrafisz go okazywać. Twoi koledzy wraz z Tobą otoczyli mnie przy pojeździe po pościgu, naśmiewali się z nicku, a gracz kula. używał animek /kopie oraz /bije w moim kierunku oraz kopał radiowóz, za co został  jedynie wsadzony do radiowozu do czasu dojazdu lawety. Swoją drogą używanie zaimków osobowych z małej litery to także brak szacunku wobec drugiej osoby.

Nie usuwaj wcześniej dodanych wiadomości dodanych do tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wpływu na zachowanie innego gracza. Nie zmieniaj tematu i nie osądzaj innych osób gdy jest mowa o tobie. Powinieneś dać jakiś sensowny argument jednak moim zdaniem ta wypowiedz cię nie obroniła. Ponieważ zmieniasz temat unikając odpowiedzialności z twojej strony. Czekam na decyzję zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były to jedynie działania po pościgowe, za które nie należą się przeprosiny, o które się domagasz.

Mogłeś przekazać funkcjonariuszowi dowód, a nie brnąć w skargę, nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin