Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - JoX1337.


JoX1337
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co, banik wlecial za głupotę i wykopane 300 kg. Dzięki wszystkim za super czas spędzony na serwerze, @ZbyK.gg za stworzenie i ogarnięcie tego całego serwera. Dziękuję ogromnie moim ulubionym członkom mojej byłej organizacji HereX squad: V-Lider @FRITOOI V-Lider @Muszeq*; oraz byli członkowie: @walek_paszka, @Skislak,*, @Kodz, @Profesor^_^, @CBLL@LysyZPereniala@QR_Kapi, z którymi kontakt mam do dziś i reszcie: @myven, @Braiboxing, @mahazza, @Oli*, @Norbercik_2010PL, @Barabasz, z którymi kontakt upadł. Dzięki wam za super ponad 4 miesiące z organizacją, za wspólne pościgi(@Skislak,*naucz się je w końcu robic) i za wszystko co zrobilismy razem. Podziękowania ogromne również dla organizacji Liderzy, z którymi mam fajne wspomnienia, bo to były moje korzenie i dla organizacji Empire, których niestety niedawno opuściłem. Do Liderów mialem jeszcze dzisiaj dolaczyc, tzn. już wczoraj, a tu taki dym. Lipa wyszła, a za głupotę się płaci, ale czasu się nie cofnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś z wami wszystkimi pogram na serwerze i bez zerowania, bo tego wole uniknąć, ponieważ na koncie mam przegrane 1020 godzin od 5 sierpnia 2020 roku i strasznie jest mi teraz tego szkoda. Jeszcze tydzień temu bym nie powiedział, że moja gra na 4life będzie miała taki slaby koniec. Najgorsze jednak jest to, że gosc, który polecił mi bota, a jak i rowniez w sumie pewnie komus jeszcze innemu, to wydał mnie 3 dni później i teraz za to dostal ub. Najpierw kazdemu polecał, a teraz tyleczek podlizal i dostal ub. (dzięki @Lubiekopac, super jestes) Trudno, sam tego chciałem, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Trzymajcie się, dzięki jeszcze raz i powodzenia IRL! A... no i mam nadzieję, że sie kiedyś jeszcze zobaczymy na serwerze. 

Edytowane przez JoX1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Princessa* napisał:

Trzymaj się ciepło. 

kurde lipton princeska bo temu nie zdążyłaś dać 100k kary za zaśnięcie na kopalni jak @Muszeq*XDD mission failed//zbyk był szybszy, ale jak zbyk już da jakąś karę to z przytupem. 

Edytowane przez walek_paszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, walek_paszka napisał:

i do zobaczenia za 3 miechy po zerowaniu 

Eeeeeee... nie wiem :(

23 godziny temu, Kodz napisał:

Miło było spędzić z Tobą czas, żegnamy i zapamiętamy na zawsze... ;(

Lecimy z tematem dalej Kodz.

19 godzin temu, Filipso455 napisał:

3maj się Jox :c

Ty też, prowadź tych Liderów jakoś tam...

16 godzin temu, Princessa* napisał:

Trzymaj się ciepło. 

Dzięki, pamiętaj o dniach na snapie i wysylaj cos ciekawszego niż czarny ekran. 

14 godzin temu, .Mariuszek. napisał:

Szkoda JoX, trzymaj się cieplutko i powodzonka

No szkoda, super byles w tym SARA. Dzięki za dobre słowa.

14 godzin temu, Muszeq* napisał:

Trzymaj sie jox :'(

Dzięki, powodzenia z topką na kurierze i trzymam kciuki. Jeszcze dzięki za wszystkie wyceny, który mi zrobiles. 

14 godzin temu, Nugetss napisał:

Miłego! :(

Dzięki.

13 godzin temu, JO_Motyl napisał:

naura

Kkkkkurde naura

7 godzin temu, MichuXQ napisał:

Trzymaj się, powodzenia w życiu prywatnym ;) 

Dzięki, przyda się na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin