Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Aksenolek - oskarżony przez rov3n


rov3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: Aksenolek
    Data i godzina zdarzenia: 27.03.2022 około 22
    Pełen opis sytuacji: jechałem dosyć szybko autem wleciałem w jakiś tłum na srodku ulicy (nie było żadnych słupków i znaków że cos tam sie dzieje) nie mogłem zachamować z powodu robienia czegos innego w tym czasie niz nagłe hamowanie z zaskoczenia auto zaliczyło wypadek po czym strzelil do mnie oskarżony, on sie tłumaczy że to było zagrożenie życia dlatego mnie zastrzelił, ja uważam że jedyne zagrożenie spowodowało to że przez niego powstał ten sztuczny tłum na srodku ulicy
w który niestety uderzyłem i zostałem zabity z głupiego powodu, mam nadzieje że ten funkcjonariusz nie bedzie pełnił już funkcji w policji
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://imgur.com/Kzh1uBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ograniczenie jazdy w terenie zabudowanym to 80km/h

2.Widziałeś że tam stoimy ponieważ twój zasięg renderowania pozwolił ci na to aby zareagować w porę 

3. My SAPD nie znamy waszych zamiarów, przed tym wszystkim śledziłeś mnie i garstka innych graczy oto dowód że już wcześniej przy nas byłeś i dokładnie wiedziałeś co się działo 

unknown.png\

stoisz dokładnie za moim radiowozem i wiedziałeś o co chodzi, na filmiku widać że nawet nie podjąłeś próby hamowania ponieważ wskazówka od prędkościomierza leciała ciągle w górę.
Spowodowałeś zagrożenie życia dla zdrowia naszego oraz innych cywilów przez co musiałem podjąć się zneutralizowaniem ciebie.  Taran nie był przypadkowy ponieważ o wiele wcześniej śledziliście mnie itp. "(nie było żadnych słupków i znaków że cos tam sie dzieje)" nie musimy w takich sytuacjach zabezpieczać dróg.
"ja uważam że jedyne zagrożenie spowodowało to że przez niego powstał ten sztuczny tłum na srodku ulicy" Zostałem tz. "Z boksowany przez graczy, nie miałem możliwości wyjechania i to nie ja spowodowałem zagrożenie życia. Proszę cię abyś kolejnym razem nie taranował specjalnie innych cywilów oraz policjantów. Ponieważ jest to zagrożeniem naszego życia oraz innych graczy a wtedy musimy podejmować takie środki. 

Edytowane przez Aksenolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór, przyjmuje tłumaczenie funkcjonariusza.

W dniu 28.03.2022 o 18:39, Aksenolek napisał:

1.Ograniczenie jazdy w terenie zabudowanym to 80km/h

2.Widziałeś że tam stoimy ponieważ twój zasięg renderowania pozwolił ci na to aby zareagować w porę 

3. My SAPD nie znamy waszych zamiarów, przed tym wszystkim śledziłeś mnie i garstka innych graczy oto dowód że już wcześniej przy nas byłeś i dokładnie wiedziałeś co się działo 

unknown.png\

stoisz dokładnie za moim radiowozem i wiedziałeś o co chodzi, na filmiku widać że nawet nie podjąłeś próby hamowania ponieważ wskazówka od prędkościomierza leciała ciągle w górę.
Spowodowałeś zagrożenie życia dla zdrowia naszego oraz innych cywilów przez co musiałem podjąć się zneutralizowaniem ciebie.  Taran nie był przypadkowy ponieważ o wiele wcześniej śledziliście mnie itp. "(nie było żadnych słupków i znaków że cos tam sie dzieje)" nie musimy w takich sytuacjach zabezpieczać dróg.
"ja uważam że jedyne zagrożenie spowodowało to że przez niego powstał ten sztuczny tłum na srodku ulicy" Zostałem tz. "Z boksowany przez graczy, nie miałem możliwości wyjechania i to nie ja spowodowałem zagrożenie życia. Proszę cię abyś kolejnym razem nie taranował specjalnie innych cywilów oraz policjantów. Ponieważ jest to zagrożeniem naszego życia oraz innych graczy a wtedy musimy podejmować takie środki. 

 

W dniu 28.03.2022 o 18:50, Aksenolek napisał:

premier z spoilerem to pojazd który należy do ciebie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin