Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Macixk. - oskarżony przez przystancioo


przystancioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: Macixk.
    Data i godzina zdarzenia: sobota, 26 lutego 2022
    Pełen opis sytuacji: Jak widać na załączonym nagraniu szukałem kolegi który stał przy komisariacie w LS, podjechałem do niego, stuknął mnie ale odjechaliśmy a przynajmniej próbowaliśmy, ponieważ wyżej wymieniony funkcjonariusz bez najmniejszego powodu strzelił w moją oponę po czym zbiegł do komisariatu. Gracz został powiadomiony o skardze:
>> Macixk. [74]: ta kolczatka nagrana, leci skarga

Jak widać napisałem, że kolczatka, ponieważ zanim zobaczyłem na nagranie byłem pewny, że została ona rozłożona pod moje koła, jednak okazało się, że był to flick shot z suszarki.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór, kolczatki nie było, nie był to "flick shot z suszarki" ponieważ taki jest równoznaczny z odpowiednim komunikatem.

Opona pękła z Twojej winy, poprzez znikome %'enty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin