Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Remek 2.2 10k id


Votum.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Remington
ID: 10424
Pojemność silnika:  2.2
Przebieg pojazdu: 4131km
Dodatki: progi (1106), atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1098), wydech (1127), moduł UP1, moduł UP2, Lampy unikaty/customy nawet nie wiem jak to nazwać, licznik unikat royal blue,  ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bak 90L i butla lpg 75L
Cena:  offki
Coś od siebie:  Licytacja bardziej poglądowa jak cena mnie nie zadowoli NIE sprzedam
SS’y: Raczej każdy zainteresowany wie jak wygląda ale ss dam jutro żeby nie było wątpliwości 

ss: https://imgur.com/a/QldC7QU

Edit 2 : Ogólnie śmieszna sprawa bo po sprawdzeniu rgb lamp okazuje się że mają rgb 0 255 150 czyli nie są freshami a unikatami/customami 

Edytowane przez Votum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Votum. napisał:

No już powoli cena jaka by mnie zadowoliła, aczkolwiek ze względu na te lampy jeszcze chciałbym trochę więcej ponieważ offe 4kk miałem w momencie kiedy wszyscy włącznie ze mną myśleli że to freshe

Wątpię, po prostu wiedzieli, że to customy, bo nikt by Ci raczej nie dał za takiego na Fresah 4kk :D 

3,5 w wymianie zeby nie było 

Edytowane przez Bombel15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin