Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - xXVirtexXx.


xXVirtexXx.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą Administracje RCON oraz Komisję Spraw Frakcyjnych piszę tę apelację po raz drugi ponieważ poprzedni wniosek był mało wiarygodny.

Dnia 10.04.2021r. otrzymałem Czarną Listę Komisji Spraw Frakcyjnych od Pana VenomeQ z dwóch powodów jednym z nich było "Prowadzenie  własnego serwera będąc w frakcji SAMD" oraz "kopiowania regulaminów frakcji na forum innego serwera". Pisząc tę apelacje dnia 24 stycznia 2022r. miałem całe dziewięć miesięcy na zastanowienie się nad swoim zachowaniem i szczerze jestem wdzięczny że dostałem taką kare ponieważ możliwe że bym się nie nauczył. Przez te długie dziewięć miesięcy miałem możliwość zastanowienia się nad swoim zachowaniem i jestem zawiedziony że dopuściłem się 
takiego czynu. Złamałem przede wszystkim regulamin KSF oraz frakcji. Prowadziłem swój serwer, teraz wiem że to było głupie i szczerze żałuje, również kopiowanie a raczej kradzież regulaminów frakcji było nie dopuszczalne z mojej strony ponieważ ktoś poświęcił swój czas. Po otrzymaniu Black Listy od razu zrozumiałem że robiłem źle ale dopiero teraz jak zmądrzałem mogę na pisać że moje zachowanie 
było nie tylko złe ale również głupie.  Po długim czasie zastanawiania chciał był z całego serca przeprosić przede wszystkim ARCON, KSF, Zarząd SAMD, już nigdy nie popełnię tego samego błędu
chciał bym z powrotem powrócić do frakcji San Andreas Medical Department dla tego proszę o drugą i ostatnią szanse ponieważ pierwszej nie wykorzystałem ale zrozumiałem
to dopiero po otrzymaniu BL i niestety było już za późno. Proszę o szansę i wybaczenie mojego głupiego zachowania.

Pozdrawiam całą Komisję Spraw Frakcyjnych oraz Administrację RCON ale również Całą frakcje SAMD.

Z poważaniem Szymon (xXVirtexXx.)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin