Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Krótka historia salonu off-roadowego i motocyklowego.


PicoBello*
 Udostępnij

Ankieta sprawdzająca przypadłość artykułu dla graczy.  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png


4Life News - Krótka historia salonu off-roadowego i motocyklowego


Witajcie Kochani, z tej strony Redaktor @PicoBello* z Redakcji Prasowej 4Life News. W dniu dzisiejszym chciałbym Wam zaprezentować mój pierwszy artykuł, a zarazem mam ogromną nadzieję, że nie będzie on ostatnim. Praca, którą dla Was przygotowałem, zawiera krótki opis i historię powstania dwóch salonów. Jakie to salony? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.

Miłego czytania!


zlrI0cd.gif


~Salon Motocyklowy - historia~


Salon Motocyklowy położony niedaleko dzielnicy drogowej "Garcia" powstał w 2000 roku. Pomysłodawcą powstania salonu i jego realizatorem był Pan Jarosław, który mając 47 lat, postanowił wykupić budynek, który w roku 1999 był zarejestrowany jako opuszczony. Podczas rocznego, aczkolwiek dobrze wykonanego remontu, budynek zyskał na wyglądzie i wartości, a Pan Jarosław w końcu mógł zarejestrować firmę, aby w miejscu kiedyś opuszczonego budynku prowadzić swój biznes - Salon Motocyklowy o nazwie "Motorkbike Dealer". W ofercie salonu możemy na chwilę obecną ujrzeć motocykle takie jak: Wayfarer i Sanchez. Reszta motocykli została wykupiona przez klientów, przez co Pan Jarosław zadeklarował, że od nowego miesiąca postara się uzupełnić asortyment salonu. Salon prowadzony jest aż po dziś dzień - jego historia cały czas jest kontynuowana przez tę samą osobę, jednak teraz w 2022 roku właściciel salonu ma 70 lat. Ciekawostką jest to, że pomimo podeszłego wieku właściciel nie przeszedł na emeryturę, pomimo że na nią już zasługuje.


CZqNU30.gif


~Salon Off-roadowy - historia~


Pewnego razu w 2005 roku niejaki Andrzej Bąk, który zamieszkiwał okolice Fort Carson, zauważył, że w stanie San Andreas brakuje pojazdów terenowych, które nadawałyby się do jazdy off-road. Fanatycy jazdy po drogach pozamiejskich z pewnością w tamtym momencie bardzo się ucieszyli na tę nowinę, gdyż w stanie San Andreas nie brakuje przecież terenów górzystych. Początkowo salon został otwarty w Fort Carson, jednak ze względu na niską sprzedawalność pojazdów, Pan Andrzej przeniósł się do Las Venturas. Po przeniesieniu sytuacja salonu diametralnie się zmieniła - firma dobrze prosperuje, a sprawy finansowe układają się jak nigdy dotąd. Właściciel salonu, pomimo dużego zainteresowania, posiada jeszcze w swoim asortymencie dwa pojazdy. Pierwszy z nich to Landstalker, który ma zamontowany silnik benzynowy o pojemności 1599 dm3. Co prawda nie posiada on żadnego turbodoładowania, przez co jazda pojazdem wolnossącym może być troszkę bez zastrzyku adrenaliny, aczkolwiek pomimo tego pojazd idealnie nadaje się w teren górzysty. Następnym pojazdem, który również ma ten sam silnik benzynowy 1.6 to Yosemite -  w tym egzemplarzu również jest znajomy brak turbodoładowania. Pomimo tego, samochód idealnie wpasowuje się w drogi wiejskie ze względu, iż jego zawieszenie jest lekko podniesione, a z tyłu posiada tak zwaną pakę.


Serdecznie dziękuję za dotrwanie do końca mojego pierwszego artykułu. Mam nadzieję, że pomimo braku wprawy i małego doświadczenia, docenicie moje starania i zostawicie komentarz i reakcję, aby pokazać, jak bardzo przypadł Wam do gustu mój artykuł. Pozdrowienia dla Wszystkich czytelników!


Dla Redakcji Prasowej 4Life News:

Redaktor @PicoBello*

Autoryzował: @Blender.

5wNnuaX.png

Edytowane przez PicoBello*
edycja v4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy artykuł jest przyzwoicie, tylko w niektórych momentach unikaj lania wody.

Wydaję się to czasami szczegółem, ale nie warto wrzucać wielu słów w jedno proste zdanie, szczególnie w takim przypadku poniżej.

15 godzin temu, PicoBello* napisał:

Podczas rocznego, aczkolwiek dobrze wykonanego kapitalnego remontu, budynek zyskał na wyglądzie i wartości,

 

Oczywiście, żeby nie było że szukam igły w stogu siana, tutaj bardziej chodzi o feedback, na którym wydaję się że ci zależy, a lepiej zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły, żebyś miał coś z tego więcej niż prostą odpowiedź do nabicia odpowiedzi na forum, bez konkretnego odzewu. 

Tak czy siak, dobra robota, bo niczego więcej nie zauważyłem. Powodzenia dalej!

Edytowane przez SilenT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deilo napisał:

Jeżeli pan Jarosław w 1999 roku miał 47 lat, to w 2022 roku będzie mieć 69/70 :) 

Dzięki, poprawione.

2 minuty temu, SilenT. napisał:

Jak na pierwszy artykuł jest przyzwoicie, tylko w niektórych momentach unikaj lania wody.

Wydaję się to czasami szczegółem, ale nie warto wrzucać wielu słów w jedno proste zdanie, szczególnie w takim przypadku poniżej.

Oczywiście, żeby nie było że szukam igły w stogu siana, tutaj bardziej chodzi o feedback, na którym wydaję się że ci zależy, a lepiej zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły, żebyś miał coś z tego więcej niż prostą odpowiedź do nabicia odpowiedzi na forum, bez konkretnego odzewu. 

Tak czy siak, dobra robota, bo niczego więcej nie zauważyłem. Powodzenia dalej!

Dzięki bardzo i fakt - wyszło masło maślane, ale już poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin