Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher - oskarżony przez YeaBunny


YeaBunny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Fepher
    Data i godzina zdarzenia: 13.01.2022 koło godziny 22.00
    Pełen opis sytuacji: Wszedłem sobie na serwer jak zawsze respiąc się na domku moim na strefie DM i postanowiłem sobie pojeździć i postrzelać i nagle zobaczyłem że 2 graczy miała pościg więc się spytałem czy nie nie pomóc im z policją i ich nie schować w domku - zgodzili się. Nagle zaczęli podjeżdżać SWATY w opancerzonych autach oraz helikopter policyjny wylądował mi na domku więc próbowałem się schować ale mnie znaleźli i zabili jak to policjanci... Odrodziłem  się na  SWOJEJ POSIADŁOŚCI i mnie zabijali. W pewnym momencie Kszysiek (SWAT) zakuł mnie i zaprowadził do radiowozu a Fepher mi dał 20min za utrudnianie pracy SAPD oraz za wpis ( to rozumiem ), ale jak ja utrudniałem próbując wybiec z DMa lub  odjechać pojazdem który był zaparkowany na mojej posiadłości. Nie rozumiem za co tak dokładnie dostałem te 20min za przeszkadzanie jak ja nie miałem co robić.

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/gallery/iLzmvld (moge dac tylko tyle bo myślę, że może się dogadamy)

Nie posiadam filmiku ale proszę o wyjaśnienie tej sytuacji, Fepher mi tłumaczył, że mu kazali mnie wsadzić - rozumiem ale ja nie przeszkadzałem bo nawet jak mnie po 1 razie zabili to nie miałem broni żeby ich strzelać a tylko próbowałem jakoś wybiec lub  wyjechać z DMa.  

(jeśli chodzi o czcionke QumiK to mam jakiegoś buga czy cos ale nmg zmienić na nie pogrubioną)

Edytowane przez YeaBunny
dodanie ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uszanowanie, z tej strony Sergeant II Fepher.

Zostałeś mi wsadzony przez @Kszysiek z powodem utrudniania im pracy którą pełnili na DM - jako iż dostałem taką informacje to sprawdziłem Ci dokumenty gdzie posiadałeś wpisa [ wiedziałeś o tym więc tutaj nie będę o wpisie się rozpisywał ].

Po tym jak napisałeś do mnie że posiadałeś tam dom i dlatego się tam respiłeś zapytałem osoby dowodzące na akcji czy coś robiłeś [ @Devileczek. | @PerkuleZ. ] - stwierdzili że blokowałeś pojazdem im dostęp do domu | wykonywałeś ostrzał w ich kierunku itp.

Myślę że po mojej stronie nie ma żadnej winny bo wykonywałem obowiązki mi nadane poprzez osoby dowodzące - to tyle, pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelałem na początku pościgu kiedy mi wpisali wpis za zabicie to były moje jedyne 2 kille podaczas tej akcji (więcej sobie nie przypominam, jak macie jakieś dowody, że kogoś jeszcze zabiłem oprócz tych 2 policjantów na początku to dajcie log/ssy). Nawet nie miałem jak strzelać do nich bo nie miałem broni bo nie mogłem wejść i wyjść z domku ponieważ go zamknąłem więc nie kłamcie, że w was strzelałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, YeaBunny napisał:

Strzelałem na początku pościgu kiedy mi wpisali wpis za zabicie to były moje jedyne 2 kille podaczas tej akcji (więcej sobie nie przypominam, jak macie jakieś dowody, że kogoś jeszcze zabiłem oprócz tych 2 policjantów na początku to dajcie log/ssy). Nawet nie miałem jak strzelać do nich bo nie miałem broni bo nie mogłem wejść i wyjść z domku ponieważ go zamknąłem więc nie kłamcie, że w was strzelałem.

Tak jak wyżej napisałem - nie widziałem tego a dostałem rozkaz od dowodzących - więc jeżeli jakiś dowód oczekujesz to osoby dowodzące masz oznaczone wyżej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin