Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Konkurs] ZGARNIJ WALTONA I UPOMINEK!


Lumpuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oddam w dobre ręce Waltona :D Dorzucę również jakąś tajemniczą kwotę , na paliwo rzecz jasna :hah:

Pojazd, którym zrobiłem trochę kilometrów, sporo wspomnień, swoje przeżył. Ma dla mnie wartość sentymentalną, ale mimo to chciałbym, żeby ktoś inny miał z niego (jakiś) pożytek.

Każdy może go dostać wraz z pewną sumką $, wystarczy, że zostawisz reakcję pod tym postem oraz podzielisz się w odpowiedzi jakimś screenshotem z serwera, może to być jakiś zabawny moment, coś bardziej artystycznego itp.

Wybiorę według mnie najciekawszy i skontaktuję się z daną osobą. Konkurs trwa do jutra, do godziny 20:00

Taki Waltonik ---> https://imgur.com/a/DTVVgpF

 

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec! Wszystkim dziękuję serdecznie za udział! Miałem dylemat co do pewnych prac zatem i drugie miejsce otrzyma nagrodę pocieszenia!

Zwycięzcami zostają @SilenT. - Zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej w celu odbioru nagrody, gratuluję.

Ale również @Kzer0 - Otrzymasz nagrodę pocieszenia, również proszę abyś się po nią zgłosił, gratulacje.

To tyle, pozostali - nie łamcie się, będą też inne konkursy w przyszłości ;)

 

Wątek można zamknąć.

Edytowane przez Lumpuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin