Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[$] SAVANNA 2.2 z nitro ok


AdekUchiha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Savanna 
ID: 45101
Pojemność silnika:  2.2
Przebieg pojazdu:  9441 i rosnie
Dodatki:  atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1098), wydech (1132), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SNUP DOG), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75dm3, Dodatkowy klucz
Cena:  Oferty jakieś 900k+
Coś od siebie:  Jedyna na mapce wanna z nitro i jedna z czterech 2.2 aktywnie śmigających po mapie 4life. Powiesz że to nic takiego bo se można zrobić samemu taki tune, to ok idź sobie ceju i rób i nie zawracaj głowy pod tematem. to ciekawostka bardziej,
Nie zależy mi na sell, bardziej orientacja bo widzę że w góre poszło, ale jak coś fajnego w kasie albo wymianie wpadnie to chętnie.

SS’y:  
Y6MIV2p.png

Edytowane przez adekucziha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dzejsbond napisał:

1.45

 

Godzinę temu, dzejsbond napisał:

1.45

 

54 minuty temu, Dominik' napisał:

1.55kk ps

No to już są oferty których się nie spodziewałem, bo co prawda to niby pogląd to jednak mam inną ciekawą okazję i jeśli mi ona nie przeminie a ktoś wyłoży gotówkę na już to mogę oddać za tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin