Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Mai - oskarżony przez merat


merat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: @Mai
    Data i godzina zdarzenia: 15:15 1.04.2022
    Pełen opis sytuacji: Robiłem pościg, uciekłem 4 razy, po czym za piątym zostałem spitowany na dm, i nie zostałem zakuty, ani ztaserowany, i zrobilem RC, wiec jakby mnie nie złapali, po czym dostałem po pidzie w jakiś sposób, gdy tak nie można, jeszcze za wpisy, za które nigdy się nie siedziało gdy sapd nie złapało, tylko za sam pościg. 

Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Mai. Ⓘ Powód: mandat+relog+wjazd na dm+4 wpisy Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 240 minut/y. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/3kPPxD5 

 

 


Ja, <rozpuszczalnik> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II Mai, Twój pościg cechował się odwalaniem, na pościgu dowodził @PerkuleZ.. Otrzymałem polecenie o doliczenie 20 minut za wjazd na DM, 40 minut za celowe wyjście z serwera oraz doliczenie twoich wpisów a następnie podliczenie mandatu.

2 godziny temu, merat napisał:

zrobilem RC

Użyłeś reconnect w celu uniknięcia kary, co według naszych zasad jest karane wsadzeniem do więzienia po PID.

 

2 godziny temu, merat napisał:

wiec jakby mnie nie złapali, po czym dostałem po pidzie w jakiś sposób

Żeby wsadzić osobę po PID nie musimy jej złapać, wystarczy że tak jak ty wyjdzie z serwera.

2 godziny temu, merat napisał:

Na nagraniu widać, że użyłeś animacji na DM co uniemożliwiało nam złapanie Cię.

Edytowane przez Mai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mai napisał:

Witam, Sergeant II Mai, Twój pościg cechował się odwalaniem, na pościgu dowodził @PerkuleZ.. Otrzymałem polecenie o doliczenie 20 minut za wjazd na DM, 40 minut za celowe wyjście z serwera oraz doliczenie twoich wpisów a następnie podliczenie mandatu.

Użyłeś reconnect w celu uniknięcia kary, co według naszych zasad jest karane wsadzeniem do więzienia po PID.

 

Żeby wsadzić osobę po PID nie musimy jej złapać, wystarczy że tak jak ty wyjdzie z serwera.

Na nagraniu widać, że użyłeś animacji na DM co uniemożliwiało nam złapanie Cię.

szybka jazde po miescie nazywasz odwalaniem?

Goniłeś mnie sultanem wraz z infkiem, ja jechałem mananą 2.2, bez przesady, pierw to byś sie nauczył jezdzić, bo to że w zakręty wchodziłem 150, a ty 50, to już o czymś swiadczy. 

Tworzysz pomówienia, a co do jaila, to za wpisy sie daje jak sie złapie z tego co wiem, bo zawsze tak było, a nie doliczało się do pościgu relognietego. 

A powiedz koleżkom co podnieca ich w jakiś sposób dawanie mi reakcji, że mogą wbijać, darmowa repka zawsze spoko. 

Edytowane przez merat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mai napisał:

Witam, Sergeant II Mai, Twój pościg cechował się odwalaniem, na pościgu dowodził @PerkuleZ.. Otrzymałem polecenie o doliczenie 20 minut za wjazd na DM, 40 minut za celowe wyjście z serwera oraz doliczenie twoich wpisów a następnie podliczenie mandatu.

Użyłeś reconnect w celu uniknięcia kary, co według naszych zasad jest karane wsadzeniem do więzienia po PID.

 

Żeby wsadzić osobę po PID nie musimy jej złapać, wystarczy że tak jak ty wyjdzie z serwera.

Na nagraniu widać, że użyłeś animacji na DM co uniemożliwiało nam złapanie Cię.

Funkcjonariusz wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin