Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Xaro. , oskarżony przez *GreenScreen*


Invmolie^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: *GreenScreen*
Nick osoby oskarżonej: Xaro.
Powód napisania skargi: Zaparkowałem auto na parkingu płatnym o godzinie 13:24 bodajże na 1h a poźniej z 2 razy dopłaciłem za 10pln, o godzinie 13:24 ostatni raz go używałem a o 13:29 był już opłacony, mam na to dowód.


Dowody: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, co do skargi data wstawienia pojazdu to godzina 14:55 a ty dałeś ss z 13:29 kiedy było do końca 36min. Więc około 14:05 skończył się parking + to było wczoraj i nie wiem co ci daje ten ss skoro nie ma na nim daty kiedy opłacałeś parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Xaro. napisał:

https://imgur.com/a/i7Gm7Zf

Ps. Powiedz mi dlaczego na tym ssie jest godzina 13:24 a ty pojazd opłaciłeś o 13:29?



((SS został zrobiony o godzinie 14:53.

Pojazd zaparkowałem o godzinie 13:24 później go opłaciłem, potem 2 razy za 10pln dopłaciłem za parking o 13:29.

Czekam na decyzję zarządu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xaro. na screenie nie ma informacji, że pojazd był nieopłacony, w zasadzie to nie widnieje tam żadna informacja o parkingu płatnym, a co za tym idzie, pojazd musiał tam przebywać podczas restartu serwera, a pojazdy z takimi "objawami" holujemy do przecho.

Proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu i zamieścić potwierdzenie poniżej. 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Masellko napisał:

@Xaro. na screenie nie ma informacji, że pojazd był nieopłacony, w zasadzie to nie widnieje tam żadna informacja o parkingu płatnym, a co za tym idzie, pojazd musiał tam przebywać podczas restartu serwera, a pojazdy z takimi "objawami" holujemy do przecho.

Proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu i zamieścić potwierdzenie poniżej. 

Proszę https://imgur.com/a/Q8DcAwH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin