Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika mieciu' oskarżony przez TomcioJawor


TomcioJawor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: TomcioJawor
Login z serwera: TomcioJawor
Nick osoby oskarżonej: @mieciu'

Powód napisania skargi: wypowiem się na ten temat krótko  miałem do czynienia jednego z pracowników SARA czyli  @mieciu' miał problem do mnie że auto mu przesuwałem ale mu powiedziałem na spokojnie ze tylko auto bez ręcznego  było i potem zaczął być wredny i nie miły dla mnie,  po czym dalej dyskusja dalej trwała z nim, ja naprawdę lubię pomagać innym ludziom tak jak SARA i węgierek jednego fajnego pracownika który nic nie ma do mnie  żadnego problemu jeśli wzywam lawetę jakimiś pytaniami ale jedyny to mieciu. ma problem potem zaczął mnie już powoli denerwować bo do niego nie dociera że ja mu pomagam a on pisze to skończ z pomocą a ja mówię nie,  a on gada o tym że jak chce pomóc to zatrudnij się na rekrutację SARA mu powiedziałem jak skoro rekrutacja za 2 miesiące ale i tak bym nie chciał bo bym i tak nie był przyjęty także ja nic nie mam do niego ale on ma do mnie problem. i ja na spokojnie czekam na sara.
Przybliżona data zdarzenia: 28.03.2022
Dowody:  https://imgur.com/a/xu6HT5Q
Opis sytuacji:  to tak bo dzwoniłem na lawetę i @mieciu' przyjął bo cheetah źle zaparkował  potem poszedł sprawdzić parking płatny na Spawn LS  a potem poszedłem sprawdzić moombean czy bez ręcznego to powiedziałem mu ze jest bez ręcznego a on napisał co robisz i mówił ze mu przeszkadzam ja mu tylko podpowiedziałem a on jest nie miły dla mnie i wredny ponieważ jeszcze wczoraj gadałem z nim na ten temat i  ciągle się kłóciliśmy lecz potem zaczął już mnie denerwować bo był bardzo nie grzeczny oraz napisał "zrypie ze szkoleniowców to się jeszcze popłaczesz" i to mnie zdenerwowało bo nienawidzę czasami takich ludzi co mnie prowokują z tym że płacze a mu tłumaczyłem ze to prowokacja a on nie słuchał, ja mu tylko pomagałem i tego nie docenia ja naprawdę lubię pomagać innym i nigdy nie przestane ale jeśli będzie taka sytuacja się powtarzać z mieciem. to ja nie wiem co ja zrobię bo nie mam już siły do niego, to wszystko z mojej strony. 
Coś od siebie:  raczej nic nie mam od siebie nie mam już nic do gadania.

Edytowane przez TomcioJawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, zacznijmy od tego że skarga jest bezsensowna ale już się wypowiem. A więc tak dostałem zlecenie na nieprawidłowo zaparkowane auto lub porzucone już nie pamiętam dokładnie. Pod dojeździe na miejsce okazało się że jest to auto moderatora i po prostu gdzieś odszedł, no i gdy już odjechałem to od razu zajechałem na parking nie płatny bo pan TomcioJawor co pomylił, stało tam auto no i zrobiłem SC tak jak zawsze i nagle podbiegł TomcioJawor i nie wiem kompletnie po co zaczął przepychać auto gdy akurat cofałem przez co uderzyłem w auto i uszkodziłem łatwe, więc napisałem że mi przeszkadza bo taka była prawda u prosiłem żeby odszedł bo ja wiem co mam robić. A później napisał do na wiadomości prywatnej, za to że zwróciłem mu uwagę. I szkoda że jak już piszesz na mnie skargę to nie pokazujesz logów od początku naszej rozmowy tylko od środka. A po za tym pisałem do ciebie nie na służbie, więc nie wiem czemu piszesz skargę na ,,skargi na pracowników,,. Dziękuję tyle ode mnie czekam na werdykt zarządu. Pozdrawiam <3

Edytowane przez mieciu'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieciu słuchaj ja wiem że umiesz ja to rozumiem nie mam spiny ale ja ci tylko informacje dałem ze auto było bez ręcznego  a potem już byłes nie miły bo tylko ci podpowiedziałem info  jak byś napisał normalnie tak jak wiesz normalni ludzie na spokojnie np tak, mógłbyś odejść proszę? to bym już odszedł i zaakceptował nie chce mieć z tobą problemów ale wnerwiło mnie to że po prostu napisałeś ze się popłaczę albo inaczej takie cos napisałeś "zrypie ze szkoleniowców i się jeszcze popłaczesz" i to było dla mnie cios poniżej pasa także ja nic do ciebie nie mam ale jak tak dalej będziesz nie miły bo pomogłem ci w pracy ale ty nie docieniasz to musisz po prostu zaakceptować to że ludzie lubią pomagać innym np w innych problemach albo w grze albo poszukiwania auta porzuconego czy złe parkowane bo pracownik nie może tak się zachowywać  musisz zrozumieć że ja wole pomagać niż pisać rekrutację na sara ale to już moja decyzja czy chce być czy nie. Odemnie to już wszystko już nie mam nic do gadania w tej sprawie. Pozdrawiam również.

 

Edytowane przez TomcioJawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TomcioJawor napisał:

ale ja ci tylko informacje dałem ze auto było bez ręcznego  a potem już byłes nie miły bo tylko ci podpowiedziałem info

 

Ja ci miło wyjaśniłem że mam od tego sprzęt i sam widzę że ma ręczny czy nie ma ręcznego.

 

A przechodząc dalej, może i napisałem kilka zdań, które mogły cię obrazić ale to nie zmienia faktu że pisałem do ciebie nie na służbie i nie widzę sensu tej skargi. Tyle ode mnie czekam na decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ale nie które rzeczy nie miłe powiedziałeś np takie które ci już przedstawiłem ale pamiętaj ludzie zawsze maja dobre serce i pomagają tez szczególnie nie musisz mówić że wiesz co robić i wiem po co sprzęt dla mnie nie ma żadnego problemu ale musisz zrozumieć że chce pomagać sara w pracy więc też tyle odemnie i czekam też na decyzję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin