Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Verago. - oskarżony przez JesusChe


Jefe.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Verago.
Data i godzina zdarzenia: 10.04.2022 r. ok. 23:25 
Pełen opis sytuacji: Zjeżdżałem z autostrady w SF i na drodze równorzędnej funkcjonariusz Verago. nie ustąpił mi pierwszeństwa. Wszystko widać na nagraniu poniżej. Verago. zmusił mnie do przyjęcia mandatu grożąc więzieniem oraz odholowaniem pojadu. Verago. tłumaczył swoją decyzje, że powinienem mu utąpić  pierwszeństwo bo tak jest "na logikę". Według KRD na drogach równorzędnych powinno się ustępować pierwszeństwo uczestnikowi znajdującemu się po prawej stronie.  Mam nadzieje, że zostanie mi przyznana racja, a sam Verago. doedukuje się, ponieważ jak sam powiedział ma prawo jazdy i boję się, że w realnym życiu będzie stwarzał zagrożenie. Pozdrawiam
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/mS3VzEn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam,6EoB3lN.pngVerago. San Andreas Police Department.
Na start popraw wzór skargi.

 

14 godzin temu, JesusChe napisał:

Zjeżdżałem z autostrady w SF i na drodze równorzędnej funkcjonariusz Verago. nie ustąpił mi pierwszeństwa

Zjeżdżałeś z autostrady, gdy ja byłem na drodze, której to ty miałeś obowiązek ustąpić mi pierwszeństwo włączając się do ruchu.

 

14 godzin temu, JesusChe napisał:

Verago. zmusił mnie do przyjęcia mandatu grożąc więzieniem oraz odholowaniem pojadu.

Mocne zarzuty Ci powiem szczerze. Najpierw zapoznaj się z słowem "Groźba" a potem kogoś oskarżaj ja bym to bardziej nazwał warunkiem. Gdy odmówisz mandatu trafiasz na wyznaczoną ilość minut do więzienia 100PLN mandatu = 1 minuta więzienia oraz pojazd trafia na pp za 50% kwoty mandatu. Takie są zasady na serwerze 4Life.

 

 

14 godzin temu, JesusChe napisał:

Verago. tłumaczył swoją decyzje, że powinienem mu utąpić  pierwszeństwo bo tak jest "na logikę"

Napisałem tak bo to jest przecież na logikę. Od kiedy osoba, która włącza się do ruchu ma pierwszeństwo?

 

14 godzin temu, JesusChe napisał:

Według KRD na drogach równorzędnych powinno się ustępować pierwszeństwo uczestnikowi znajdującemu się po prawej stronie.

Tutaj masz przykładowe zdjęcie jak wygląda skrzyżowanie równorzędne.
Skrzyżowania równorzędne

14 godzin temu, JesusChe napisał:

a sam Verago. doedukuje się, ponieważ jak sam powiedział ma prawo jazdy i boję się, że w realnym życiu będzie stwarzał zagrożenie

Posiadam prawo jazdy Kat. B w realu od 4 lat znam Kodeks ruchu drogowego w Polsce bardzo dobrze nie masz o co się martwić :)

O i jeszcze jedno pytanie. Dlaczego gdy wyjechałeś mi wtedy i uderzyłeś we mnie szybko odjechałeś i pojechałeś do bankomatu po pieniądze, żeby mi zapłacić za tą krakse. Ja za tobą ruszyłem, żeby Ciebie zatrzymać dopiero po wystawieniu mandatu za wymuszenie pierwszeństwa i wykłócanie się ze mną w wiadomości prywatnej poszedłeś na forum napisać skargę? Odpowiedź mi bo bardzo mnie to interesuje.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Verago.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór, FP wyjaśnił.

19 godzin temu, Verago. napisał:

Witam,6EoB3lN.pngVerago. San Andreas Police Department.
Na start popraw wzór skargi.

 

Zjeżdżałeś z autostrady, gdy ja byłem na drodze, której to ty miałeś obowiązek ustąpić mi pierwszeństwo włączając się do ruchu.

 

Mocne zarzuty Ci powiem szczerze. Najpierw zapoznaj się z słowem "Groźba" a potem kogoś oskarżaj ja bym to bardziej nazwał warunkiem. Gdy odmówisz mandatu trafiasz na wyznaczoną ilość minut do więzienia 100PLN mandatu = 1 minuta więzienia oraz pojazd trafia na pp za 50% kwoty mandatu. Takie są zasady na serwerze 4Life.

 

 

Napisałem tak bo to jest przecież na logikę. Od kiedy osoba, która włącza się do ruchu ma pierwszeństwo?

 

Tutaj masz przykładowe zdjęcie jak wygląda skrzyżowanie równorzędne.
Skrzyżowania równorzędne

Posiadam prawo jazdy Kat. B w realu od 4 lat znam Kodeks ruchu drogowego w Polsce bardzo dobrze nie masz o co się martwić :)

O i jeszcze jedno pytanie. Dlaczego gdy wyjechałeś mi wtedy i uderzyłeś we mnie szybko odjechałeś i pojechałeś do bankomatu po pieniądze, żeby mi zapłacić za tą krakse. Ja za tobą ruszyłem, żeby Ciebie zatrzymać dopiero po wystawieniu mandatu za wymuszenie pierwszeństwa i wykłócanie się ze mną w wiadomości prywatnej poszedłeś na forum napisać skargę? Odpowiedź mi bo bardzo mnie to interesuje.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin