Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <Via>, oskarżony przez <s4_b5>.


d0pakrzakihagilagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: s4_b5
Nick osoby oskarżonej: @Via
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu mimo, że posiadał on opłatę/Błąd serwera
Dowody: 
Opis: Pozwolę sobie dodać szerszy opis ponieważ w poprzedniej skardze chyba ktoś nie zrozumiał, a więc dnia  dwudziestego pierwszego marca dwutysięcznego dwudziestego drugiego roku  opłaciłem pojazd marki cheetah który został nabyty dawno temu przez mojego kolege @Gutek*cvt, pojazd posiada ID dość niskie dzięki czemu wiele osób ma na niego chęć na właściciela w sumie też, 4600 - ID pojazdu, opłaciłem go pierwszy raz o godzinie dwunastej dziesięć trzydzieści sześć sekund za kwotę dziesięciu złotych na czas trzydziestu minut, postanowiłem od razu opłacić ten pojazd na większą ilość czasu ponieważ nie wiedziałem jak długo będę siedział na zmianie, tak pracuje na kopalni. Skończyło się na tym ze pojazd marki cheetah został przeze mnie opłacony około czterdziestu razy, za każdym razem na trzydzieści minut co po zsumowaniu daje tysiąc dwieście minut, co równa się dwudziestu godziną. Dalej opłacając pojazd o godzinie dwunastej dziesięć sekund trzydzieści sześć na dwadzieścia godzin na przód, pojazd powinien zostać wytepany do przechowywalni pojazdów dnia następnego tj. wtorek dwudziesty drugi o godzinie ósmej dziesięć sekund trzydzieści sześć - POWINIEN ponieważ opłacając nasze pojazdy otrzymujemy, a bardziej jesteśmy informowani, że nasze pojazdy posiadające opłatę parkingową po upływie czasu są z automatu transportowane do przechowywalni pojazdów, nie na parking policyjny - Dlaczego się tak nie stało? Nie wiem, Czy jest to błąd po stronie skryptu/serwera? Najwidoczniej tak, ani ja ani Pani @Via  nie zawiniliśmy, nie mam jej nic za złe, ponieważ wykonywała ona tylko swoją prace w San Andreas Road Assistance. Błąd musiał więc wystąpić po stronie serwera więc pytanie brzmi 1. Dlaczego pojazd po upływie czasu nie został przeteleportowany do przechowywalni 2. Kto w takim razie pokryje szkody w wysokości tysiąca złotych które są wymagane do wyciągnięcia pojazdu z parkingu?
Pozdrawiam liczę tym razem na pozytywne rozstrzygnięcie apelacji, załączam na dole załączniki 

Spoiler

WOh5JtD.png

UBfLbLp.png  - Opłacenie pojazdu na tysiąc dwieście minut
JGEUdhk.png - Potwierdzenie, że pojazd marki cheetah ID 4600 był faktycznie opłacony dnia wczorajszego
image.png.76653438239636ea65ab6d7b7f9ccafa.png - Informacja o której wspomniałem

Edytowane przez s4_b5
zmiana nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na załączonym screenie oraz w poprzedniej apelacji, pojazd z naszej perspektywy nie był opłacony:
https://imgur.com/a/PQHOQSM

Jeżeli uważasz, że jest to błąd serwerowy, to swoje zgłoszenie powinieneś wysłać w tym dziale:
https://mta4life.pl/forums/forum/114-błędy/

Kierując zapytanie w tamtym dziale, zapewne osoby odpowiedzialne za ten skrypt zweryfikują Twój problem i w jakiś sposób go rozwiążą. Tyle z naszej strony mogę poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin