Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Veon - oskarżony przez Reavenz


Reavenz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


   Nick funkcjonariusza: Veon
    Data i godzina zdarzenia: 21.02.2022, ~11:35
    Pełen opis sytuacji: Koło DM na którego terenie stałem był pościg, policjant Veon wbiegł na DM po czym od razu mnie powalił i zabił, mimo, że ani nie celowałem w żadnego z policjantów, a ponadto nawet nie miałem wyjętej żadnej broni, w żadnym stopniu nie utrudniałem pracy, nie strzelałem się z nimi, nie brałem udziału w pościgu ((zanim uznasz że stwarzałem potencjalne zagrożenie dla funkcjonariusza, to przypomnę że stałem na DM bez broni a ty po prostu na niego wbiegłeś i mnie wyeliminowałeś)). Uznałem, że skoro on może mnie bezpodstawnie zabić na normalnych DM'owych zasadach to mogę tam wrócić i przeprowadzić odwet. Po chwili ponownie byłem na DM i zabiłem funkcjonariusza SAPD, sekundę potem Veon kolejny raz mnie powalił, skuł i wysłał do więzienia na 50 minut za zabicie funkcjonariusza. Uważam że jeśli na "strefie bezprawia" nawet sam policjant może mnie zabić bez podstaw do tego, to równie dobrze mogę zrobić to samo. Zabójstwo gracza "usprawiedliwiane" pracą, której nikt nie utrudniał, nie wydaje mi się zbyt fair w stosunku do tego że za odwet dostałem więzienie. Nie boli mnie kara którą w momencie pisania już prawie odbyłem a raczej nadużycie ze strony funkcjonariusza.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: brak screenow bo nie bylo czego screenowac wkleje tylko sensowne logi

[2022-02-21 11:35:15] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Veon.
[2022-02-21 11:35:20] [Output] : pawlax_200 [168]: a gdzie sunrise?
[2022-02-21 11:35:20] [Output] : ● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2022-02-21 11:35:43] [Output] : zefel [181]: Witam gdzie prowadzi nasz kurs ? :)
[2022-02-21 11:35:51] [Output] : ● Znalazłeś/aś się w strefie bezprawia!
[2022-02-21 11:35:53] [Output] : * Zabiłeś gracza Kellus (respekt +6)
[2022-02-21 11:35:56] [Output] : Reavenz [174]: haha
[2022-02-21 11:35:58] [Output] : Reavenz [174]: myslisz ze cwaniak jestes
[2022-02-21 11:36:00] [Output] : Reavenz [174]: bo mnie powalisz
[2022-02-21 11:36:02] [Output] : Reavenz [174]: taki jestes veon
[2022-02-21 11:36:02] [Output] : Ⓘ Zostałeś złapany przez funkcjonariusza Veon.
[2022-02-21 11:36:04] [Output] : ● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2022-02-21 11:36:09] [Output] : Reavenz [174]: no i za co
[2022-02-21 11:36:10] [Output] : Ⓘ Zostałeś wsadzony do pojazdu przez funkcjonariusza Veon.
[2022-02-21 11:36:11] [Output] : Reavenz [174]: mnie pojmałeś
[2022-02-21 11:36:16] [Output] : Veon [89]: 50 minut za zabĂłjstwo

 


Ja, Reavenz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uszanowanie, Commander Veon.

To, że stałeś na strefie DM bez wyciągniętej broni nic nie zmienia. Każda osoba znajdująca się na strefie podczas prowadzenia przez nas działań, przynajmniej przeze mnie jest traktowana jako niebezpieczna, zawsze mogłeś podczas naszej nieuwagi wyciągnąć broń i po prostu nas zabić. Nie widzę tutaj nadużycia z mojej strony, tak jak wspomniałeś w skardze. Zamiast poczekać, aż zakończymy swoje działania na strefie postanowiłeś wrócić na nią, i zabić funkcjonariusza, który akurat zajmował się wyjęciem pojazdu ściganego. Nie grasz na serwerze od wczoraj, więc powinieneś wiedzieć, jakie konsekwencje Ciebie mogą czekać po zabójstwie jednego z funkcjonariuszy. Zgodnie z taryfikatorem, który jest dostępny w głównym dziale trafiłeś do więzienia na 50 minut. Ode mnie to wszystko, miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Veon napisał:

Uszanowanie, Commander Veon.

To, że stałeś na strefie DM bez wyciągniętej broni nic nie zmienia. Każda osoba znajdująca się na strefie podczas prowadzenia przez nas działań, przynajmniej przeze mnie jest traktowana jako niebezpieczna, zawsze mogłeś podczas naszej nieuwagi wyciągnąć broń i po prostu nas zabić. Nie widzę tutaj nadużycia z mojej strony, tak jak wspomniałeś w skardze. Zamiast poczekać, aż zakończymy swoje działania na strefie postanowiłeś wrócić na nią, i zabić funkcjonariusza, który akurat zajmował się wyjęciem pojazdu ściganego. Nie grasz na serwerze od wczoraj, więc powinieneś wiedzieć, jakie konsekwencje Ciebie mogą czekać po zabójstwie jednego z funkcjonariuszy. Zgodnie z taryfikatorem, który jest dostępny w głównym dziale trafiłeś do więzienia na 50 minut. Ode mnie to wszystko, miłego dnia. 

Commander wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin