Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowe Dzwięki w mta/gta


Grubyy_14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś pokaże wam jak dodać nowe dzwięki do gta 
Krok 1
Musisz pobrać plik link podaje
https://megawrzuta.pl/download/366d31acf64309321e8fee2776d06c95.html
Krok 2 Wypakujesz go na pulpit 
Krok 3 Szukasz gdzie masz gta sa pobrane i szukasz folder data i models 
Krok 4 przerzucasz do folderu data i models 
Krok 5 wchodzisz do mta i cieszysz się nowymi dźwiękami 
Jeśli pomogłem zostaw po sobie ślad

Edytowane przez Grubyy_14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że napisałeś poradnik ale jak już piszesz to staraj się dodawać jakąś wizualizację tego jak te ,,Dźwięki" brzmią w ostateczności bo raczej mało osób będzie pobierało w ciemno i dopiero w grze będzie się dowiadywał jak te dźwięki brzmią naprawdę i jeśli coś mu się nie spodoba w tym to będzie musiał pochłaniać swój czas na przywrócenie plików gry i odinstalowanie moda. Taka jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że poradnik jest dość ciekawy lecz mam kilka zastrzeżeń do niego. Moim zdaniem, pisząc poradnik powinieneś bardziej pokazać osobom jak wygląda wgrywanie takiej modyfikacji. Kolejna rzecz jest przedstawienie na nagraniu jak owe dźwięki brzmią. Poradnik zamykam i liczę, że napiszesz go od nowa lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin