Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na yeeciok* - oskarżony przez 1mN0t


1mN0t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: yeeciok*
    Data i godzina zdarzenia: 04.02.2022 
    Pełen opis sytuacji: Witam, słyszałem że SAPD jest na DM to no postanowię wbić tam. Zacząłem strzelać w stronę DAWCIX04 i zobaczyłem że yeeciok zaczął strzelać poza dm w stronę moją i zacząłem uciekać w strone wyjścia DM. Zostałem zabity poza dm oraz zostałem aresztowany. Pisałem yeeciokowi że mam clipa i chciałem mu pokazać. Wywaliło mnie z mta "network trouble" i cały czas chciałem wbić. Gdy wbiłem jestem w jail (3h dostałem) z powodem: ostrzał oraz moje wpisy.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Od 0:26 (zaczyna się strzał). 0:37 (zostaje zastrzelony (bądź dostałem taser) oraz zatrzymany).

 

Edytowane przez 1mN0t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II yeeciok*

Na sam start to nie mam pojęcia skąd wywnioskowałeś to że zostałeś zabity poza DM tylko trafiony z less lethal'a przez którego zostałeś obezwładniony.

6 godzin temu, 1mN0t napisał:

Pisałem yeeciokowi że mam clipa i chciałem mu pokazać.


Chwilę czekałem na tego clip'a od ciebie i dostałem go jakiś czas po wsadzeniu już ciebie do więzienia a po twoim relogu minęło sporo czasu iż jeszcze zdążyłem podliczyć dwie osoby będące w radiowozie które po tym przewiozłem.

6 godzin temu, 1mN0t napisał:

Zostałem zabity poza dm oraz zostałem aresztowany.

Do tego nie mam nic do dodania, cała moja praca została tutaj wykonana poprawnie.

6 godzin temu, 1mN0t napisał:

Gdy wbiłem jestem w jail (3h dostałem) z powodem: ostrzał oraz moje wpisy.

Życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chwilę czekałem na tego clip'a od ciebie i dostałem go jakiś czas po wsadzeniu już ciebie do więzienia a po twoim relogu minęło sporo czasu iż jeszcze zdążyłem podliczyć dwie osoby będące w radiowozie które po tym przewiozłem."

To jak mam wysłać na discorda który waży ponad 100 MB? 

 

Strzelales poza DM w kierunku mnie i myślisz że praca jest zrobiona prawidłowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, 1mN0t napisał:

To jak mam wysłać na discorda który waży ponad 100 MB? 

Używając strony imgur, wrzuca się tam szybko i szybko się uploaduje.
 

59 minut temu, 1mN0t napisał:

Strzelales poza DM w kierunku mnie i myślisz że praca jest zrobiona prawidłowo? 

Nie napisałem że to było wykonane prawidłowo tylko to że zostałeś umieszczony w więzieniu za wpisy oraz ostrzał. Osoba dowodząca na kanale nie upomniała mnie na ten temat że tak zrobiłem więc raczej poza tym albo nie doczytałem albo nie mamy zakazu strzelać do ludzi poza DM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, yeeciok* napisał:

Używając strony imgur, wrzuca się tam szybko i szybko się uploaduje.
 

Nie napisałem że to było wykonane prawidłowo tylko to że zostałeś umieszczony w więzieniu za wpisy oraz ostrzał. Osoba dowodząca na kanale nie upomniała mnie na ten temat że tak zrobiłem więc raczej poza tym albo nie doczytałem albo nie mamy zakazu strzelać do ludzi poza DM.

Ta spróbuj wrzucić plik 300 MB i grając w mta. Pomyśl chciałem szybciej to wstawić ale ty nie umiałeś poczekać. Jest na filmie że strzelałeś poza DM. Ty miałeś deagle gdybym do ciebie strzelał to bym cię nie zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1mN0t napisał:

Pomyśl chciałem szybciej to wstawić ale ty nie umiałeś poczekać.

Czyli rozumiem że miałem nawet czekać dwa dni bo mogło by to tyle zająć i bym wtedy umiał poczekać tak?

 

3 godziny temu, 1mN0t napisał:

Ta spróbuj wrzucić plik 300 MB i grając w mta.

Nie musiałeś wrzucać całego clip'a tylko go dociąć co by ograniczyło znacznie mb w pliku a wstawił byś od razu kluczową akcje.


Z mojej strony to tyle, czekam na reakcję zarządu.

Edytowane przez yeeciok*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin