Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika SchokoBonsik, oskarżony przez Yakuza_EG6


Toyota*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Yakuza_EG6
Nick osoby oskarżonej: @SchokoBonsik
Powód napisania skargi: Postawiłem auto na parkingu płatnym przy giełdzie do 250k, opłaciłem parking na 60min o godzinie 23:29 auto znalazło się na pp o godzinie 23:57. Nie mam pojęcia jakim cudem tam się znalazło i nie miało opłaty parkingowej. Już raz pisałem na tego gracza skarge i uważam że zrobił to na złość aby się "odgryźć". Jak dla mnie drugi minus to za mało aby go ukarać. Tym bardziej że od kilku osób słyszałem że też miały podobną sytuacje z tym gościem. Pozdrawiam
Dowody: [2022-01-23 23:29:06] [Output] : Opłaciłeś bilet parkingowy na czas 60 minut.

image.png.f6a60cae3d4151f6b946764ca54ba3f3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór z tej strony doświadczony budowlany z SA Road Assistance.

 

2 godziny temu, Yakuza_EG6 napisał:

Już raz pisałem na tego gracza skarge i uważam że zrobił to na złość aby się "odgryźć".

Nie zrobiłem tego na złość, żeby się "odgryźć", lecz wykonywałem swoją codzienną prace. 

 

 

2 godziny temu, Yakuza_EG6 napisał:

Jak dla mnie drugi minus to za mało aby go ukarać. Tym bardziej że od kilku osób słyszałem że też miały podobną sytuacje z tym gościem.

Dla Ciebie drugi minus to za mało, a jak dla mnie to nie jesteś osobą, która będzie mówiła jaką karę mam dostać, a co do rzekomych osób, które miał podobną sytuację to ja takich nie znam. Dostałem jak na razie 3 skargi z czego 1 była formalnością, a 2 pozostałem od Ciebie. 

Pisałem Ci, że mogę wysłać ss z dowodem od razu w grze, ale najwyraźniej z niewiadomego powodu chcesz prowadzić jakąś dziwną rywalizacje, zapewniam Cię, że nie mam ochoty na takie coś. 

Zostało mi również Serdecznie Pozdrowić i dodać ss z dowodem. 

https://imgur.com/a/1FAl7mh

Edytowane przez SchokoBonsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie powiedziałem jaką kare masz dostać finalnie. Napisałem tylko że kolejny minus to za mało, chciałbym jeszcze zwrot pieniędzy. 

2.Co do tych osób od których "słyszałem" że zdarzało się Ci nieprawidłowo odholować auto nie pisały żadnych skarg bo nie chciało im się najprościej mówiąc. Nie każdy chce się pocić i produkować na pisanie skargi. 

3.Napisałem ci żebyś oddał mi kase za pp, wysłałem ci loga. Stwierdziłeś że nic mi nie oddasz i żebym pisał skarge dlatego ją napisałem. 

Nie mam ochoty prowadzić żadnej rywalizacji, nigdy nie zdażyło mi się aby ktoś z frakcji SARA odholował mój pojazd niewłaściwie. Ty zrobiłeś to drugi raz, jakieś podejrzenia mogę mieć że robisz to celowo. 

Za 1 razem gdy odholowałeś mi fure miałeś źle ustawioną godzine na suszarce, teraz nie pokazało ci ze pojazd posiada opłatę parkingową. Chyba jakiś wadliwy model ci dali :D

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź zarządu. 

Edytowane przez Yakuza_EG6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin