Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAFD - oskarżony przez PAWELOS1122


PAWELOSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

załączam w osobnym odnośniku całą rozmowę

Spoiler

[2022-01-19 21:50:30] [Output] : Kogucik04 [136]: Witam, z tej strony Starszy sekcyjny Kogucik04 z San Andreas Fire Department.
[2022-01-19 21:50:51] [Output] : cebulka9 [50]: aktualne?
[2022-01-19 21:50:59] [Output] : Kogucik04 [136]: a spk
[2022-01-19 21:51:52] [Output] : cebulka9 [50]: jeden pas moze byc wolny
[2022-01-19 21:51:59] [Output] : cebulka9 [50]: bo to wsm nie przeszkadza
[2022-01-19 21:52:02] [Output] : cebulka9 [50]: daj tu utrudnienie
[2022-01-19 21:52:23] [Output] : cebulka9 [50]: JAK!?
[2022-01-19 21:52:30] [Output] : Kogucik04 [136]: (( mordo, fajny pomysł na RP ale powiedz ty mi jedno. Jak ja się mam do cb dostać... ))
[2022-01-19 21:52:43] [Output] : Kogucik04 [136]: (( i cię zdjąć z tego dachu o to jest pytanie ))
[2022-01-19 21:52:44] [Output] : PatRyKFH [249]: ((0RP, Ĺ‚amanie zasad fizyki))
[2022-01-19 21:52:52] [Output] : PAWELOS1122 [268]: (( drabinÄ… ))
[2022-01-19 21:52:56] [Output] : PatRyKFH [249]: ((0 RP.
[2022-01-19 21:52:59] [Output] : cebulka9 [50]: jak drabina
[2022-01-19 21:53:00] [Output] : cebulka9 [50]: XD?
[2022-01-19 21:53:04] [Output] : cebulka9 [50]: A auto ja>
[2022-01-19 21:53:28] [Output] : PAWELOS1122 [268]: (( wypadnięcie auta z ulicy która jest za mną ty wystawiasz 0 rp ))
[2022-01-19 21:53:31] [Output] : PAWELOS1122 [268]: ((?))
[2022-01-19 21:53:36] [Output] : PatRyKFH [249]: ((jesteĹ› na dachu. Pisz sobie skarge))
[2022-01-19 21:53:48] [Output] : PAWELOS1122 [268]: ((widocznie nie czytasz zgłoszeń z zrozumieniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie zrozumiałeś w poprzedniej skardze. Zaczynając znowu od tego samego.. Czas oczekiwania jednostki jest zależny od ilości zgłoszeń, ich kolejności itd.. To, że jak to powiedziałeś "jest akademia" nic tu nie zmieni ponieważ nasi elewi nie mają jeszcze odpowiednich uprawnień oraz wiedzy. Dalej to samo na co ci już odpowiedziałem a ty przywołujesz te sytuację jeszcze raz. Nie wiem co mam ci na to odpowiedzieć bo po prostu ciężko cokolwiek z tego zrozumieć. Wspomniałeś o dachu budynku... fizyka ma swoje zasady i nieważne co to pojazd zazwyczaj 2 tony+ po prostu zniszczy dach. Prosty, pochylony jakikolwiek dach, normalna wiedza. Kolejny raz piszesz skargę bo ktoś podstawie uznał twoje "RP" za nierealne i bezsensowne do grania. Na serwerze mamy tyle graczy, tyle różnych akcji RP, wiele różnych od siebie a i tak skargi na takie sytuację piszesz tylko ty.  Myślisz, że funkcjonariusze nie chcą grać rozbudowanego, ciężkiego RP? Chętnie podeślę ci kilkadziesiąt screenów z różnych ciekawych akcji. Jest tego masa i problemów nigdy nie było. Kończąc moją wypowiedź, wszystko ci wy tłumaczyłem w pierwszej skardze jak i tu. 

PS. Pisząc oficjalną skargę mógłbyś zachować jakiś ciąg poprawności. Osobiście ciężko mi zrozumieć to co napisałeś. 

 

Edytowane przez Mietek_Kasztan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczesnym rankiem odpowiadając na odpowiedz @Mietek_Kasztan  

to po pierwsze uznajesz jako członek zarządu iż twoi podopieczni wykonali w stu procentowo przykładne rp i do naśladowania dla akademii coś niestety nie sądzę za przeproszeniem durne pytania do gracza jak mają mnie zdjąć xd pisać na czacie say na pewno jako frakcja i regulamin frakcji w stu procentach jest tutaj jak najbardziej zachowany i nie ma tam żadnych przeciw wskazać 

po drugie gdzie masz łamane prawa fizyki jak dobrze wiem grawitacja przyciąga do ziemi niestety ale nie jesteście w stanie sprawdzić z jaką prędkością się poruszałem przed wleceniem na dach jest możliwość iż bym się utrzymał na dachu twoje stwierdzenie że bym dobił do ściany jest w poprzedniej skargę absurdem 

po 3 po przyjeździe nie zadbali strażacy o swoje bezpieczeństwo zaczeli biegać pod budynkiem i pod samochodem z tego co wiem najpierw mają oni zadbać o swoje bezpieczeństwo potem o poszkodowanego braki w materiałach szkoleniowych ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PAWELOS1122 napisał:

po drugie gdzie masz łamane prawa fizyki jak dobrze wiem grawitacja przyciąga do ziemi niestety ale nie jesteście w stanie sprawdzić z jaką prędkością się poruszałem przed wleceniem na dach jest możliwość iż bym się utrzymał na dachu twoje stwierdzenie że bym dobił do ściany jest w poprzedniej skargę absurdem

Chodziło mu o samą wagę pojazdu. Sam dach nie byłby w stanie wytrzymać AŻ 2 ton, patrząc że dom wydaje się być średniej wielkości bym nawet powiedział że małej i gdzie dach jeszcze nie jest zbytnio wspomagany pod względem ciężaru co najwyżej jest tylko pogrubiony ale nie aż tyle.

Edytowane przez PolskiCJ
Przez Artizo,

§4 W napisanej skardze możliwość pełnoprawnej wypowiedzi posiada:
- wątkotwórca,
- zarząd oskarżonej frakcji lub/i oskarżeni członkowie frakcji (dalej "Oskarżeni"),
- wyznaczeni świadkowie przez wątkotwórcę oraz zarząd frakcji po uprzedniej zgodzie członka Komisji Spraw Frakcyjnych
- członkowie Komisji Spraw Frakcyjnych

Następne odpowiedzi będą karane punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PAWELOS1122 napisał:

witam wczesnym rankiem odpowiadając na odpowiedz @Mietek_Kasztan  

to po pierwsze uznajesz jako członek zarządu iż twoi podopieczni wykonali w stu procentowo przykładne rp i do naśladowania dla akademii coś niestety nie sądzę za przeproszeniem durne pytania do gracza jak mają mnie zdjąć xd pisać na czacie say na pewno jako frakcja i regulamin frakcji w stu procentach jest tutaj jak najbardziej zachowany i nie ma tam żadnych przeciw wskazać 

po drugie gdzie masz łamane prawa fizyki jak dobrze wiem grawitacja przyciąga do ziemi niestety ale nie jesteście w stanie sprawdzić z jaką prędkością się poruszałem przed wleceniem na dach jest możliwość iż bym się utrzymał na dachu twoje stwierdzenie że bym dobił do ściany jest w poprzedniej skargę absurdem 

po 3 po przyjeździe nie zadbali strażacy o swoje bezpieczeństwo zaczeli biegać pod budynkiem i pod samochodem z tego co wiem najpierw mają oni zadbać o swoje bezpieczeństwo potem o poszkodowanego braki w materiałach szkoleniowych ? 

Nie wykonali RP bo uznali je za bezsensowne i nierealne (0RP). Nie wiem co uznajesz za "durne pytanie" ale jak już to przywołujesz to odpowiadam. Napisał w podwójnych nawiasach (służy to jako czat ooc-out of character) więc nie jest to argument uderzający w odgrywane przez pracowników RP. 

Wymyślasz dziwne rzeczy na temat fizyki. Przywołujesz zasady grawitacji.. no dobrze. Ale dalej nie ma to sensu ponieważ dach zwykłego domu nie utrzyma pojazdu ważącego kilka ton. Sam dach musiałby mieć podobną ilość jednostki wagi. Więc jeśli myślimy logicznie to dach pod ciężarem samochodu by się zapadł. Prędkość ma tu małe znaczenie. 

Skoro uznali, że twoja akcja mija się z zasadami RP to nie odgrywali dalszych czynności. Więc bieganie dookoła budynku itd. też o niczym złym nie świadczy. Nawet jeśli to musieli sobie sprawdzić co i jak, prawda? 

Po raz kolejny wszystko wytłumaczone i podane jak na tacy. Oczekuję na wypowiedź kogoś z Komisji Spraw Frakcyjnych bo zaczyna się tu robić bałagan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zaczniemy w ten sposób. @PAWELOS1122 napisałeś skargę, lecz skarga ta nie wiadomo na co jest napisana, czy na czas przyjazdu jednostki, czy na zachowanie pracowników czy na to że skarga została odrzucona przez zarząd SAFD.
Z wszystkich tych spraw tylko ta ostatnia miała by sens aby pisać temat w dziale KSF. Napisałeś skargę na dowal się, zero interpunkcji, nie ma dokładnej przyczyny no i jest to skarga która nie powinna znaleźć się tutaj tylko w dziale SAFD (była już i została słusznie odrzucona). Co do punktu 2.7 regulaminu nie widać w którym momencie pracownik źle reprezentował frakcję, od początku zdecydowali o 0rp więc nie mieli gdzie go wykonywać.

Całą resztę wyjaśnił @Mietek_Kasztan, pracownicy oraz zarząd frakcji niczym nie zawiniły.

Skarga zostaje odrzucona

A tymczasem zapraszam do nauki ortografii :)

Edytowane przez Artizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin