Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wyniki plebiscytu na serwerowe słowo 2021 roku.


qbi*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zp17Gtm.png

Wraz z nowym rokiem 2022 zakończyła się ankieta, która wyłoniła najpopularniejsze wyrażenie używane przez graczy na serwerze. Inicjatywa bardzo przypadła Wam do gustu i jestem zadowolony z aktywności, ponieważ artykuł osiągnął ponad 900 wyświetleń, z czego zagłosowało aż 180 osób. Liczymy na ponowną, a nawet większą aktywność za rok. Jako Redaktor i kreator pomysłu @qbi* przedstawię poniżej dokładne dane na temat wyników i kilka słów od administratora @Lajk*.Po2AmCf.pngtErW22n.pngPo2AmCf.png

Po skrupulatnym podliczeniu głosów przez organizatorów głosowania otrzymaliśmy następujące wyniki na podium - 

1. miejsce - plac (64)
2. miejsce - kinderek (53)
3. miejsce - sapd dm (27)

Według graczy serwera 4Life to właśnie słowo "plac" jest najpopularniejszym zwrotem w 2021 roku. Używany jest on praktycznie przy każdej stłuczce samochodowej, których nie brakuje na serwerze i są uciążliwą codziennością każdego gracza. Kończąc plebiscyt postanowiłem ponownie udać się w trasę i zadać kilka pytań osobie, która zaproponowała słowo "plac". 

Po2AmCf.png
AxXLmJt.png
Po2AmCf.png

qbi: Witam ponownie, z tej strony Redaktor qbi* z 4Life News.
Lajk: Serdecznie witam.

qbi: Brałeś udział w ostatnim plebiscycie, twoja propozycja "plac" zdobyła pierwsze miejsce z 62 głosami.
Lajk: Tak, dokładnie. Widziałem artykuł.

qbi: Rozumiem, w takim razie co sądzisz o wygranej tego słowa i jakie jest Twoje zdanie o plebiscycie?
Lajk: Nie oszukując, spodziewałem się takiego rezultatu... Sam plebiscyt uważam za bardzo fajny pomysł, liczę na podobną inicjatywę pod koniec bieżącego roku.

qbi: Jakie jest twoje zdanie o głosowaniu danej społeczności serwera na jedną opcję i zmiany rezultatu plebiscytu w mgnieniu oka? W tym przypadku Kinder Mafia postanowiło ochoczo wziąć udział w głosowaniu na opcję "kinderek", oczywiście serdecznie dziękujemy im za aktywność.
Lajk: Nie widzę nic złego w tej sytuacji.

qbi: Również jestem takiego zdania, ubolewam również że ich opcja nie zwyciężyła. To wszystko na dziś, dziękuję za poświęcony mi czas i miłego dnia.
Lajk: Do zobaczenia.

Po2AmCf.png

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla każdego, kto oddał głos w ankiecie, widzimy się za rok. Zapraszam do pozostawienia oceny i komentarza pod artykułem.

WeWbKGd.png

Autoryzował: @Sheeker

5wNnuaX.png

Edytowane przez qbi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin