Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Wonder. oskarżony przez DonFilipso.


filipso*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Wonder.
    Data i godzina zdarzenia: 
2022-02-22 18:54:41
    Pełen opis sytuacji: Postanowiłem pomóc koledze który robił pościg, jak gdyby nigdy nic sobie siedziałem na wodzie seasparrow'em,  po czym gdy mój ziomek zbliżył do molo na wyspie ( tam na niego czekałem ), zostałem bezpodstawnie zabity, oraz uszkodzony został helikopter, uważam że to nadużycie broni przez funkcjonariusza.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Spoiler

 2022-02-22 18:54:41> ZABOJSTWO DonFilipso. został zabity przez Wonder., bronią M4. 

Loga użyczył @DanielRB

Ja, DonFilipso. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Edytowane przez DonFilipso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Witam, Detective I Wonder.

25 minut temu, DonFilipso. napisał:

Postanowiłem pomóc koledze który robił pościg, jak gdyby nigdy nic sobie siedziałem na wodzie seasparrow'em,  po czym gdy mój ziomek zbliżył do molo na wyspie

Nie tyle co zbliżył się na molo, lecz wskoczył na nie, następnie celowo zwodował swój pojazd, po czym z niego wysiadł i zaczął płynąć w Twoją stronę, więc została wydana zgoda na ostrzelanie Ciebie od Supervisora PerkuleZ. 
To chyba na tyle z mojej strony, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobry wieczór, OfMa1nb.png Detective I PerkuleZ - San Andreas Police Department.

Wypowiadam się jako osoba dowodząca prowadzonymi wówczas działaniami pościgowymi, o których mowa w skardze.

Sytuacja wyglądała następująco - osoba pierwotnie ścigana wjechała na wyspę Blueberry, gdzie celowo utopiła pojazd, zaraz obok wspomnianego helikoptera Seasparrow, który wylądował na wodzie. Ponad wszelką wątpliwość wszystko to zostało zamierzone i przemyślane przez uciekiniera oraz pilota helikoptera.

W tej sytuacji środki przymusu bezpośredniego nie były wystarczające, i ze względu na okoliczności nie mogliśmy ich użyć - zgodnie z obowiązującymi we frakcji zasadami broń mogła zostać przez nas użyta w takim przypadku, wydany został przeze mnie nakaz otwarcia ognia do helikoptera.

Ode mnie to wszystko, mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości co do słuszności użycia broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PerkuleZ. napisał:

Dobry wieczór, OfMa1nb.png Detective I PerkuleZ - San Andreas Police Department.

Wypowiadam się jako osoba dowodząca prowadzonymi wówczas działaniami pościgowymi, o których mowa w skardze.

Sytuacja wyglądała następująco - osoba pierwotnie ścigana wjechała na wyspę Blueberry, gdzie celowo utopiła pojazd, zaraz obok wspomnianego helikoptera Seasparrow, który wylądował na wodzie. Ponad wszelką wątpliwość wszystko to zostało zamierzone i przemyślane przez uciekiniera oraz pilota helikoptera.

W tej sytuacji środki przymusu bezpośredniego nie były wystarczające, i ze względu na okoliczności nie mogliśmy ich użyć - zgodnie z obowiązującymi we frakcji zasadami broń mogła zostać przez nas użyta w takim przypadku, wydany został przeze mnie nakaz otwarcia ognia do helikoptera.

Ode mnie to wszystko, mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości co do słuszności użycia broni.

Funkcjonariusz wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin