Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dwiso, Salatka., HoZa - oskarżony przez Biskup.rokpoi


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Dwiso @Salatka. @hoZa
    Data i godzina zdarzenia: 5.03.2022
    Pełen opis sytuacji: Pewnego spokojnego dnia postanowiłem wskoczyć na dach radiowozu. Funkcjonariusz powiedział abym zszedł z dachu no i zszedłem. Później postanowiłem wejść na maskę lecz zostałem ostrzelany przez funkcjonariusza Dwiso. Nie rozumiem dlaczego ponieważ kazał mi zejść z dachu a ja byłem na masce. Później przyjechali funkcjonariusze Salatka. oraz hoZa. Nie zostałem spytany o dokumenty i tak dalej tylko od razu przewieziony do więzienia. Nie miałem nawet możliwości zapłacić za mandat ponieważ nawet nie zapytali się mnie czy go przyjmuję czy też nie.  
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/6cld8o  https://streamable.com/wp859n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uszanowanie Police Officer II Dwiso,

podczas prowadzonej kontroli prędkości Gracz utrudniał i przeszkadzał w prowadzonych mi czynnościach swoją wypowiedź uargumentuje owym cytatem. Również można to zauważyć na nagraniu, który gracz dał w dowodzie skargi. 

33 minuty temu, Biskup.rokpoi napisał:

Funkcjonariusz powiedział abym zszedł z dachu no i zszedłem. Później postanowiłem wejść na maskę lecz zostałem ostrzelany przez funkcjonariusza Dwiso. Nie rozumiem dlaczego ponieważ kazał mi zejść z dachu a ja byłem na masce

Jeżeli chodzi o rodzaj kary, zostałeś ukarany karą więzienia bez możliwości przyjęcia mandatu, która brzmi następująco:

,,image.png.645a43a017af03500d7c6acc94a6cf68.png"

Mam nadzieję że rozchwiałem wszystkie twoje wątpliwości. 

Z wyrazami szacunku,

Police Officer II

Dwiso

 

Edytowane przez Dwiso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Biskup.rokpoi napisał:

Później przyjechali funkcjonariusze Salatka. oraz hoZa. Nie zostałem spytany o dokumenty i tak dalej tylko od razu przewieziony do więzienia.

To może ktoś się wypowie o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I Salatka.

W załodze dwuosobowej razem z @hoZa podjechaliśmy do funkcjonariusza @Dwiso w celu pomocy ogarnięcia miejsca działań, zabraliśmy Cię za niewykonywanie poleceń + utrudnianie pracy. Jak widać na pierwszym nagraniu, faktycznie zszedłeś z radiowozu, ale zaraz ponownie wszedłeś z tekstem "to jest maska", sam na tym nagraniu pokazujesz, że znowu utrudniasz i niepotrzebnie wchodzisz na radiowóz.  Karę, którą Ci nadałem wyjaśnił już funkcjonariusz wyżej. Co do niewykonania RP ze sprawdzeniem dokumentów zaszedł błąd komunikacyjny, myślałem, że zostało już to zrobione i nie dopytałem się o to funkcjonariusza @Dwiso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Biskup.rokpoi napisał:

Ale trochę hipokryzja z strony @Dwiso ponieważ jak widać na nagraniu sam później skakał na masce.

Racja wszedłem na dach, lecz z przyczyny wyciągnięcia zatrzymanego z pojazdu i przekazania zatrzymanego drugiej jednostce, co zresztą widać na nagraniu. Dlaczego wszedłem na dach? Dlatego, że z mojej perspektywy id zatrzymanego mi się zlewało (id gracza potrzebowałem do wpisania komendy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dwiso napisał:

Racja wszedłem na dach, lecz z przyczyny wyciągnięcia zatrzymanego z pojazdu i przekazania zatrzymanego drugiej jednostce, co zresztą widać na nagraniu. Dlaczego wszedłem na dach? Dlatego, że z mojej perspektywy id zatrzymanego mi się zlewało (id gracza potrzebowałem do wpisania komendy). 

No tak słabo cię to tłumaczy ponieważ mogłeś podejść do drzwi i go wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Biskup.rokpoi napisał:

https://streamable.com/c4g95l trzymając przycisk s unikałeś anty-afk.

Na nagraniu jest widoczne, że jestem obecny S2, więc wtedy minuty na służbie mi się nabijają. Ponadto dostałem odpowiedź od Administratora, który obejrzał nagranie i stwierdził, że nie zostanę ukarany, wnioskując po jego wypowiedzi nie omijałem systemu anty-afk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin