Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Profesor Nauk Medycznych Aza*.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

xn3e92F.png

Witam, z tej strony Reporter Specjalista @Patryk99 Redakcji 4Life News. Chciałbym zaprosić Was na wywiad z Profesor Nauk Medycznych @Aza*.

Grnymvs.png

0kXrY6M.jpeg

Grnymvs.png

P-Patryk99

A-Aza*

Grnymvs.png

P: Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News.

A- Witam, Profesor n. med. Aza*, S. A. Medical Department.

P: Znakomicie, zaczynając wywiad odpowiedź nam coś o sobie.

A- Na imię mam Patrycja i obecnie mam 22 lata. Mieszkam w małej miejscowości w województwie wielkopolskim. Jestem studentką biologii stosowanej na jednym z polskich uniwersytetów, więc moje zainteresowania w jakiejś części są z tym związane. Dodatkowo jestem członkinią organizacji non-profit -ZHP (Związek Harcerstwa Polskiego). Prowadzę własną drużynę harcerską, jestem Zastępca Przewodniczącej Kręgu Instruktorskiego oraz członkinią Zespołu Promocji i Informacji w moim Hufcu. Funkcji dość sporo, ale wszystkie sprawiają niesamowitą radość. Już spory kawałek czasu interesuję się ratownictwem medycznym, co chyba widać po mojej obecnej frakcji.

P- Jaki masz na ten czas staż na serwerze? Co podczas niego udało Ci się zdobyć?

A- To już będzie jakoś 4 lata odkąd tu jestem. Szybko leci ten czas, Tak regularnie gram tutaj może dopiero 2 lata. Co udało mi się zdobyć? Znajomych, doświadczenie, wiedzę, ale zapewne i wrogowie nowi przybyli. Z majątkowych kwestii to może kilka gruchotów jak Bullet, czy Buffalo.

P- Grasz w inne tytuły, oprócz Multi Theft Auto?

A- No pewnie, okazjonalnie w CS’a lub gry strategiczne. Ostatnio RimWorld oraz Prison Architect. Większość mojego czasu poświęconego na gry raczej spędzam na scenie MTA.

P- Czy chciałabyś dołączyć do jakiegokolwiek biznesu, jeśli tak powiesz nam do jakiego i dlaczego?

A- Jest wiele bardzo fajnych biznesów na tym serwerze, ale jeśli mam być szczera to w żadnym siebie nie widzę. Niektóre mnie po prostu nie interesują, a w innych już spróbowałam i wynik był podobny. Jeśli miałabym wybierać, to obecnie byłoby to 4Wars lub Cinema Center.

P- Jesteś również we frakcji SAMD, opowiesz nam coś o frakcji?

A- No to teraz moja standardowa formułka na każdym spotkaniu organizacyjnym SRM. SAMD, czyli serwerowa jednostka pogotowia ratunkowego. Zajmujemy się głównie odgrywaniem RP z graczami oraz innymi służbami mundurowymi. Mamy dwie podjednostki zajmujące się akcjami terenowymi lub transportem lotniczym poszkodowanych w ciężkim stanie. Epinefryna, triage, konikopunkcja, a to tylko część trudnych słów, które u nas są normalnością.

P- Dowiedziałem się, że jesteś w zarządzie owej frakcji, opowiesz nam czym zajmuje się Wasz zarząd?

A- Aż dziwne byłoby, gdybyś nie znał członków Zarządu swojej frakcji! Z takich jawnych rzeczy to oczywiście wypisywanie urlopów, odejść czy powrotów frakcyjnych. To wszystko przeplatamy wpisywaniem aktywności frakcyjnej, uzupełnianiem kart pracowników lub rozpatrywaniem propozycji. Mamy także kilka potocznie zwanych tabelek do uzupełniania na bieżąco. Niektórzy zastanawiają, się co my mamy takiego ciężkiego do roboty, że aż musimy mieć mniejszą normę. Wielu z nich nie wie, jak wygląda taka praca od środka. Dla kogoś, uzupełnienie karty pracownika to jest minutka do zrobienia, a my mamy 40 takich kart do zrobienia. Wychodzi 40 minut. To taki mały przykład jak coś, co z pozoru jest krótkie i łatwe zamienia się w pół godzinną pracę. Musimy pamiętać kto, kiedy schodzi z urlopu, czy zawieszeń, bo przecież nam nie wolno zapomnieć. Często są pretensje do nas, ale zdecydowanie więcej jest tych dobrych chwil, z których jesteś dumny z własnej frakcji, pracowników i tego, co udało się osiągnąć Tobie i im.

P- Dlaczego wybrałaś właśnie frakcję San Andreas Medical Department?

A- Pewnie przez moje zainteresowanie. Już na innym serwerze byłam w odpowiedniku tutejszego SAMD. Byłam tam również na stosunkowo wysokim stopniu i miałam funkcję szkoleniowca akademii. Jakoś ta pierwsza frakcja bardzo zaraziła mnie tą medycyną i tak zostało.

P- Jeśli miałabyś zmienić frakcję to jaką byś wybrała i dlaczego?

A- Na chwilę obecną tego nie planuję, ale pewnie byliby to funkcjonariusze policji lub pracownicy SARA. Ponoć kobiety nie potrafią jeździć, więc do TSA mnie nie wpuszczą z moją znajomością topografii, a straż to nie moja bajka.

P-  Od kiedy rozpoczęłaś swoją grę na serwerze? Jakie były początki na 4Life?

A- 2018-07-23 14:41:16 to dokładana data mojej rejestracji na serwerze 4Life. Tak, jak pisałam wyżej, wychodzi już jakoś 4 lata. Samych początków za bardzo nie pamiętam, lecz wiem, że przychodziłam tutaj z kumplem @Susekk Jak to na początku bywa, pewnie moje początki wyglądały podobnie co u innych- prace dorywcze, zwiedzanie serwera oraz baz frakcyjnych.

P- Czym zajmujesz się w czasie wolnym? Masz hobby lub zainteresowania?

A- Pisałam już o tym wyżej. Większość mojego wolnego czasu poświęcam na moje pełnione funkcje w ZHP. Prowadzenie swojej drużyny nie jest łatwe. Trzeba mieć do tego zajawkę, inaczej nic z tego nie będzie. Niemal co tydzień mamy zbiórki, na które wcześniej trzeba się przygotować. Jakiś czas organizowaliśmy biwak dla kilku drużyn. To było dopiero wyzwanie! Oczywiście daliśmy radę, ale było sporo do zrobienia. No i oczywiście gdzieś między obowiązkami znajdzie się też chwila na Chicago Fire lub Barwy Szczęścia.

P- Czy posiadasz marzenie w życiu realnym, jeśli posiadasz możesz nam go przedstawić?

A- Tutaj odpowiem bardzo podobnie jak w przypadku mojego poprzedniego wywiadu. Nie sam cel, a droga do celu jest ważna. Cieszę, się z tego, co jest teraz. W przyszłości może dobra praca, swój własny dom, kilka psiaków.

P- Czy masz jakieś nawyki, które denerwują inne osoby?

A- Zakładam, że jest dużo takich rzeczy, tylko po prostu o nich nie wiem. Obecnie przychodzi mi tylko jedno na myśl. Moje “zaraz wracam” najczęściej nie trwa tylko i wyłącznie chwilę…

P- Dostajesz szansę na wcielenie się na okres 24 godzin w zwierzę, jakie byś wybrała i dlaczego?

A- Ponoć Jastrzębie mają 4 razy lepszy wzrok niż ludzie. Lepiej będę mogła wypatrywać dachujących lub wodujących karetek na 4Life, więc zapewne byłby to jakiś duży ptak drapieżny.

P- Zdradziłabyś nam skąd wziął się pomysł na nick?

A- To bardzo proste, bo sporo osób już to zauważa. Mój nick to po prostu imię pewnego psa, który był ważny w moim życiu. Miałam wtedy może z… 10 lat? No myślę, że więcej nie miałam. Nie jest to zbyt kreatywny nick, ale czego można wymagać od 10-latki? Psiakiem była suczka owczarka niemieckiego mojego dziadka. Bardzo ułożony i mądry piesek

P- Gdzie wyjechałabyś na wakacje, gdybyś nie musiała za nie płacić?

A- Ciekawe pytanie, ale odpowiedź u mnie będzie prosta - zdecydowanie Islandia. Piękne krajobrazy, piękne krajobrazy i jeszcze raz piękne krajobrazy. Dodajmy do tego zorze polarną oraz spokój i ciszę. Raczej nie lubię wakacji, na których leży się na plaży lub w basenie i robi się całe i okrągłe nic. Wolę zwiedzać i zobaczyć trochę więcej świata, niż piasek i woda.\

P- Masz ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak przedstawisz nam go?

A- Głównie słucham polskiej muzyki. Coś w stylu Beteo, Bedoesa, Białasa oraz ogólnie większość SBM Label. Do tego czasem Smolasty, Otsochodzi czy Merghani. Nie znam się na gatunkach muzycznych, ale to będzie coś w stylu rapu, trapu czy r&b. No i do tego ten nowy fajny zespół… Ekripa? Ekapa? Ekipa? Jakoś tak to szło.

P- Chciałabyś pewnego pięknego dnia sprawdzić się w gronie ekipy serwera?

A- Ostatnio rozmawiałam o tym z pewnym dobrym znajomym i chyba namówił mnie na spróbowanie raz jeszcze w rekrutacji. Jeśli nie zmienię 35 razy zdania (jak to u kobiet bywa) to zobaczycie moje podanie w najbliższym naborze. Nie jest to coś, co chcę osiągnąć za wszelką cenę, ale fajnie byłoby spróbować czegoś całkiem nowego. Niektórzy uważają to za swój cel serwerowy, a po nieudanej próbie wypisują głupoty na statusach. Nie należę do takich osób.

P- Kończymy nasz wywiad. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

A- No jasne! @Susekk, @Grzengol, @Byialy, @Linshi, @Kju., @Tadziu wróć do nas w końcu!, @Skansen

Grnymvs.png

t3hYyRg.jpeg

Grnymvs.png

gTJaLHe.png

Autoryzował: @Blender.

xn3e92F.png

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 16:52, Patryk99 napisał:

Moje “zaraz wracam” najczęściej nie trwa tylko i wyłącznie chwilę…

+1

Dziękuje, również pozdrawiam. Super wywiadzik! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin