Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Coherent - oskarżony przez .Mariuszek.


Matias4747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


   Nick funkcjonariusza: ?
    Data i godzina zdarzenia: 21.01.2022r, godzina +- 15:50
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz Veeito wraz z kolegą rozpoczął pościg za zielonym sandkingiem(siedziałem na g), na początku kręciliśmy się po sf a następnie ruszyliśmy na tunel pod the farm, na końcu tunelu dwóch graczy zablokowali most, w taki sposób że my przejechaliśmy bez problemu a funkcjonariusz(nie wiem kto) uderzył w blokadę. Blokada w tym tunelu została wykonana drugi raz i podobny był jej wynik. Następnie jeździliśmy po terenach Red County,po czym została wykonana kolejna ,,brama" przez graczy przy The Panapticon, udało nam się przejechać a funkcjonariusz(nie wiem kto) uderzył w pojazdy (następnie gracze dostali prawko). Wróciliśmy do SF, gdzie została przebita jedna z opon w aucie. Przy pp wysiadłem z sandkinga i wyjąłem BF Injectiona, podjechałem pod uciekiniera i została wykonana przesiadka. Uciekałem chwile po SF, a następnie pojechałem do LS gdzie wjechałem na DM, chwile pojeździłem po strefie(gdzie próbowano mnie złapać lecz się nie udało, oponka poszła) a następnie wyjechałem z niej w kierunku spawnu LS. Tam zostawiłem BF'a i wszedłem do interioru. Po około 10 minutach wyszedłem, pochodziłem po spawnie i po około 7 minutach wyszedłem z serweru. Wchodzę na serwer i okazało się, że sandking znalazł się na pp za 3400 pln z powodu ,,Pojazd po pościgu". Chciałbym na spokojnie wyjaśnić, z jakiego powodu pojazd trafił na pp.
    Dowód, który potwierdza całą akcje: https://imgur.com/a/t4mXGIK

 


Ja, .Mariuszek. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez .Mariuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Coherent.

 

Jako, iż dowodziłem na tym pościgu, pozwolę się wypowiedzieć i wyjaśnić Ci całą sytuację.

 

Tak jak już wspomniałeś, wraz z funkcjonariuszem @Veeito rozpoczęliśmy działania poscigowe za graczem Dyzma9, który kierował owym Sandkingiem. Po kilkunastu minutach pościgu, wyżej wspomniany gracz jechał w kierunku Foster Valley (okolice lotniska SF), gdzie zostawił pojazd i przesiadł się do BF'a, gdzie kierowcą byłeś Ty. Gdy gracz Dyzma9 zrobil przesiadkę do Ciebie w tym samym momencie zabezpieczyslimy Sandkinga, żeby osoby postronne nie zabrały pojazdu. Kiedy odjechałeś z graczem Dyzma9 reszta jednostek rozpoczęła za Tobą pościg, po kilku minutach zniknąłeś nam z pola widzenia , więc rozpoczęliśmy poszukiwania Twojej osoby jak i Dyzma9, te poszukiwania trwały około 6 min. Gdy zorientowałem się, że dawno nam uciekłeś, zakończyłem działania pościgowe, po czym funkcjonariusz @Veeito zaczął podliczać wykroczenia, które popełnił Dyzma9 - mandat wyniósł 6800PLN.

Myślę, że wszystko Ci wyjaśniłem, czekam na decyzję Executive Staff.

Edytowane przez Coherent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin