Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika wegierek oskarżony przez maciek2010PL


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: maciek2010PL
Nick osoby oskarżonej: @wegierek
Powód napisania skargi: Zabrał mi Elegy stojące na chodniku (stałem obok) auta w dodatku jeszcze bez RP + auto nie stało 3mim tylko +/- 10 SEKUND.  I dał na parking policyjny za kwote 550PLN.
Dowody: 

https://imgur.com/KRlRPHd

 

ON4UtaY.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogólnie to sprawa wyglądała tak, że przejeżdżałem obok DM i zauważyłem nieprawidłowo zaparkowany pojazd, więc standardowo sprawdziłem ostatniego użytkownika i czas od ostatniego użycia. Gdy to sprawdziłem i poprosiłem pokrzywdzonego o przeparkowanie pojazdu na przeznaczone do tego miejsce pojechałem sprawdzić parkingi na kurierze, i w drodze powrotnej znowu przejeżdżałem obok DM, gdzie zastałem ów pojazd w takiej samej sytuacji. Wtedy podjąłem się pierwszej próby założenia blokady na koło - zakończoną niepowodzeniem, ponieważ gracz uniemożliwiał wykonanie tego czynu odjeżdżając za każdym razem, gdy próbowałem wykonać RP. Po pewnym czasie słuchania wyzwisk itp. straciłem cierpliwość i zabrałem pojazd bez wykonywania jakiegokolwiek RP. Nie wiem czy postąpiłem dobrze czy źle, lecz zrobiłem to co uważałem za słuszne w danej sytuacji.  Jeśli okaże się że postąpiłem niesłusznie jestem gotów przeprosić oraz zwrócić graczowi gotówkę.

 

Nie wykonałem prawidłowego SS z suszarką, lecz załączam to co mam - https://postimg.cc/zHTW9QRH https://postimg.cc/N9DKhrsY https://postimg.cc/PC5p4JKw

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to tak nie wyglądało.

Zostawiłem Elegy na DRODZE i kazałeś mi odjechać, żebym gdzieś indziej zaparkował samochod bo blokuje ruch. Napisałeś potem reporta na mnie (gdzie supporter ktory przyjał moze to potwierdzić ze Elegy stało na jedzi z zaciągniętym ręcznym). 

Godzinę temu, wegierek napisał:

pojechałem sprawdzić parkingi na kurierze, i w drodze powrotnej znowu przejeżdżałem obok DM, gdzie zastałem ów pojazd w takiej samej sytuacji.

Prawda pojechałeś tylko gdy już znow przjechales pod stacje obok DM,  zostawiłem Elegy na CHODNIKU już (nie w tym samym miejscu co piszesz). I Elegy ktore zostawiłem to stało jakieś 10 SEKUND dosłownie bo wysiadłem z Elegy i ty zabrałeś bez RP przy czym łamiąc regulamin bo auto moze stac 3min, a nie BYŁO W TYM SAMYYM MIEJSCU CO WCZESNIEJ ZAPRAWKOANE. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2022-03-21 15:14:28] [Output] : wegierek [10]: Witam, z tej strony Adept wegierek z San Andreas Road Assistance.

[2022-03-21 15:14:31] [Output] : Veon [222]: Witam

[2022-03-21 15:15:24] [Output] : Veon [222]: No to jak chcesz tutaj stać to nie na Ĺ›rodku drogi   (Tutaj o czym pisze ze PIERWSZE STAŁO na drodze i blokowało ruch i kazales mi odejchac i odjechałem bo posluchalem supportera)

[2022-03-21 15:15:29] [Output] : Veon [222]: Bo utrudniach ruch
[2022-03-21 15:15:33] [Output] : Veon [222]: Utrudniasz

 

[2022-03-21 15:15:37] [Output] : maciek2010PL [168]: luz poloze na chodnik  (i tuaj polozyłem na chodnik sobie Elegy supporter poszedł a ty pojechales wtedy. Po czym jak ty pojechales tez pojechałem sobie, i wrociłem na DM i polozylem zpowrotem Elegy NA CHODNIK , a ty zaraz po tym przyjechales zaraz po mnie i natychmiast zabrales mi Elegy bez RP przy czym łamiac regulamin bo auto stało DOSŁOWNIE 10 SEKUND. 

 

 

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wegierek jeżeli nie posiadasz screena dowodowego (po załączonych nie jestem w stanie określić, kto zawinił ze względu na brak wyciągu z suszarki), to niezależnie od opisów - winny jesteś Ty.

Proszę o zwrot kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i zamieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin