Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na yeecok - oskarżony przez supermaciek2010PL


supermaciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @yeeciok*
    Data i godzina zdarzenia: 19:00
    Pełen opis sytuacji: Jadę sobię, na wojsko bo stało 50 osób, zajechałem mesą przed wojskiem, po czym podbiegł do mnie cadet yeeeciok, i stwierdził, że sobie mnie zakuje, po czym w radiowozie, dał bezsensowny powód, który nie mija się z prawdą, po czym, dostałem NT przez natłok 50 graczy na wojsku,  gdy wszedłem na serwer po 3 minutach dostałem "RELOG" dopisek i 40min jaila, nie z mojej winy. Domagam się rekompensaty za stracony czas, przez o to tego człowieka, oraz ukaranie go za jego bezczelność, oraz arogancję, wogóle nie chciał wytłumaczyć ani nic, udawał "AFK".
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

https://imgur.com/a/sWsh7bf 

 https://imgur.com/a/mOcodVx 

https://imgur.com/a/AeqU2gi

 

 


Ja, <mój, nick> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II yeeciok*

 

Godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

po czym podbiegł do mnie cadet yeeeciok, i stwierdził, że sobie mnie zakuje

Na sam start, nie "stwierdziłem" tak jak ty sobie to nazwałeś tylko prosiłem cię trzy razy o odjechanie z tego miejsca po czym powiedziałeś że tego nie zrobisz i że możesz tam stać.

Godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

po czym w radiowozie, dał bezsensowny powód, który nie mija się z prawdą

Nie był to bezsensowny powód, dostałeś mandaty za niewykonywanie poleceń(olewanie mojego polecenia dotyczącego odjazdu z miejsca), niestosowanie się do znaków drogowych(wjazd na teren wojska mimo widocznych znaków), wjazd na teren zamknięty(tak jak sama nazwa wskazuje wjazd na teren zamknięty).

Godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

dostałem NT przez natłok 50 graczy na wojsku,  gdy wszedłem na serwer po 3 minutach dostałem "RELOG" dopisek i 40min jaila, nie z mojej winy.


W związku z tym jeżeli wystąpiła taka sytuacja proszę podesłać dowody na to że wystąpiło NT na moim discordzie yeeciok#7099, nie mam prawa wiedzieć że wystąpiło ci NT gdyż nawet nie zostałem o tym od ciebie poinformowany ani nie zrespiłeś się na ostatniej pozycji. I nie zostałeś wsadzony po 3 minutach po wejściu na serwer tylko około 15-20 minut iż musieliśmy dokończyć interwencje na bazie wojskowej.

Godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

Domagam się rekompensaty za stracony czas, przez o to tego człowieka, oraz ukaranie go za jego bezczelność, oraz arogancję, wogóle nie chciał wytłumaczyć ani nic, udawał "AFK".

Według mnie nie okazałem w żadnym stopniu arogancji a co dopiero bezczelności, a co do AFK to nie mam pojęcia kiedy go udawałem skoro nic do mnie nie pisałeś poza tym że piszesz na mnie skargę.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, yeeciok* napisał:

W związku z tym jeżeli wystąpiła taka sytuacja proszę podesłać dowody na to że wystąpiło NT na moim discordzie yeeciok#7099, nie mam prawa wiedzieć że wystąpiło ci NT gdyż nawet nie zostałem o tym od ciebie poinformowany ani nie zrespiłeś się na ostatniej pozycji. I nie zostałeś wsadzony po 3 minutach po wejściu na serwer tylko około 15-20 minut iż musieliśmy dokończyć interwencje na bazie wojskowej.

Chyba logiczne, że jakbym zrobił to celowo to bym wyszedł odrazu, a nie po jakimś czasie dostałem NT, niewiem co ty bredzisz, jak ci mam dać dowód na coś co się działo samo z siebie, bez mojej kontroli. 

A i dzięki twoim koleżkom kadentom za darmową repke 

Edytowane przez supermaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, supermaciek2010PL napisał:

Chyba logiczne, że jakbym zrobił to celowo to bym wyszedł odrazu, a nie po jakimś czasie dostałem NT, niewiem co ty bredzisz, jak ci mam dać dowód na coś co się działo samo z siebie, bez mojej kontroli. 

Skoro tak już na logikę idziesz to powiedz mi skąd mogłem wiedzieć że miałeś NT, nie zostałem o tym poinformowany ani nie użyłeś teleportu na ostatnią pozycje. Wszedłeś na serwer i miałeś dużo czasu o poinformowaniu mnie o tym a zrobiłeś to dopiero w skardzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yeeciok* napisał:

Skoro tak już na logikę idziesz to powiedz mi skąd mogłem wiedzieć że miałeś NT, nie zostałem o tym poinformowany ani nie użyłeś teleportu na ostatnią pozycje. Wszedłeś na serwer i miałeś dużo czasu o poinformowaniu mnie o tym a zrobiłeś to dopiero w skardzę.

Bo jak wchodziłem na serwer to dostałem crasha nw czy wiesz ale jak wyjdzie się z serwa i chce się wejsc to crashuje mta zwłaszcza że ja mam po 25 fps średnio i last pozycja się kasuje. Po 2 skoro Ty mnie zlewales to ja ciebie też, jakbyś normalnie pisał to bym cię poinformował, nie będę Ci ego podbijał ze pracujesz w sapd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin