Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jakiego Windowsa polecacie ? :D


zuzixx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GTA działa perfekcyjnie, San Andreas jak i V. Wiedźmin 3 dziki gon tez, CSGO, minikrafty, Saint row tez.

 

Jedynie co mnie boli ze Alpha Protocol nie działa, najlepszy RPG jak dla mnie :/

 

A tak polecam, już rok pracuje na nim, czy to w postaci pisania w office czy to z użytku internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Windows 7, jest to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy system operacyjny, który można użyć na komputery i/lub laptopy. Polecić mogę również Windowsa 10, bo od jakiegoś czasu na nim śmigam i nie powiem, że jest "shitowy". Z całego serca odradzam Ci Windowsa 8.1, ponieważ jest on bardzo wadliwy (jest to system przeznaczony do biura, nie dla gracza) i może Ci być na nim nie wygodnie grać. Więc tak jak pisałem wcześniej, Win 7 lub Win 10, twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin