Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PerkuleZ. - oskarżony przez MaTiX^


MaTiX^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



  Nick funkcjonariusza: @PerkuleZ.
    Data i godzina zdarzenia: 21.02.2022r. godzina około 22
    Pełen opis sytuacji: Jechałem przez drogę w lv na której można było jechać 120km/h. Najprawdopodobniej lekko jechałem więcej, wyprzedziłem Perkuleza i jeszcze ktoś tam z nim jechał ale nie zapamiętałem nicku. Pościg się zaczął pojechałem na dm'a cały czas gonili mnie tylko. Udało się ich zgubić na dm'ie wyjechałem na tą autostradę po samej prawej strony Los Santos udałem się w strony Las Venturas po drodze napotkałem na utrudnienie które mnie spowolniło jechałem spokojnie w tym samym kierunku. Po przyjeździe do lv udałem się na przechowywalnie odstawić auto minęło z 5 minut od zgubienia policjantów nic nie widziałem, nic nie słyszałem. Zaparkowałem ładnie auto i wyszedłem po minucie z serwera uznając że pościg jest już zakończony skoro mnie nie spotkali ani nie gonili. Wyjść z serwera musiałem w z powodu sprawy prywatnej. Dziś Tzn. 22.02.2022r. wszedłem na serwer o godzinie 19 i zobaczyłem że siedzę w więzieniu odbywam aktualnie 2 godziny izolatki. Proszę by coś z tym zrobiono ponieważ sądzę iż nie jestem winny.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nie spodziewałem się takiego zajścia więc nie mam za bardzo.

 


Ja, MaTiX^  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobry wieczór, OfMa1nb.png Detective I PerkuleZ - San Andreas Police Department.

Zgodnie z opisem sytuacji, w dniu wczorajszym załoga w obsadzie OfMa1nb.pngDetective I @PerkuleZ. oraz jEsvLie.png Detective II @MFifa podjęła się próby zatrzymania Twojego pojazdu w okolicy The Strip, co zakończyło się ucieczką z Twojej strony. Po chwili pościg skończył się na strefie DM, gdzie ze względu na przeprowadzony w naszą stronę ostrzał zgubiliśmy Cię z pola widzenia. Rzecz jasna od razu podjęte zostały działania poszukiwawcze przez załogi uczestniczące w pościgu.

Chwilę potem jednak okazało się, że nie ma Cię już na serwerze. Z naszych ustaleń wynikło, że wyszedłeś z serwera maksymalnie 3 minuty od momentu, w którym ostatnio byłeś widziany. Pojazd natomiast - jak sam mi tłumaczyłeś - odstawiłeś, kierując się nim bezpośrednio do przechowalni. Ze względu na te okoliczności, potraktowaliśmy to jako wyjście z serwera podczas ucieczki przed SAPD - zgodnie z taryfikatorem więziennym jest to 40 minut więzienia. Dlatego też zostałeś umieszczony w więzieniu, gdzie doliczone zostało jeszcze 20 minut za wjazd na DM oraz 57 minut wynikające z braku możliwości przyjęcia mandatu.

Nie uważam naszej decyzji za błędną, samo zgubienie radiowozów z pola widzenia nie oznacza zakończenia pościgu, tym bardziej na krótki okres czasu.

Wyjście z serwera oraz odstawienie pojazdu do przechowalni podczas ucieczki nie jest zgodne z zasadami RP - wówczas tak na prawdę szukalibyśmy kogoś, kto nie istnieje. Dlatego też w mojej opinii powinieneś poinformować nas, że musisz wyjść z serwera bądź zapytać, czy możesz to zrobić. Miałeś taką możliwość, widziałeś kto nakazywał Ci się zatrzymać.

Myślę że wszystko wyjaśniłem, oczekuję na rozpatrzenie skargi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wygląda to tak że zgubiłem was to uznałem że mogę wyjść więc to zrobiłem. Z racji że mi się spieszyło nie przyszło mi do głowy żeby do was napisać. Zrozumiałby gdybym wyszedł z serwera na waszych oczach, ale zrobiłem to gdy już byłem totalnie po za waszym zasięgiem. Dla mnie ten pościg się skończył i nie rozumiem jak mogłem dostać, aż tak wysoką kare za ucieknięcie. To że mnie nie złapaliście to wasza sprawa. Więc tak jak pisalem uznałem to za skończony pościg poza tym nie miałem czasu by czekać aż coś się wydarzy. I dodam że zanim dojechałem na przecho minęło z 5 minut minimum. To tyle z mojej strony Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując całą skargę - z opisów sytuacji zgadza się tutaj wersja @PerkuleZ.
Serwer opuściłeś o godzinie 21:44, co przekłada się na 2:30m po zgubieniu jednostek.

Jest to zdecydowanie zbyt mało czasu, żeby jednostki miały szanse podjąć z Tobą działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin