Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na hoZa - oskarżony przez acabmilf


bot.olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @hoZa
    Data i godzina zdarzenia: 07.05.2022 23:54
    Pełen opis sytuacji: Jechałem lawetą (pracy dorywczej), gdy byłem na garver bridge zjechałem na chwile kursorem na drugi monitor w celu zmiany muzyki i skutkowało to chwilowym afk w grze jak i brakiem panowania na lawetą, gdy wróciłem do gry wjechał  we mnie radiowóz którego nie widziałem w którym kierowcą był oskarżony oraz pasażer @Salatka., zaczął używać sygnałów dźwiękowych po czym...

Spoiler

[2022-05-07 23:51:21] [Output] : acabmilf [188]: dzieki
[2022-05-07 23:51:25] [Output] : acabmilf [188]: <3
[2022-05-07 23:51:25] [Output] : Salatka. [309]: ???
[2022-05-07 23:51:29] [Output] : Salatka. [309]: To Ty stoisz na środku
[2022-05-07 23:51:30] [Output] : acabmilf [188]: co
[2022-05-07 23:51:32] [Output] : acabmilf [188]: i
[2022-05-07 23:51:35] [Output] : acabmilf [188]: to nie mozna
[2022-05-07 23:51:37] [Output] : acabmilf [188]: było ominąc
[2022-05-07 23:51:40] [Output] : acabmilf [188]: >
[2022-05-07 23:51:41] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz hoZa Nakazał Ci się zatrzymać!
[2022-05-07 23:51:44] [Output] : acabmilf [188]: ?
[2022-05-07 23:51:50] [Output] : *MEGAFON* (Salatka.): San Andreas Police Deparment! Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij ręczy i NIE wychodź z pojazdu!

Zjechałem z wiaduktu w celu zatrzymania się, po czym funkcjonariusz spytał sie czy znam powód zatrzymania a ja że nie a on odparł na to że ponoć stwarzanie  zagrożenia w ruchu drogowym, był mi proponowany mandat lecz go nie przyjąłem po czym wyszedłem z serwera i wszedłem po 1h i znajduje się w więzieniu na około 1,1h. Jak czytam teraz logi to policjant napisał ,,[2022-05-07 23:58:44] [Output] : hoZa [145]: 3080 PLN orza 15 pkt. karnych, w razie odmowy mandatu trafi pan do wiÄ™zienia na 30 minut.'' a kara którą odbywam trwa o połowę dłużej. Dodam także to gdy były mi podawane powody zatrzymania to specjalnie nie odpisywałem na zapytania o mandat czy dokumenty.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: filmik z zatrzymania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant I hoZa

Podczas patrolu napotkaliśmy Ciebie na autostradzie, gdzie stałeś lawetą na środku drogi tym samym stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. Autostrada - droga szybkiego ruchu, mógł ktoś w ciebie wjechać - jest to logiczne. Przez całą interwencje nie chciałeś współpracować, nie odpisywałeś mi na połowę zapytań a gdy poprosiłem o dokumenty odparłeś to słowami: "acabmilf [188]: nie dam", więc po tym wszystkim poinformowałem Ciebie o dodaniu mandatu za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza. Po wystawieniu ci oferty mandatu zignorowałeś go, dostałeś informacje o tym, że gdy na niego nie zareagujesz zostanie to przyjęte jako odmowa, postanowiłeś wyjść z serwera, co potwierdził mi moderator. - "<< NexiV. [227]: 2022-05-08 00:00:57> QUIT >> acabmilf (Quit)" więc trafiłeś do więzienia po numerze PID, zgodnie z taryfikatorem zostało Tobie doliczone 40 minut do kary za opuszczenie serwera. (30 minut z mandatu + 40 minut za log out = 70 minut). Do tego film który ma być dowodem w sprawie ma status prywatny, W skardze dodatkowo opisałeś swoje błędy które tylko utwierdzają, iż przeprowadziłem całe zatrzymanie poprawnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór,

12 godzin temu, acabmilf napisał:

afk w grze jak i brakiem panowania na lawetą,

 

11 godzin temu, hoZa napisał:

Uszanowanie, Sergeant I hoZa

Podczas patrolu napotkaliśmy Ciebie na autostradzie, gdzie stałeś lawetą na środku drogi tym samym stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. Autostrada - droga szybkiego ruchu, mógł ktoś w ciebie wjechać - jest to logiczne. Przez całą interwencje nie chciałeś współpracować, nie odpisywałeś mi na połowę zapytań a gdy poprosiłem o dokumenty odparłeś to słowami: "acabmilf [188]: nie dam", więc po tym wszystkim poinformowałem Ciebie o dodaniu mandatu za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza. Po wystawieniu ci oferty mandatu zignorowałeś go, dostałeś informacje o tym, że gdy na niego nie zareagujesz zostanie to przyjęte jako odmowa, postanowiłeś wyjść z serwera, co potwierdził mi moderator. - "<< NexiV. [227]: 2022-05-08 00:00:57> QUIT >> acabmilf (Quit)" więc trafiłeś do więzienia po numerze PID, zgodnie z taryfikatorem zostało Tobie doliczone 40 minut do kary za opuszczenie serwera. (30 minut z mandatu + 40 minut za log out = 70 minut). Do tego film który ma być dowodem w sprawie ma status prywatny, W skardze dodatkowo opisałeś swoje błędy które tylko utwierdzają, iż przeprowadziłem całe zatrzymanie poprawnie.  

FP wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin