Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Krzysiek., piuro, HNTR - oskarżony przez DarkQueen


DarkQueen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @piuro @Kszysiek @HNTR
    Data i godzina zdarzenia: 06.01.2022, okolice 18:30
    Pełen opis sytuacji: Dnia dzisiejszego w okolicy godziny 18:30 przebywałam na strefie DeathMatch, aby postrzelać się 4fun wraz z innymi graczami, co robię ostatnio dość często. W momencie, w którym biegłam przez DM, armatka wodna zaczęła mnie lać wodą, dostałam NT i wyrzuciło mnie z serwera. Po chwili wchodząc ponownie do gry wybrałam respa domku na Richman LS, jednak tepnęło mnie w miejsce gdzie zostałam zabita na strefie DeathMatch. Chciałam szybko się z niej wydostać jednak zastrzelił mnie funkcjonariusz @Kszysiek. Zobaczył, że respię się na DM i zabijał mnie od razu gdy tylko się zrespiłam wraz z funkcjonariuszami @piuro i @HNTR. Pisałam do funkcjonariuszy, aby mnie wypuścili, lecz kompletnie nie zareagowali, a wręcz jeden z nich na pytanie "no i co ty robisz?" odpisał mi "Tak o" - dokładniej był to @piuro. Dość istotne jest też to, że pozycja, w której się respiłam znajdowała się pomiędzy domkiem, a ogrodzeniem jedyne wyjście zastawił mi FBI Truck, nie wiem kto w nim siedział niestety.
Rozumiem, że DM to strefa bezprawia, jednak zwykły obywatel, a tym bardziej funkcjonariusz powinien się zachować inaczej. Nie jest to fajne kiedy zamyka się osobę w potrzasku i zabija. Przywileje, które mają członkowie tejże frakcji powinny być wykorzystywane w inny sposób, przede wszystkim do niesienia pomocy obywatelom serwera 4life, a nie do nadużywania jej  w kierunku osoby, która  tak naprawdę nie miała szans, nie mogła w żaden sposób się bronić, bo respiąc się na DMie nawet nie ma się broni. Nie chciałam pisać tej skargi, bo nie lubię tego typu rozwiązań, jednak postawa osób wymienionych w tejże skardze zmusiła mnie do tego. Po coś jest regulamin, który mówi wyraźnie: "Funkcjonariusz będący na służbie jak i poza nią powinien godnie reprezentować swoją osobę jak i jednostkę, należy pamiętać że każdy większy lub mniejszy występek pracowników to plama na dobrym imieniu frakcji".
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
 [2022-01-06 18:28:48] [Output] : * Connected! [MTA:SA Server 1.5.9 [GNU/Linux x64]]
[2022-01-06 18:30:58] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:02] [Output] : Milek. [488]: tylko chce przejsc
[2022-01-06 18:31:07] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:11] [Output] : DarkQueen [286]: Ogarnij sie
[2022-01-06 18:31:15] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:20] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:25] [Output] : Wonder. [66]: witam
[2022-01-06 18:31:26] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:32] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Kszysiek.
[2022-01-06 18:31:38] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza DAWCIX04.
[2022-01-06 18:31:43] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza DAWCIX04.
[2022-01-06 18:31:49] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza HNTR.
[2022-01-06 18:31:54] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza HNTR.
[2022-01-06 18:31:57] [Output] : DarkQueen [286]: Wezcie
[2022-01-06 18:32:00] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza HNTR.
[2022-01-06 18:32:06] [Output] : Nieznajomy_9106 [?]: sr 
[2022-01-06 18:32:07] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza DAWCIX04.
[2022-01-06 18:32:09] [Output] : DarkQueen [286]: .
[2022-01-06 18:32:26] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza piuro.
[2022-01-06 18:32:27] [Output] : DarkQueen [286]: no i cpo ty robisz
[2022-01-06 18:32:30] [Output] : Nieznajomy_5130 [?]: tak o
[2022-01-06 18:32:39] [Output] : DarkQueen [286]: JEZU
[2022-01-06 18:32:42] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza piuro.
[2022-01-06 18:32:42] [Output] : DarkQueen [286]: Wyjsc dajcie
[2022-01-06 18:32:52] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza piuro.

                                                                                               Ja, DarkQueen zapoznałam się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez DarkQueen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie. Jak sama wspomniałaś:

12 minut temu, DarkQueen napisał:

Rozumiem, że DM to strefa bezprawia

Chyba wszystko wyjaśniłaś. Prowadziliśmy akcje, a Ty przebywałaś na strefie DM na własną odpowiedzialność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wygląda to tak do końca jak napisałeś. Niezależnie od tego gdzie jesteś, czy jest to akcja na strefie DM czy zwykły patrol, nie zwalnia Cię to z przestrzegania regulaminu, z zachowania kultury, z okazania szacunku do innego gracza i ludzkiego odruchu. Chciałam wyjść z DM, nie miałam broni i nie mogłam nic zrobić. Pisałam do Was żebyście mnie wypuścili a Wy nic z tego sobie nie zrobiliście i robiliście dalej to samo, dodatkowo ten Twój tekst po moim pytaniu "Tak o" był nie na miejscu, więc myślę że nie ma co tu więcej dodawać, sam członek głównego zarządu frakcji wyraził swoją opinie na ten temat i powiedział że było to jak najbardziej nie na miejscu, tak więc poczekamy na werdykt.
 

Edytowane przez DarkQueen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III HNTR.

Ze względu na to, że znajdowałaś się na strefie DM, zgodnie z chroniącą mnie zasadą wewnętrzną frakcji, o której osoba rozpatrująca skargę wie, lecz nie mogę jej tutaj przytoczyć byłem jak najbardziej uprawniony do oddawania w twoim kierunku strzałów. W każdej chwili mogłaś odbiec i wyciągnąć karabin, stwarzając zagrożenie dla innych officerów.

Nic więcej nie mam do dodania, miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piuro napisał:

Faktycznie z tym masz racje, poniosło mnie, ale to nie jest wytłumaczenie na takie zachowanie. Przepraszam.

Mogę zostać Ukarany punktami za bezpodstawne wypowiadanie się ale muszę napisać.

Ile raz już widziałem na własne oczy jak gracz @piuro na służbie robi rzeczy niestosowne, ile znajomych mówiło, ze jako funkcjonariusz  nadużywasz swoich praw. To co robisz wieczorami na serwie gdy jest mniej osób to się w głowie nie mieści… myślę, że powinni się tobie bardziej przyjrzeć. Być może jesteś tą czarną Owcą w stadzie. 
 

Ps. Wstyd tak zachować się w stosunku do kobiety , mimo tego że to gra, gdzie siedzisz przed komputerem powinieneś zachować trochę rozsądku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toby. napisał:

Mogę zostać Ukarany punktami za bezpodstawne wypowiadanie się ale muszę napisać.

Ile raz już widziałem na własne oczy jak gracz @piuro na służbie robi rzeczy niestosowne, ile znajomych mówiło, ze jako funkcjonariusz  nadużywasz swoich praw. To co robisz wieczorami na serwie gdy jest mniej osób to się w głowie nie mieści… myślę, że powinni się tobie bardziej przyjrzeć. Być może jesteś tą czarną Owcą w stadzie. 
 

Ps. Wstyd tak zachować się w stosunku do kobiety , mimo tego że to gra, gdzie siedzisz przed komputerem powinieneś zachować trochę rozsądku. 

Poproszę dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 Kszysiek z S.A. Police Department.
 

42 minuty temu, DarkQueen napisał:

Pisałam do funkcjonariuszy, aby mnie wypuścili, lecz kompletnie nie zareagowali

To że dostałaś NT i zrespiłaś się na strefie DM nie znaczy że będziemy cię inaczej traktować na strefie, wiesz jakie panują tam zasady i naszym zadaniem jako SWAT było utylizować każdego kogo tam napotkamy aby ułatwić prace naszym kolegą z frakcji przy wywozie złomu, który wtedy trwał.
 

50 minut temu, DarkQueen napisał:

Przywileje, które mają członkowie tejże frakcji powinny być wykorzystywane w inny sposób, przede wszystkim do niesienia pomocy obywatelom serwera 4life, a nie do nadużywania jej  w kierunku osoby, która  tak naprawdę nie miała szans, nie mogła w żaden sposób się bronić, bo respiąc się na DMie nawet nie ma się broni.

W żaden sposób nasze wyposażenie nie zostało nadużyte, oczywiście moim zdaniem, bo o tym zadecyduje ES. Co do "braku szans" nie wiem co to zmienia, idąc twoim tokiem myślenia, każdy gracz na DM mógłby pisać na nas skargi bo mamy naszego LLS, który powala każdego na ziemie, bezsens. Respienie się na DM opisałem wyżej, nic to nie zmienia że nie miałaś borni - DM to DM.
 

56 minut temu, DarkQueen napisał:

Po coś jest regulamin, który mówi wyraźnie: "Funkcjonariusz będący na służbie jak i poza nią powinien godnie reprezentować swoją osobę jak i jednostkę, należy pamiętać że każdy większy lub mniejszy występek pracowników to plama na dobrym imieniu frakcji".

Moim zdaniem godnie ją zaprezentowaliśmy, pokazaliśmy refleks oraz szybkość naszego działania, nie zdążyłaś nawet zrobić kroku po ponownym respie, utylizowaliśmy cię - tak jak nam kazano na starcie akcji.
 

18 minut temu, Toby. napisał:

Ps. Wstyd tak zachować się w stosunku do kobiety , mimo tego że to gra, gdzie siedzisz przed komputerem powinieneś zachować trochę rozsądku. 

To że jest dziewczyną, nie daje jej żadnej przewagi ani specjalnego traktowania tym bardziej na strefę DM. Nie rozumiem dlaczego mamy się "wstydzić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, HNTR napisał:

Uszanowanie, Police Officer III HNTR.

Ze względu na to, że znajdowałaś się na strefie DM, zgodnie z chroniącą mnie zasadą wewnętrzną frakcji, o której osoba rozpatrująca skargę wie, lecz nie mogę jej tutaj przytoczyć byłem jak najbardziej uprawniony do oddawania w twoim kierunku strzałów. W każdej chwili mogłaś odbiec i wyciągnąć karabin, stwarzając zagrożenie dla innych officerów.

Nic więcej nie mam do dodania, miłego wieczoru.

Byłam we frakcji rok, wiem jakie zasady tam panują, więc nie musisz mi ich tłumaczyć. Jak najbardziej, byłeś uprawniony do oddawania strzałów w moim kierunku, ale nie celowego blokowania mnie wraz z pozostałymi i ciągłego zabijania, gdy ja nie mogłam nic zrobić, ani Was zabić bo przypomnę, gdy masz respa na strefie DM, po ponownym zrespieniu nie posiadasz żadnej broni, także nie miałam nawet szansy na to by Wam jakkolwiek zagrozić. Myślę że z Tobą wszystko wyjaśniłam.
 

25 minut temu, Kszysiek napisał:

To że dostałaś NT i zrespiłaś się na strefie DM nie znaczy że będziemy cię inaczej traktować na strefie, wiesz jakie panują tam zasady i naszym zadaniem jako SWAT było utylizować każdego kogo tam napotkamy aby ułatwić prace naszym kolegą z frakcji przy wywozie złomu, który wtedy trwał.

Tak, wiem jakie zasady tam panują bo byłam SWAT Officerem jak i również SWAT Operatorem. Nie nazywajmy tego utylizowaniem, bo to również kolejny brak kultury z Waszej strony, nikt z graczy nie jest śmieciem by go utylizować, więc łagodniej można to nazwać po prostu zabijaniem. Tak jak odpisałam wyżej Twojemu koledze z frakcji, ciężko bym mogła stworzyć jakiekolwiek zagrożenie bez broni i bez możliwości wyjścia spowodowanego tym że mnie otoczyliście, i zabijaliście od razu gdy tylko moja postać się odrodziła.

 

25 minut temu, Kszysiek napisał:

W żaden sposób nasze wyposażenie nie zostało nadużyte, oczywiście moim zdaniem, bo o tym zadecyduje ES. Co do "braku szans" nie wiem co to zmienia, idąc twoim tokiem myślenia, każdy gracz na DM mógłby pisać na nas skargi bo mamy naszego LLS, który powala każdego na ziemie, bezsens. Respienie się na DM opisałem wyżej, nic to nie zmienia że nie miałaś borni - DM to DM.

O tym czy coś zostało nadużyte, nie dyskutujmy. Skarga dotyczy uprzykrzania rozgrywki, celowego czy nie celowego, ale uprzykrzania. Brakiem szans bardziej nazywam to, że od razu po zrespieniu nie mogłam nic zrobić, nie miałam broni, oraz żadnych szans na jakąkolwiek reakcję, gdyż każdy z Was od razu mnie zabijał. To że jesteś SWAT Officerem, nie znaczy że nie jesteś już graczem tak jak inni i nie powinieneś być wyrozumiały lub empatyczny dla innych.
 

27 minut temu, Kszysiek napisał:

Moim zdaniem godnie ją zaprezentowaliśmy, pokazaliśmy refleks oraz szybkość naszego działania, nie zdążyłaś nawet zrobić kroku po ponownym respie, utylizowaliśmy cię - tak jak nam kazano na starcie akcji.

Jedyne co pokazaliście to brak klasy i wyrozumiałości. Zrobiliście to celowo, dla paru punktów respektu wiedząc że nie mam żadnych szans i nie mam możliwości ucieczki lub zagrożenia Wam. Nie będę już pisać, wszystko co miało zostać napisane zostało poruszone. I tak jak wyżej, co najwyżej zabijaliście a nie utylizowaliście, bo to naprawdę już jest totalny brak kultury, w dodatku w oficjalnej skardze.

Czekam na werdykt zarządu, dalsze wypowiedzi myślę że nic nie wniosą i tworzą tylko niepotrzebną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin