Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dwiso, Salatka., HoZa - oskarżony przez Biskup.rokpoi


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie zaczynamy, od błędnego wzoru, kolejno...

Analizując całą skargę, nie widzę większego sensu jej istnienia. Wydaje mi się, że jest ona napisana, po części dla samych reakcji.
No dobrze... Przejdźmy dalej...

21 godzin temu, Biskup.rokpoi napisał:

Funkcjonariusz powiedział abym zszedł z dachu no i zszedłem. Później postanowiłem wejść na maskę lecz zostałem ostrzelany przez funkcjonariusza Dwiso.

Nie, nie zostałeś ostrzelany, zostałeś powalony przy pomocy tasera.
To, że funkcjonariusz kazał Ci zejść z dachu, nie upoważnia Cię, do ponownego wchodzenia na radiowóz. Nie gra tutaj roli jego część.

21 godzin temu, Biskup.rokpoi napisał:

Później przyjechali funkcjonariusze Salatka. oraz hoZa. Nie zostałem spytany o dokumenty i tak dalej tylko od razu przewieziony do więzienia.

@Salatka., @hoZa na przyszłość proszę o lepszą konsultację między jednostkami. Waszym obowiązkiem jest sprawdzenie zatrzymanego w MDT - jeśli nie został sprawdzony przez jednostkę, która zatrzymała go pierwotnie. Ostrzeżenie.


19 godzin temu, Biskup.rokpoi napisał:

Właśnie chciałem dodać że @Dwiso został już ukarany banem.

Dziękuje, wiadomość zaiste mi niepotrzebna. Odbanowany.

Na przyszłość - nie dodawaj tylu odpowiedzi na raz, staraj się umieścić jak najwięcej w jednej.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin