Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kelly oskarżony przez Yellowstone


Yellowstone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Kelly
Data i godzina zdarzenia: 14.03.2022 19;15
Pełen opis sytuacji: To tak mianowicie stałem na tunerze i w pewnym momencie podjechały 2 radiowozy policyjne z których wysiadło 3 policjantów(w tym 1 kadet) wycelowali do mnie z broni i kazali mi się poddać. Nie wiedziałem o co chodzi otworzyłem tylne    drzwi i dostałem z paralizatora po czym funkcjonariusz mnie zakuł. Odjechaliśmy kawałek a następnie przedstawili mi dowody na zatrzymanie mianowicie 2 zabójstwa z dnia 28 lutego i nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby złapała mnie policja w sposób normalny a nie sprawdzając czy gram pod /tunerzy i wykorzystując te wiedzę do tego żeby wlepić mi karę. Jak się dowiedziałem całą akcją przewodził funkcjonariusz @Kelly więc on powinien ponieść konsekwencję. Jest to bardzo nie fajne zachowanie sprawdzić czy stoję na tunerze i pod to zorganizować akcję, która ma za zadanie wrzucić mnie do więzienia na 60 minut, nie dało się w inny sposób mnie odnaleźć na mapie przez ten czas tylko trzeba wykorzystywać wiedzę z pod /tunerzy ???  Nie widzę żadnych możliwości tłumaczenia tego zachowania jest to po prostu strasznie.... słabe delikatnie mówiąc, mogę również się założyć, że gdybyś nie wiedział tego iż stoję aktualnie na tunerze nie zrobiłbyś wjazdu na darmo, pojechałeś na gotowe gdy wiedziałeś, że jestem tylko do złapania. Jeśli możecie sobie pozwalać na takie wykorzystywanie wiedzy to bardzo słabo ze strony SAPD oraz dziękuję za zmarnowanie godziny gry.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: -

 

Ja, Yellowstone zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Yellowstone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lieutenant Kelly, San Andreas Police Department.

Działania opisane w skardze były wykonywane z ramienia Investigative Staff, dowodzone przeze mnie jako Investigative Staff Commander'a. Rozpatrujących odsyłam do raportu z zatrzymania. W razie dodatkowych pytań proszę pisać. 

 

Pozdrawiam Lieutenant Kelly

Edytowane przez Kelly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, o czym piszesz, to działania dywizji Investigative Staff, której oskarżony jest Commanderem.

Zgodnie z zasadami dotyczącymi zatrzymań - nie popełniono błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin