Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jakiego Windowsa polecacie ? :D


zuzixx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja też chciałabym czegoś innego spróbować xD

Jest darmowa aktualizacja na stronie Windowsa możesz aktualizować 7 i 8 o ile dobrze pamiętam do wersji 10 i jeżeli ci sie nie spodoba to możesz wrócić do starej wersji :)  popatrz sb  https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiedziałem na xp pare ładnych lat, z 6 i serdecznie go polecam, lecz wiele gier na nim nie będzie działać, windows 7, no chyba jeden z lepszych windows, ów lecz system ten niedługo nie będzie już wspomagany, więc jeżeli ci się w nim coś zdupczy to kappa, windows 8 miałem miesiąc laptopa z takim windows' em i, no dużo tam jest do ogarnięcia plus często resetowałem laptopa bo gdzieś kliknąłem i nie wiedziałem jak z tego wyjść, windows 10 no najnowszy wjndows przez co raczej będzie ulepszany/ zmieniany, no jak dla mnie 10 to taka lepsza 7, póki co wszystkie gry mi na nim śmigają, więc polecam ci 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lub 8.1 ale nie 10 bo 10 to shit ;D

 

 

8.1 ale nie 10 bo to shit :>

Te całe 8.1 to większy shit od 10 wiem bo miałem 8.1  gdy zaktualizowałem do windows 10 poczułem się wolny .. od tego 8.1 

 

 

 

Przesiedziałem na xp pare ładnych lat, z 6 i serdecznie go polecam, lecz wiele gier na nim nie będzie działać, windows 7, no chyba jeden z lepszych windows, ów lecz system ten niedługo nie będzie już wspomagany, więc jeżeli ci się w nim coś zdupczy to kappa, windows 8 miałem miesiąc laptopa z takim windows' em i, no dużo tam jest do ogarnięcia plus często resetowałem laptopa bo gdzieś kliknąłem i nie wiedziałem jak z tego wyjść, windows 10 no najnowszy wjndows przez co raczej będzie ulepszany/ zmieniany, no jak dla mnie 10 to taka lepsza 7, póki co wszystkie gry mi na nim śmigają, więc polecam ci 10

 

 

Dokładnie. XP miodzio jak i 10 :)

 

ększy shit od 10 wiem bo miałem 8.1  gdy zaktualizowałem do windows 10 poczułem się wolny .. od tego 8.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin