Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy - Stuba


Stuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Komisji Spraw Frakcyjnych oraz innych czytających Ten wniosek.

Z dniem dzisiejszym 6 marca 2022 roku (niedziela), apeluję po raz kolejny o zdjęcie mojej osoby z Czarnej Listy KSF.

Na wstępie chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, nie będę tutaj przytaczał przykładów, po prostu za wszystko. Za powód, na który trafiłem na tą czarną listę. Co do powodu, tutaj warto przypomnieć za co trafiłem. Jest to sprawa dziecinna, bardzo mi jest wstyd za to co się stało. Nie wiem co mnie kierowało, aby zapytać o materiały szkoleniowe. Ta apelacja też mi przysłuży do przyznania się, że zdobyłem wtedy hasło do materiałów szkoleniowych San Andreas Fire Department. Znalazłem je gdzieś pod filmikiem z 4life’a. Od daty wpisania mnie na czarną listę minęło sporo czasu, raptem za parę dni miną dwa lata. Przez okres zdążyłem się zmienić, mam tutaj na myśli dojrzeć emocjonalnie oraz nie robić takich głupich akcji, jak ta przez którą trafiłem na czarną listę. Liczę na dostanie od Szanownego grona Komisji Spraw Frakcyjnych drugą szansę. Na serwerze nie byłem osobą, tak zwaną “odwalaczem”, grałem sobie spokojnie, prawie wszystkie swoje godziny na serwerze spędziłem będąc we frakcji. Zaczynając od San Andreas Police Departament kończąc po Transport of San Andreas. W żadnej frakcji nie stwarzałem problemów. Można to zauważyć po tym, że z żadnej nie zostałem wydalony poprzez zły czyn który zrobiły. W żadnej frakcji nie posiadam, ani nie posiadałem czarnej listy.

Z poważaniem Stuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie postarałeś się, apelacja nie jest w żadnym stopniu przekonująca. 

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych nie zostajesz zdjęty z czarnej listy.

Kolejny wniosek najwcześniej za miesiąc. 

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin