Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika PanDa.. , oskarżony przez ziomtrio.


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: ziomtrio
Nick osoby oskarżonej: @PanDa..
Powód napisania skargi: Bezprawne odcholowanie auta. (Dołączę że gracz nie dał mi ss a prosilem go o to.)
Dowody: .

 

Edytowane przez ziomtrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Już wszystko wyjaśniam:

- Pisałeś do mnie na /pm, że byłeś obok i nie mam prawa zabrać pojazdu 

Otóż jesteś w błędzie, mam takie prawo i obowiązek.
 

Spoiler

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.


Screen dowodowy, który został wykonany - 2022-01-09_12-37-12 

IMG_20220109_131607.png?width=1044&heigh

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem.

P.S. na przyszłość nie rozkazuj, bo ja wykonuje swoją pracę, a już i tak się wykłócałeś kilka dni temu, że tu można stawać bo nie ma zakazu, a parking masz pare metrów od miejsca w którym stanąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PanDa.. napisał:

Hej, 

Już wszystko wyjaśniam:

- Pisałeś do mnie na /pm, że byłeś obok i nie mam prawa zabrać pojazdu 

Otóż jesteś w błędzie, mam takie prawo i obowiązek.
 

  Ukryj zawartość

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.


Screen dowodowy, który został wykonany - 2022-01-09_12-37-12 

IMG_20220109_131607.png?width=1044&heigh

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem.

P.S. na przyszłość nie rozkazuj, bo ja wykonuje swoją pracę, a już i tak się wykłócałeś kilka dni temu, że tu można stawać bo nie ma zakazu, a parking masz pare metrów od miejsca w którym stanąłeś.

Chciałbym zapytać dlaczego nie dałeś mi ss? I o co chodzi ci z niby czymś z wczoraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ziomtrio napisał:

Chciałbym zapytać dlaczego nie dałeś mi ss? I o co chodzi ci z niby czymś z wczoraj?

ss nie otrzymałeś, ponieważ gdy prosiłeś byłem na S2 i potem pojechałem na bazę
A z tym co zrobiłeś 'wczoraj' to się pomyliłem, nie chodzi o wczoraj, lecz o sytuację sprzed kilku dni co wykłócałeś się, że tutaj można stać, bo nie ma zakazu 

było to z pracownikiem Legancki_Baor, który niestety już odszedł z frakcji
było to również z graczem .szybki oraz 4RT*. 
Nie chcieliście dać za wygraną, dlatego też dzisiaj nie upomniałem Cię, mimo 3 regulaminowych minut, tylko od razu zabrałem pojazd

Wszystko zostało wyjaśnione, czekam na odpowiedź zarządu.

Edytowane przez PanDa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PanDa.. napisał:

ss nie otrzymałeś, ponieważ gdy prosiłeś byłem na S2 i potem pojechałem na bazę
A z tym co zrobiłeś 'wczoraj' to się pomyliłem, nie chodzi o wczoraj, lecz o sytuację sprzed kilku dni co wykłócałeś się, że tutaj można stać, bo nie ma zakazu 

było to z pracownikiem Legancki_Baor, który niestety już odszedł z frakcji
było to również z graczem .szybki oraz 4RT*. 
Nie chcieliście dać za wygraną, dlatego też dzisiaj nie upomniałem Cię, mimo 3 regulaminowych minut, tylko od razu zabrałem pojazd

Tylko że pomyliłeś osoby kolego drogi. Bo ja nawet z graczem @.szybki ani @4RT* nie znam się.  Tak więc może lepiej czasami się upewnić a nie oskarżać  niewinną osobę, a po 2 koledze np któremu stało dłużej auto zdjąłeś blokade zamiast wezwać kolege żeby też odcholował dlaczego tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ziomtrio napisał:

Tylko że pomyliłeś osoby kolego drogi. Bo ja nawet z graczem @.szybki ani @4RT* nie znam się.  Tak więc może lepiej czasami się upewnić a nie oskarżać  niewinną osobę, a po 2 koledze np któremu stało dłużej auto zdjąłeś blokade zamiast wezwać kolege żeby też odcholował dlaczego tak?

Bo kolega wsiadl do auta i nie mialem screena dowodowego, a po za tym mimo ze ich nie znasz to sie kłóciłeś, bo mam zapisane 3 nicki w prywatnej rozmowie na discordzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PanDa.. napisał:

Bo kolega wsiadl do auta i nie mialem screena dowodowego, a po za tym mimo ze ich nie znasz to sie kłóciłeś, bo mam zapisane 3 nicki w prywatnej rozmowie na discordzie 

Masz jakieś ss? Bo jedyna sytuacja w której kłóciłem się z jakimś pracownikiem od was to było to z graczem o nicku Specjalista. Tak więc bez żartów proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd nie stał na parkingu, a od ostatniego użycia minęły ponad 3 minuty, a co za tym idzie, Pracownik miał prawo skorzystać z tego punktu taryfikatora:
● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Omawiając stricte sytuację opisaną w samej skardze, nie widzę tutaj winy Pracownika. Specjalnie dla Was został powiększony ten parking, żeby zniwelować problem z dostępnością miejsca, mimo to duża część osób nadal woli celowo stawać swoje pojazdy w ten sposób jak Ty to zrobiłeś i udowadniać swoją "wyższość", mimo że parking jest dosłownie 2 metry dalej, a postój na nim jest do 15 minut darmowy.

Jaki sens mają takie działania graczy? Na to pytanie musisz już odpowiedzieć sobie sam, ponieważ ja nie potrafię odszukać odpowiedzi na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin