Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AngelOfDeath - oskarżony przez Kamikaze*


Kamikaze*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza: @AngelOfDeath
    Data i godzina zdarzenia:15:16/15:40
    Pełen opis sytuacji: O godzinie 15:16 funkcjonariusz mnie zatrzymał z powodu przekroczenia prędkości  więc zjechałem na pobocze ale niestety na tym poboczu nie mogłem się zatrzymać wiec funkcjonariusz poprowadził mnie do miejsca gdzie mogę się zatrzymać.Funkcjonariusz kulturalnie wyszedł z pojazdu i się wylegitymował napisałem do niego Witam po chwili zacząłem uciekać. zacząłem nagrywać o godzinie 15:17:01 ale dopiero po 5-10sekundach zacząłem uciekać.Pod koniec pościgu w 6:50 zleciałem z góry z powodu nadmiernej prędkości więc postanowiłem się poddać, Wychodząc z samochodu i wpisując animacje /rece2 według mnie w momencie zakucia [2022-04-07 15:24:20] [Output] : â’ľ ZostaĹ‚eĹ› zĹ‚apany przez funkcjonariusza AngelOfDeath Pościg się zakończył. Po chwili zacząłem odgrywać rp że tracę przytomność ale to było głupie bo robiłem może z 5% rp.Po chwili Angel przeszedł na S2 które trwało około 5minut.Wystawił mi mandat na którym było widać  że pościg trwał powyżej 10m  https://imgur.com/a/RnQX5mB więc grzecznie zapytałem się [2022-04-07 15:35:12] [Output] : Kamikaze* [208]: jakie powyzej10m? a on na to że [2022-04-07 15:35:31] [Output] : AngelOfDeath [211]: No powyĹĽej. 17 minut.  Więc według niego pościg trwał od 15:16:24 do 15:33  jak wylegitymował się o [2022-04-07 15:16:52] [Output] : AngelOfDeath [211]: Uszanowanie. Sergeant I AngelOfDeath, San Andreas Police Department i zakuł mnie o 15:24:20.Póżniej zmienił zdanie jak napisałem mu że pościg się zakończył w momencie poddania się przeze mnie to napisał  [2022-04-07 15:37:37] [Output] : AngelOfDeath [211]: (( Do 15:27:11 wtedy siÄ™ poddaĹ‚eĹ›. No to mamy 11 minut. )) .A poddałem się [2022-04-07 15:24:16] [Output] : Kamikaze* [208]: PODDAJE SIE!. Po chęci pokazania mu nagrania olal mnie i zapytał się czy przyjmuje mandat czy nie to napisałem mu że jak bedzię do 10m to przyjmę to napisał że rozumie że nie i pojechałem na dilmore.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

 


Ja, Kamikaze*  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Kamikaze*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie,rRM09iB.pngAngelOfDeath.

Przepraszam za taka obsuwe w czasie, ale niestety padł dysk w komputerze.
Wracając do skargi. Będąc na S2 sprawdzałem dokładną godzinę rozpoczęcia pościgu do czasu jego zakończenia, biorąc pod uwagę moment zmiany kanału na komunikatorze mumble do momentu zapisania się powtórki z pościgu (zapisanie powtórki miało miejsce, kiedy wsadziłem ściganego do pojazdu). Biorąc pod uwagę obie godziny to wyszło około 11 minut (o ile mnie pamięć nie myli, było to dokładnie 10 minut i 41 sekund), stąd też mandat za ucieczkę w przedziale od 10 do 30 minut.
Co do tego, czy pościg powinien być rozpatrywany jako pościg RP - otóż nie. Ze względu na to, że Infernus to auto sportowe i po wyskokach na pewno nie byłoby zdatne do pościgu, do tego również Ty nic nie odgrywałeś podczas skoków. A drugą rzeczą, na sam koniec pościgu, gdy wypadłeś z drogi kompletnie nic nie odgrywałeś, tylko napisałeś, że się poddajesz.
Ode mnie to wszystko. Ostateczną decyzję pozostawiam zarządowi frakcji. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AngelOfDeath napisał:

Uszanowanie,rRM09iB.pngAngelOfDeath.

Przepraszam za taka obsuwe w czasie, ale niestety padł dysk w komputerze.
Wracając do skargi. Będąc na S2 sprawdzałem dokładną godzinę rozpoczęcia pościgu do czasu jego zakończenia, biorąc pod uwagę moment zmiany kanału na komunikatorze mumble do momentu zapisania się powtórki z pościgu (zapisanie powtórki miało miejsce, kiedy wsadziłem ściganego do pojazdu). Biorąc pod uwagę obie godziny to wyszło około 11 minut (o ile mnie pamięć nie myli, było to dokładnie 10 minut i 41 sekund), stąd też mandat za ucieczkę w przedziale od 10 do 30 minut.
Co do tego, czy pościg powinien być rozpatrywany jako pościg RP - otóż nie. Ze względu na to, że Infernus to auto sportowe i po wyskokach na pewno nie byłoby zdatne do pościgu, do tego również Ty nic nie odgrywałeś podczas skoków. A drugą rzeczą, na sam koniec pościgu, gdy wypadłeś z drogi kompletnie nic nie odgrywałeś, tylko napisałeś, że się poddajesz.
Ode mnie to wszystko. Ostateczną decyzję pozostawiam zarządowi frakcji. Pozdrawiam serdecznie.

 

W dniu 7.04.2022 o 20:43, Kamikaze* napisał:



    Nick funkcjonariusza: @AngelOfDeath
 Po chwili zacząłem odgrywać rp że tracę przytomność ale to było głupie bo robiłem może z 5% rp.

 

Skarga jest tylko za to że policzyłeś powyżej 10minut.

Edytowane przez Kamikaze*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AngelOfDeath nie jest możliwym, żeby pościg trwał powyżej 10 minut - wskazuje na to nagranie, godziny w bieżącej sesji...

Zwróć na konto Gracza 5000PLN, z tytułu niepoprawnie wystawionego mandatu, na kolejny raz staraj się dokładniej określać rysy czasowe, rozpoczęcia oraz zakończenia pościgu.
Dowód umieść w odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin