Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Perennial 2.2 FT na żółtych lampach


Norsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Norsek napisał:

@Wodniak. anulował oferte nie pisząc o tym, kryzys wieku 5 lat. Także obecna oferta 560k od @LepiKK

Nie kryzys wieku 5 lat a zniechęcenie. Gdybyś nie kręcił z ceną (i tak czy siak dość zawyżoną), pomimo, że mi zależało i gdyby nie twoje biadolenie jak ci jest perka szkoda etc. To byś w ciągu godziny sprzedał i to za dobrą cene pozdrawiam serdecznie ;)

A tu taki smaczek https://imgur.com/a/Ee5rO5 

PS: wole już nie wysylać ssów z rozmowy na priv bo to już totalny festiwal wiadomo czego

Edytowane przez Wodniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norsek napisał:

??? moja wina ze gosc przebil? dodatkowo nagle poblokowales a teoj smaczek cos nie dziala xddd

Nie, to raczej twoja. Umawialiśmy się na ową kwote i to już od dnia wczorajszego a zablokować to ciebie nie zablokowałem, jedynie na discordzie wyłączylem możliwość pisania na pv jeżeli nie jesteś moim znajomym. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin